[WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

.plazetka
Posty: 12
Rejestracja: sob lis 23, 2013 10:20 pm

[WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: .plazetka »

Ogonki urodzily sie 7.11, takze niedlugo skoncza 2 miesiace. Samczyk zostanie dzisiaj sam dlatego pilnie poszukuje mu dobrego domu i towarzystwa. Dość oswojony, siedzi na ramieniu, podbiega na wybiegu do czlowieka. Samiczka dzikus jakich malo, powoli probuje ją przyzwyczaic do reki. Byla oddzielona po 4 tyg od samców, przebywa z 3 innymi szczurami. Bardzo ruszliwe wiec ciezko zrobic dobrej jakosc zdjecie. Dodaje to co posiadam :)
Obrazek
Obrazek
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: RoiKoi »

Byłbym zainteresowany ale niestety tylko 1 szczurkiem (samcem) . Czy te szczurki chorują na jakąś chorobę ? Ja szukam szczurka w woj. Dolnośląskie .Informuję że nie miałem jeszcze szczura tylko chomika i psy . liczę na odpowiedź . :D
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: olgapsiara »

A masz jeszcze jednego szczura? Bo minimum 2 tej samej płci.
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: RoiKoi »

Nie mam a nie może być 1 szczurek osobno ?
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: RoiKoi »

Rozumiem że muszą być 2 minimum szczurki poczytałem trochę na ten temat ale nie posiadam żadnego innego osobnika . Ale dalej nie wiem czemu muszą być tej samej płci ? mogłabyś mi pomóc rozwiązać to pytanie . Jak trzeba to mogę przygarnąć 2 nie ma z tym problemu . Wyczytałem że jak się ma 1 szczurka to taka forma znęcania się nad tym pięknym zwierzęciem . A czy któreś z twoich szczurków było kastrowane ? Liczę na odpowiedź . Mógłbym kupić towarzysza z sklepu "zoo" ale som bardzo negatywne opinie na ten temat . :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: olgapsiara »

Szczury rozmnazaja sie bardzo szybko, więc gdyby były roznych różnych płci (niekastrowane) to miałbyś przedszkole w domu ;) I żadne moje nie były kastrowane.
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
boonon
Posty: 17
Rejestracja: pn sie 10, 2015 6:05 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: boonon »

Chodzi o to, by nie rozmnażały się. Oczywiście nie muszą być tej samej płci, pod warunkiem, że przedstawiciele jednej płci będą wykastrowani. Chwali Ci się, że nie bierzesz szczura z zoologa a szukasz do adopcji, sprawdź więc grupę na facebooku "szczurze adopcje" oraz poprzeglądaj olx tam też często są szczury do oddania :) Dużo ludzi chcę oddać szczury dwójkami. Upewnij się też, że masz/będziesz mieć wystarczająco dużo klatkę, jeżeli się nie mylę to minimalne wymiary to 60x40x70cm.
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: RoiKoi »

Jestem bardzo zainteresowany tylko nie mogę znaleźć drugiego osobnika
RoiKoi
Posty: 14
Rejestracja: pt gru 25, 2015 9:24 am

Re: [WROCŁAW] samiczka i samiec szukaja domu, PILNE

Post autor: RoiKoi »

O klatkę się nie martwię jest nawet większa . Alę proszę o odpowiedź na fb lub tutaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”