ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

paatipati
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 03, 2015 4:54 pm

ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Post autor: paatipati »

Witam :)


Szukam kochającego domu dla cudownego szczurka ( samczyka- Ogryzka ) mającego 7 tygodni, o kręconej sierści w kolorze biszkoptowym . Nie gryzie, na początku troszkę nie ufny ale bardzo szybko się przekonuje do człowieka :) Uwielbia jeść, spać i chować się w kieszonkach bluz i tak oglądać świat.


Niestety zmuszona jestem go oddać :( Dokupiłam go dla towarzystwa pierwszemu szczurkowi , który jak się okazało jest strasznym zazdrośnikiem i ciągle gryzie malucha, trzymam je oddzielnie żeby zapobiec katastrofie.

Bardzo mi zależy aby się nim ktoś dobrze zaopiekował.

Proszę o kontakt na maila : skrzypek.16@o2.pl lub pod nr telefonu 664-899-193 (proszę o sms-a jeśli jest się zainteresowanym - oddzwonię ) Lokalizacja Kraków

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Post autor: yss »

Jak przeprowadzałaś łączenie? Może zrobiłaś coś nieprawidłowo? Czasem jakiś głupi drobiazg może zaszkodzić łączeniu - proszę, opisz swoje zmagania, może uda się pomóc szczurom w zaprzyjaźnieniu się?
ten się nie myli, kto nic nie robi
paatipati
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 03, 2015 4:54 pm

Re: ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Post autor: paatipati »

Przepraszam ze odpisuje dopiero teraz ale postanowilam dac im jeszcze szanse na zakumplowanie sie, niestety z marnym skutkiem :(

Laczenie odbywalo sie i nadal obdywa na terenie obu im nieznanym, calkowicie pozbawionym ich zapachu, niestety to nie pomoglo i postanowilam wyparzyc klatke, umyc malcow i wysmarowac wszytko olejkiem do ciasta, do jedzienia tylko sucha karma zeby nie mialy o co rywalizowac.
Pierwszego dnia jak sie w kolo nich krecilam bylo ok, niestety nie na dlugo i nadal musze trzymac je osobno :( Maly ma w jednym miejscu lekko wygryziona siersc
Juz sama nie wiem co robic, nadzieja byla ze sie uda ich polaczyc ale jak widze nic z tego :( starszy okazal sie wielkim zadrosnikiem dlatego jestem zmuszona malca oddac bo nie mam miejsca na kolejna duza klatke dla niego jak tak dalej bedzie
paatipati
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 03, 2015 4:54 pm

Re: ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Post autor: paatipati »

paatipati pisze:Przepraszam ze odpisuje dopiero teraz ale postanowilam dac im jeszcze szanse na zakumplowanie sie, niestety z marnym skutkiem :(

Laczenie odbywalo sie i nadal obdywa na terenie obu im nieznanym, calkowicie pozbawionym ich zapachu, niestety to nie pomoglo i postanowilam wyparzyc klatke, umyc malcow i wysmarowac wszytko olejkiem do ciasta, do jedzienia tylko sucha karma zeby nie mialy o co rywalizowac.
Pierwszego dnia jak sie w kolo nich krecilam bylo ok, niestety nie na dlugo i nadal musze trzymac je osobno :( Maly ma w jednym miejscu wygryziona siersc
Juz sama nie wiem co robic, nadzieja byla ze sie uda ich polaczyc ale jak widze nic z tego :( starszy okazal sie wielkim zadrosnikiem dlatego jestem zmuszona malca oddac bo nie mam miejsca na kolejna duza klatke dla niego jak tak dalej bedzie
paatipati
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 03, 2015 4:54 pm

Re: ODDAM MALUSZKA W DOBRE RĘCE <KRAKÓW>

Post autor: paatipati »

nieaktualne
Maluszek znalazł nowy dom :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”