ogonek fifi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
klaudia1234
Posty: 100
Rejestracja: pn maja 07, 2012 9:03 pm

ogonek fifi

Post autor: klaudia1234 »

Cześć jestem posiadaczką ogonka jest to samiec o imieniu fifi.jest u nas dopiero jeden dzień wiec się oswaja z klatką i z nami.puki co jest nieśmiały.poprzednie ogonki musiałam oddać z powodów osobistych do dzisiaj za nimi tęsknię.lecz teraz mogę mieć pozdrawiam
tami
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 14, 2016 10:24 pm

Re: ogonek fifi

Post autor: tami »

Klaudia, czy masz tylko jednego szczurka? Wiesz ze szczury są stadne? Dodasz jakieś zdjątka pupila?
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: ogonek fifi

Post autor: Torakuta »

Skołuj mu "brata" pomijając fakt że jemu będzie lepiej w towarzystwie to im ogonów więcej tym weselej (w granicach rozsądku oczywiście). :P
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ogonek fifi

Post autor: unipaks »

Wrzucisz jakieś fotki swojego szczurka? :) Też przyłączam się do zdania, że kompan dla ogonka to podwójne szczęście dla niego i dla opiekunów, Fifi będzie Ci niezmiernie wdzięczny, zadowolony a przez to zdrowszy :) Wygłaszcz go proszę serdecznie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”