Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Niech nie bryka za bardzo i ładnie się goi, żeby móc jak najprędzej dołączyć do reszty stadka - trzymam kciuki za udaną rekonwalescencję! Wygłaszcz ją serdecznie ode mnie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Jak tam 3kropka? I co z tym figowym pompowaniem boczkami, coś się wyklarowało?
Pozdrawiamy serdecznie!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

To Pchełkowe boczki. Bylismy w sobote u pani wetki, Pchła jest teraz na furo i mam zrobić rtg, bo osłuch czysty. Więc moze być coś innego nie wiadomo co.
3kropka zadziwiająco nie wygryzła żadnego szwu. Jest juz we wspólnej klatce, dokazuje jak może :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Aj, sorry, oczywiście chodziło o Pchełkę, tylko tak to jest, jak się za dużo na raz próbuje ogarnąć. ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Fakt, że u mnie ostatnio róznosci, łatwo sie pomylić. A Figa ma się dobrze , brzuszek całkiem zarósł :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Diego<3 »

Wesołych Świąt dla ogonów! :-*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Wróciłem z RTG z Pchełką. Ma na płucach plamki - ślady po trwającym lub przeszłym stanie zapalnym. Za miesiąc robimy powtórne zdjęcie i wtedy zobaczymy czy się zmniejszają plamki czy rosną. Na razie nie leczymy, mam odstawić Prillium i powoli odstawiamy tez Furosemid.
No i za miesiąc zobaczymy.

Sytuacja z rana. Krzyś sobie coś wcina pod poidełkiem. Podchodzi Trzykropka, patrzy, a tu Krzysiowy różowiutki ogon. Pomacała łapkami, wzięła w łapki, omacała ryjkiem i puściła :D Krzys nawet nie zwrócił uwagi. Dalej wcina, a potem kuper w góre i siku ! To go capnąłem i dałem do kuwety i nadal wcina.
Kupy robi gdzie popadnie, paskud jeden :<

Z rozmowy na FB z Saszenką :
(Ja) - a u mnie Krzys wprowadza nowe "porządki" czyli sramy wszędzie :< niech nie mysli, ze nie wiem ze to on, poznaję duze kupy . kilka razy go nakryłem, i zawsze przenoszę go do kuwety
(Saszenka) -to może pomyślał, że to coś w rodzaju teleportu: robisz kupę i nagle znajdujesz się w innym miejscu
(Ja) - *pad* nie wiem dlaczego, ale to brzmi zadziwiająco prawdopodobnie.
już go widzę... " o kurde nie działa! czekaj czekaj, moze to było w tym kącie ? Hmm, tu tez nie ? a moze tu ...?"
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Rozmowa wymiata, padłam ze śmiechu. Chociaż Tobie pewnie nie do śmiechu z krzysiowymi zwyczajami. ;)

Zdrówka dla Pchełki!
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Krzysiu taki sam gagatek jak mój Kahun ::) Ale teleportacja do-ustępowa to jest to, uśmiałam się ;D Może to tylko my trywializujemy, a szczurek rozwiązuje tajemnicę z pogranicza praw fizyki i pokrętności działania psychiki ludzkiej :P

Dużo zdrówka dla Pchełki w tym nowym roku, i dla reszty szczursienów też :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Kahun i Krzyś to chyba przeciez z tej samej ekipy są , szczurków znalezionych na mrozie :) Zwyczaje ma niefajne, ale trudno. Za to kochany jest :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Nie, nie to Karat jest śniegowym wędrowcem (Kahun ulicy zakosztował tylko będąc jeszcze w brzuszku u mamy, urodził się już w DT), no i Karat po początkowym ignorowaniu kuwety, w końcu zaczął do niej trafiać. Kahunowi przeważnie "za daleko" ::)
Też już się przyzwyczaiłam, chociaż do tej pory krajobraz po nocy potrafi zwalić z nóg. Nie że trzeba sprzątać, tylko że szczupaki znów spały w kupie, a potem ups... e.coli w nosie :-X
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Na szczęscie Krzyś kupy robi na półce albo w żwirku, ale są duże i wilgotne ::) Za to można je szybko zasypać żwirkiem i sie obsuszą, nie śmierdzą i potem mozna sprzątnąć.

Wczoraj dostalem od niego buziaki :3

Figa troszkę wycofana i spokojniutka, drzemie sobie na hamaczkach. Oczywiscie sie tłuką z 3kropką, bo 3kropka nie da sobie w kaszę dmuchać i tłucze wszystkich. A jak ją ktos palnie, to zaraz wielki wrzask i "ło jeju, bijom, ratunku, słoniocy !".
Pchła od wczoraj ma kropelki Tobradex na oczko ( bo ma podpuchnietą dolną powiekę -jakby jęczmień) i już jest poprawa :)
A Rekin jak to Rekin. Spokojnie sobie drepta tu i tam.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Figa odeszła dziś w nocy :( Nie wiem co się stało, nic tego nie zapowiadało. Jedziemy po południu na sekcję :(
A jeszcze wczoraj myślałem, ze muszę jej porobiić nowe fotki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Torakuta »

Współczuję straty. Szczurze życia niestety są bardzo kruche :(
Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Nie mogę uwierzyć, przecież dopiero co znalazła swój dom, własne miejsce, stado i człowieka...
smutno :(
Leć Figusiu [^]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”