Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: neyiell »

Hej! Ozziego mam od miesiąca, na razie jest sam, ale w najbliższą sobotę będzie miał kolegę! Jestem w nim nieodwołalnie zakochana, jest niesamowicie słodki. Gdy wypuszczam go, aby pobiegał sobie po moim łóżku, zawsze wskakuje na moje ramię i liże mnie po nosie. Może i jest małym głuptasem, ale można mu wybaczyć, jest jeszcze młody.
Obrazek
Ozzy ma na razie małe problemy zdrowotne, ale mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Malec jest umaszczenia husky, co w zasadzie odpowiada jego charakterowi! Bo jakby porównać go do psiaka tej rasy, różniłyby się tylko wielkością i ogonkiem! Oz jest moim pierwszym szczurem, więc spadł na niego tytuł "primum sanguis". Niedawno otrzymał nową klatkę, którą na dniach wyposażę w kilka hamaczków i oczywiście nowego przyjaciela!
Obrazek
Trzymajcie kciuki za zdrowie malucha i wygłaszczcie ode mnie swoje pociechy!
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: draakhul »

Ślicznie jest ubarwiony. Ciekawe, czy z czasem zacznie jaśnieć.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: neyiell »

Właśnie słyszałam, że wraz z wiekiem szare futerko robi się jaśniejsze. Może zupełnie zbieleje, haha.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: olgapsiara »

Moja Granda kompletnie zbielala ;)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: neyiell »

Dosyć ciekawe zjawisko. Dla mnie zawsze będzie wyglądał cudownie. Nawet z tymi brzydkimi krostkami, które teraz ma na ciele. Znowu trzeba chodzić na zastrzyki, bo "poprzednie były za słabe". :c
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: Malachit »

neyiell a wiesz dokładnie, jakie zastrzyki dostawał wcześniej? Jeśli szczur ma strupki/krostki to prawdopodobnie najbardziej pomogłoby leczenie ivermektyną. Rzadko kiedy lekarstwo jest za słabe, raczej może być nieodpowiednio dobrane/zastosowane. Musisz uważać, bo wielu weterynarzy niezbyt dobrze zna się na gryzoniach (większość jest po specjalizacji z psów i kotów) i zdarzało się, że leczenie źle się kończyło :-X
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Niby Ozzy, ale jednak dobrze, że nie Osbourne.

Post autor: neyiell »

Jeżeli lekarz nie zgodzi się jutro podać leków przeciw pasożytom, będę musiała ZNÓW go zmienić. Chciałabym, żeby Oz wyzdrowiał jak najszybciej. Strasznie się martwię...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”