Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: denewa »

Króliczek!?!! Cześć uni ;)
Serdecznie gratulujemy zmiany uszu! Śliczny!
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy Kazimierz na każdym zdjęciu coś chrupie... ::) O0
Pozdrawiamy :D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

:)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

:)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Zapomnieliśmy, że cukiernicę chowa się do szafki a nie zostawia na stole
Że zdjętej po powrocie z pracy spódnicy nie wolno kłaść na oparciu fotela, podobnie jak bluzki uprasowanej do założenia.
Że srebro rodowe, zwłaszcza łyżeczki, to wielka pokusa jest
Że każdorazowo trzeba zamykać za sobą drzwi pokoju
A także, że wchodząc doń, należy jak dawniej szurać stopami po panelach
CZYLI:

ZNÓW SĄ U NAS NA PRZECHOWALNI SZCZURKI! :D

Percy z Conchitą bardzo urośli (także wszerz), ale po dawnemu są skore do brykania i łatwo je namówić na wspólną zabawę. Niestety, chłopak przybył niezdrowy, gadający, z zaleceniem ciepłych inhalacji, zaniepokojona dźwiękami dołożyłam betaglukan i rutinacea, a wobec braku poprawy na klinikach włączono Synergal, który wielokrotnie pomagał przy takich krtaniowych problemach i zatrzymywał problem, zanim dotarł on do płuc.
Od trzech dni jest wiele lepiej, tyle że czasu było mało i pochwalić się obecnością miłych gości wcześniej nie mogłam, zwłaszcza że nałożyły nam się imprezy kulturalne ostatnich 14 dni
Cieszymy się ich radością z brykania po pokoju, choć początkowo już po półgodzinnym wybiegu zaszywały się na fotelu albo w kartonikowym domku i zasypiały, zwłaszcza Percy. Jego siostrze zdarzyło się po prostu zasnąć ze zwieszoną główką na kolanie pana
Teraz biegają dwa razy dziennie przez ponad dwie godziny i skaczą jak żaby po łóżku aż sprężynuje. :D Nie żyją bezklatkowo niestety jak niegdyś nasze szczurki, bo próbują znowu wspinać się po meblach na szczyt i wybiegi muszą być nadzorowane przez cały czas ::)
Trochę fotek uroczych golasów:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek


A nasz króliczek stroi fochy, kiedy na czas wybiegów musi urzędować ze mną lub z panem w pokoju obok; niestety, ze względu na silną alergię córki szczury nie powinny wypuszczać się na apartamenta. Co nie znaczy, iż tego nie czynią gdy nadarzy się okazja :P
Szarak Kazimierz kochany jest niesamowicie, uwielbia go i rozpuszcza go cała nasza rodzinka. Nie do wiary, jak długo może kazać się głaskać królik! ;D

Obrazek liżemy sobie ścianę


Wdzięczymy się do obiektywu ;)

Obrazek


Czyścioszek :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wydaje mi się , że Szarak Kazimierz może mieć teraz jakoś skończone 9 lat. Na dniach trzeba by mu wyprawić urodzinową imprezę! :)

Pozdrawiamy razem z króliczkiem i szczurkami! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: cane »

Według mnie Kazimierz wdzięczy się jak może przy myciu łapek ;)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

Sto lat dla niego! A co podasz na imprezce? 8)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Królik 9 lat ? Sto lat dla Kazimierza !! Wygląda jak młodziak!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

Niech mu się żyje jak najdłuzej! Wygłaszcz go ode mnie! :-*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Wygłaskany! :D
Wyściela teraz sobą legowisko w drugim pokoju i stroi obrażone minki; poniekąd trudno go nie rozumieć. Ale dziś zaczynam pracę przed południem i ogony wykorzystują okazje do dłuższego porannego biegania.
Percy po raz n-ty usiłuje podprowadzić ze stołu srebrną łyżeczkę - zestawiany, wciąż na nowo uparcie wskakuje na blat i ponawia próbę kradzieży. :P
A Conchita poganiała, poskakała a na koniec przyszła na kolana; pogłaskana umościła się na podstawionej dłoni i tuli się do mnie, na przemian liżąc i pulsując oczami. Jedną łapkę wsparła o mój kciuk, druga zwinięta w uroczą piąstkę spoczywa przy pysiu. :) Stukam po klawiaturze jedną ręką, od czasu do czasu gładząc śmieszny łepek łysopałanki.
Łyse szczurze rodzeństwo jest u nas na przechowalni od 18 czerwca. 13 dni, 13 nocy.
Jakbyśmy obie czuły, że kończy się już ten nasz wspólny czas. Nadmorski wypoczynek ich opiekunów dobiega końca...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: klimejszyn »

oj, dawno mnie tu nie było... :(
widzę, że nie tylko u nas nastąpiła zmiana uszek...
śliczny królas, pozdrawiamy, a nasza Usia buziaka w nosek koledze z forum przesyła :)
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

O jak miło zobaczyć starych znajomych :)
http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 5.jpg.html - szybko się z powrotem zadomowieni w strategicznych miejscach ;)
http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 6.jpg.html - a tu minka zezującego "niewiniątka" :D
Trochę trudno odróżnić jednego golasa od drugiego, ale tak sobie tłumaczę, że Percy to ten, który ma więcej zarostu a Conchita subtelniejszą twarzyczkę:)

A Kazimierz jaki ujmujący czyścioszek !
http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 8.jpg.html :-*
Sto dobrych i szczęśliwych lat Szarakowi ! Zdrówka i... góóóry marchewek :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Malachit »

Ach, Golaski! :D Zwariowane rodzeństwo, ode mnie też koniecznie wygłaszczcie! (Swoją drogą, które to Percy, a które Conchita? :P To, które ma więcej futerka na pyszczku to on?)
No tak, to jednak bardzo wysokopienne szczuractwo, oni są urodzonymi zdobywcami szczytów i wszystkiego, co się da zdobyć ::)
A Kazimierz niech się nie boczy, i tak jest cudowny. I dużo zdrowia w tym pięknym wieku dla niego :-*
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Golasy wygłaskane! :D
Tak, Malachit - to ofutrzone z ciemniejszym pyszczkiem to Percy. Imię Conchity jest mylące, próżno u nas szukać kobiety z brodą! :P ;)
Ogonki przekochane są, wesołe, garną się do ludzi. Każdorazowo chciałyby przyłączyć się do porannej kawy/śniadania/obiadu/kolacji ;D. Marchewka według nich to dobra jest do dekoracji, ale na każdy szelest pojawiają się dosłownie znikąd.
Rodzeństwo wciąż jeszcze u nas :) Ale dziś pewnie się pożegnamy raczej
Kazimierz już łapki zaciera ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: IHime »

Hejka! Jak Wam upłynęły te prawie dwa wakacyjne miesiące?
Dwaj łysi kosmici byli i wrócili do domu, Kazimierz się dąsał, pewnie już dawno o tym zapomniał... Co słychać?
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Megi_82 »

Też domagam się wieści :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”