zabawa?? (atak na reke)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Martina_88 »

od jakiegoś czasu moja Ash atakuje mi ręke, np. leże sobie na łóżku, ona sobie gdzies tam chodzi i nagle wyskakuje i mi zaczyna drapać ręke,( nie gryzie a drapie) i zaraz po tym ucieka pod koc :? nigdy tak nie robiła, jest oswojona więc nie wiem czy ona sie tak bawi tylko czy atakuje mnie na serio.. A moja ręka wyglada tak jakbym miała dzikiego kota w domu..
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 8:28 am przez Martina_88, łącznie zmieniany 1 raz.
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: kitten »

Myślę że to dosyć specyficzna zachęta do zabawy - proponuję podcięcie pazurków, moja Maxi ostatnio zaczęła mnie gryźć tzn.: podbiega dziabie mnie średnio lekko w twarz i zwiewa a za chwilę już jest z powrotem a najlepsze to że robi to np. o 3 nad ranem... wredniacha :alien:
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Livonia »

zabawa:) zaczepia i chce zebys ja gonila:D uwielbaim sie bawic tak z Tika:)ja ja ganiam i tak ogonkiem jej krece (delikatnie oczwyiscie) jak kosmykiem włosów:D wówczas mała jak ma ochote to mnie atakuje i przeskakuje przez ręke bokiem a ja ja tak palcami chwtam po brzuszku itp:D zabwa jak z malymi kotami:D
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Nakasha »

Moje szczurki gdy były małe też tak robiły :) nie miały jeszcze wyczucia, więc czasem mnie bolało ;) A jak fajnie łapały mój palec, albo ganiały nitkę, jak im ją ciągałam ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Martina_88 »

heh to dobrze, bo już myślałam, że sie z niej taki dzikusek zrobił :wink: , ale czasami wydaje mi sie jakby dostała jakiegoś szału :twisted:, ale skoro ona to bierze za zabawe to niech jej będzie :wink:, może powinnam zmienić jej imie na jakąś xene :roll: Jednym słowem jest gorsza niż mały piesek :wink:
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Fam »

moja tez drapala jak sie bawila wiec obcielam jej pazurki, to bardzo latwe jak juz sie sproboje
za tęczowym mostem: Karolcia
Aleksandra
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 2:30 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Aleksandra »

Moja Tsunami miała taką zabawę ; wyczuwała moment gdy nikt na nią nie zwracał uwagi, podbiegała i mocno gryzła w duży palec u nogi (nigdy nie zdarzyło się żeby kogoś skaleczyła), kiedy ktoś chciał ją złapać już jaj tam nie było bo dręczyła właśnie inną osobę... lub samego zainteresowanego tylko w innym miejscu :wink:
mam szczury rex jeśli znasz kogos kto też takie ma proszę zgłoś się
Xenu$
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 7:10 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Xenu$ »

może powinnam zmienić jej imie na jakąś xene

no wiesz...... :P ehehe
Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Martina_88 »

ja nic nie mówie :roll: , Xena to bardzo ładne imie, taka wojownicza księżniczka :wink: eh pazurki, pazurki, boje sie jej sama obcinać, a do weta jak na razie nie moge sie wybrać, niedość że brak czasu to jeszcze wet ma takie godziny przyjmowania że nie moge sie wyrobić :? W końcu jednak bede musiała go odwiedzić...
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Fam »

lepiej samemu, stres bedzie mniejszy, nie boj sie przytrzymac szczurak mocniej za lapke, bo na poczatku bedzie sie wyrywala, potem sie uspokoi, najgorszy jest pierwszy raz poczytaj na forum, kup obcinaczke (taką ludzka najlepiej bo tansza i mala) i do dziela. powodzenia

[quote="Aleksandra"]Moja Tsunami miała taką zabawę ; wyczuwała moment gdy nikt na nią nie zwracał uwagi, podbiegała i mocno gryzła w duży palec u nogi [/quote]
moja tez tak robi nawet temat o tym napisalam
za tęczowym mostem: Karolcia
Ry5i3k
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 22, 2005 4:11 pm

zabawa?? (atak na reke)

Post autor: Ry5i3k »

Muszę takich zabaw spróbować ze swoją! Zapowiada się fajnie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”