Do oddania 4 kochane ogonki [Wrocław]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bazyll
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 27, 2012 4:52 pm
Lokalizacja: Wrocław

Do oddania 4 kochane ogonki [Wrocław]

Post autor: bazyll »

Niestety muszę się przeprowadzić,a co za tym idzie oddać swoje ogonki w dobre ręce.Nie będę mógł ich mieć tam gdzie się przeprowadzam.Robię to z ze strasznym bólem,ale nie mam innego wyjścia.Szczuraski są cztery,trzy dziewczynki i jeden chłopak.
Leon i Matylda to rodzeństwo haszczaków ok.7 miesięcy.Nie chorowały,zdrowe,Leon jest wykastrowany.Druga para to dwie siostry.Mają ok 5 miesięcy.Moskwa jest cała czarna z białym brzuszkiem,a Siekiera Russian blue(albo Amerikan blue,zawsze to myliłem) i mają uszka dumbo.Obie nie chorowały i są zdrowe.Wszystkie ogonki są zsocjalizowane,towarzyskie,ciekawskie i nigdy nikogo nie ugryzły.Lubią przyjść na ręce,ale za długo nie wysiedzą:)Mają u mnie do dyspozycji cały pokój to i wszędzie ich pełno.Są prze kochane.Z racji tego,że są bardzo zżyte oddam je parami,chyba,że ktoś byłby w stanie 4 ogarnąć.Dodam też klatkę choć nie jest duża.Na 4 za mała,tylko tak jak wspominałem wcześniej szczuraski mają cały pokój do dyspozycji i nie zamykam jej w ogóle.Niestety nie mam aparatu,więc nie mam jak zdjęć porobić,ale gwarantuję,że są prze słodkie.Jeśli ktoś chętny,zapraszam na pw.
bazyll
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 27, 2012 4:52 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do oddania 4 kochane ogonki

Post autor: bazyll »

Zapomniałem dodać,że odbiór osobisty we Wrocławiu,wybaczcie.Chciałbym poznać osobę,której oddaje zwierzaki i ewentualnie za jakiś czas odwiedzić i zobaczyć co u nich słychać
LeftDuality
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 05, 2014 5:08 pm

Re: Do oddania 4 kochane ogonki [Wrocław]

Post autor: LeftDuality »

Aktualne?
Można prosić o zdjęcia?
Byłabym chętna na wszystkie 4 :)
Udzielę więcej informacji o warunkach, które dla nich przygotuję. Klatki jeszcze nie mam, ale jutro/pojutrze zamierzam zamówić.
Chętnie przyjmę nosidełko na szczurasy.
LeftDuality
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 05, 2014 5:08 pm

Re: Do oddania 4 kochane ogonki [Wrocław]

Post autor: LeftDuality »

Oops, wybacz, nie doczytałam ostatniego zdania ^.^" Lecę na pw.
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: Do oddania 4 kochane ogonki [Wrocław]

Post autor: RoiKoi »

Był bym zainteresowany ale niestety tylko 1 . Można prosić o zdjęcia ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”