Kotecki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

dzisiaj bylam u babci i urodzily sie sliczne 4 kotecki u mojej babci dwa czarne i dwa szaro bure pregowane z bialym!Sa piekne jest tylko jeden kot szaro bury pregowany z bialym a reszta to kotki ja chyba wezme jedna kotke dla mojego fika!pozniej beda zdjecia!moze ktos chetny?
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
D!
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:11 pm

Kotecki

Post autor: D! »

Mam nadzieje ze Fik jest wykastrowany skoro zamierzasz wziac kotke... :roll:
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

Oczywiscie!Chociaz chcialabym maluchy w domu.... :roll:
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Kotecki

Post autor: Mycha »

Szkoda, że kotka babci nie była wykastrowana.
Zwykle człowieka ogarnia wielka radość z małych kotków w domu i wogóle- jakichkolwiek zwierzątek- śliczne, małe słodkie, ale... Wejdź proszę na dowolne forum o kotach w dział Ogłoszenia- uartowane od topienia, się rozmnożyły, podrzucone, odrzucone...
Kotów bezpańskich jest stanowczo za dużo w Polsce, a bezdomne są plagą w miastach i wsiach. Tym bardziej, że nie wszyscy ludzie kochają zwierzęta i później trują, przeganiają biedne kociaki...
W naszym kraju to ogromny problem.
I dostaliśmy cztery kocaki gratis...

Kotki TRZEBA kastrować!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Kotecki

Post autor: nezu »

Mycha..niestety wiekszosc ludzi w tym kraju uwaza kastracje czy sterylizacje za niepotrzebne OKALECZANIE kota. Nie wiem skad wzial sie ten mit, ale pokutuje juz od wielu lat.
Tak jak mit ktory mowi ze wykastrowana kotka nie bedzie lowna (tyczy sie wiejskich kotow).
Poza tym na wsi jakby nie patrzec koty w wiekszosci przypadkow sa traktowane mocno przedmiotowo.
Dinusia, czy Twoja babcia tez uwaza ze w ten sposob "okaleczy" kotke? Toz to bzdura.
I do Ciebie bedzie nalezalo uswiadomienie jej jaka jest prawda.
Tak coby nie urodzilo sie wiecej kocich bied. A te maluchy raczej marne szanse beda mialy na porzadny dom. Kiedy czlowiek ma do wyboru rudego, trikolorke, niebieskiego....i zwyklego buraska czy czarnuszka, raczej pewne jest co wybierze.
Sezon na kociaki w pelni...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Kotecki

Post autor: ESTI »

Ale najgorsze jest to, że masa ludzi myśli iż trzeba dopuścić samicę, bo inaczej będzie chorowała itp itd...straszne
Obrazek
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

moja babcia przewaznie ma takie koty ktore zostaly przygarniete bo sie zablakaly i wogole nie mieszkaja w domu tylko w piwnicy i babcia je dokarmia a ta kotke przyprowadzil moj sp.kot mycior prawdopodobnie to byla jego siostra bo jest podobna...byla stasznie chudziutka i wogole...no i zostala u babci...babci chodila z nia na zastrzyki co pare miesiecy i raz niemiala jak pojsc...i teraz ma male...niewiem czemu niechciala jej wysterylizowac...poprostu mieszka na wsi i koty tylko dokarmia...
Ale za to kotki sa przecudne jest jeden co jest caly czarny nawet brzuszek zadnej plamki ani jednego wloska bialego jest taki maly diabelek...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Kotecki

Post autor: nezu »

Dinusia a wiesz ze urzad miasta daje talony na darmowe sterylki?
Wystarczylo chciec.
Niektorzy weci tez robia zabiegi za darmo albo pol darmo. Skoro to Twoja babcia sama moglas namowic rodzicow zeby zawiezli kotke na zabieg...
Ale teraz chyba juz nie ma co gdybac...
Dinusia, ja cie nie chce martwic, ale ani czarne, ani bure sie nie podobaja za bardzo :(
A z koteczka trzeba jak najszybciej isc na zabieg.
Zeby juz nie bylo takich problemow i zapominalstwa babci.. I zeby nie rodzilo sie wiecej kocich bied.
I tak jest ich w tym kraju stanowczo zbyt wiele.
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

Darmowe sterylki?hmm...cos niechce mi sie w to wierzyc...mi tam sie wlasnie takie najbardziej podobaja szaro bure pregowane a czarne tez moga byc...no ale zobaczymy powiem babci ale i tak pojdzie z nia na sterylke chyba albo chociaz na zastrzyka a do weta jej daleko bo nie ma u niej na wsi...ja juz tego dopilnuje ale to dopiero jak wykarmi male...bo teraz to caly czas z nimi siedzi...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Kotecki

Post autor: nezu »

Dinusia, a ty wiesz ze kicia moze juz byc w kolejnej ciazy?
Nie tylko u szczurkow zdarza sie powtorka z rujki zaraz po porodzie...I co wtedy.
Zastrzyk moze zagrozic wtedy nie tylko zyciu tych plodow w jej brzuszku.
Dobrze ci radze. Zglos sie na forum.miau.pl. W Poznaniu jest wielu ludzi opiekujacych sie kotami. Jesli babcia tylko zechce wspolpracy, pomoga, moze choc czesciowo sfinansuja sterylki czy kastracje.
To nie zart Dinusia. Darmowe sterylki tez istnieja, tylko watpie zeby z taka iloscia kocich nieszczesc w tej chwili i kotow w Poznaniu talony jeszcze byly.
Ale co ci szkodzi zapytac?
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

nie bede jej specjalnie wozic do poznania bez przesady...ale mzoe w ZG robia darmowe...ale co tam przeciez babcia nie jest az tak biedna zeby nie miec kasy na sterylke kotki...chyba nawet mowila ze ja teraz wysterylizuje bo wiecie jak nieprzyjdzie na zastzrzyk to kicia zaciazy...tylko teraz to bedzie musiala 4 kotki sterylizowac...bo sie urodzily 3 kotki... http://szczury.org/album_personal.php zobaczcie zdjecia malych czyz nie sa piekne?pogadam z babcia i pewnie je wysterylizuje babcia niechce miec amlych...a kotka na epwno nie ejst w ciazy bo wogole niewychodzila na dwror z piwnicy...caly czas siedziz malymi ...

[ Dodano: Wto Cze 14, 2005 21:24 ]
i niechdozilo mi o to ze ty to wymyslilas tylko watpie ze to sie uda...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Kotecki

Post autor: nezu »

Szanse zawsze sa, chociaz marne.
I nie potepiam cie, widze ze ci te szkraby na sercu leza.
Mam nadzieje ze babcia podejmie dobra decyzje. Pomoz jej w tym jak cos..;)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Kotecki

Post autor: Dinusia »

Pewnie... :wink:
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Kotecki

Post autor: agacia »

Wet tez czlowiek i da sie z nim dogadac :wink: Moze jakby pogadac z jakims i przedstawic mu sytuacje jak wyglada to chociaz obnizy cene zabiegow. A sterylka jest na pewno zdecydowanie lepszym rozwiazaniem niz podawanie zastrzykow czy tabletek
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Kotecki

Post autor: Dona »

Na pewno, moge potwierdzic na przykladzie mojej nie zyjacej juz kotki. Zamiast wysterylizowac chodzilismy z nia na zastrzyki. Az pewnego razu zastrzyk nie zadzialal tak jak powinien, kicia zaszla w ciaze. Urodzil sie jeden zywy mlody, pozostale 2 martwe zostaly w macicy. Trzeba bylo je usuwac operacyjnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”