[WROCŁAW, JAWOR + możliwy transport grzecznościowy] samica

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Eoxx
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 16, 2014 12:49 am

[WROCŁAW, JAWOR + możliwy transport grzecznościowy] samica

Post autor: Eoxx »

1. Ilość oddawanych szczurów: 1
2. Płeć: samica
3. Wiek: rok z hakiem (wg. właściciela)
4. Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki): wygląda na zdrową
5. Szczur był kastrowany/sterylizowany? Nie
6. Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy możliwa jest ciąża? Nie miała kontaktu.
7. Jak zachowują się w stosunku do człowieka? Szczurcia jest delikatna ale wycofana, nieśmiała. Pracujemy nad nią. Na pewno wymaga poświęcenia czasu, cierpliwości ale malutka się otwiera, po wyjęciu z kaltki (z tym są jeszcze lekkie problemy - trzeba sposobu) biega radośnie po łóżku, chodzi po człowieku, daje się miziać. Nie jest agresywna. Jeszcze trochę czasu, cierpliwości, a na pewno otworzy się bardziej.
8. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? Była trzymana z drugą samicą, która niestety odeszła ok. miesiąca temu. Jednak teraz przy próbie łączenia bardzo się puszyła i naskakiwała na inne szczurki, w tym na kastrata. Należy przewidywać długie łączenie i posiadać doświadczenie.
9. Powód oddania: jestem dt, zabrałam ją z miejsca w którym żyłaby w samotności, jej poprzedni dom nie miał czasu ani warunków na adopcje nowej towarzyszki, zapewniał jej wyłącznie bardzo podstawową opiekę.
10. Dodatkowe akcesoria do oddania: Dostałam ją w bardzo malutkiej i zniszczonej klatce, więc brak.
W przypadku samic w ciąży/ miotów
11. W jaki sposób doszło do rozmnożenia? Nie dotyczy
12. Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? Wymagam ankiety.
Kontakt: 733424263
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”