maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

A może krwiopijko podsumowala byśw jednym poście kto chce które szczurki :)?
Malina :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="merch"]Tiaaa ...są śliczne, zwłaszcza te szare, ale to chyba tez kapturki? [/quote]
wszystkie sa kapturkami... :)

[quote="M0j0_J0j00"]A może krwiopijko podsumowala byśw jednym poście kto chce które szczurki :)?[/quote]
taki mam wlasnie zamiar... :lol: ale to jak sie wyspie... teraz tylko fotki wklejam... ;)

9 maluszkow spiacych na kupce w tym czasie tess i lena dokarmiane przez lilo...
znow 9 maluchow
i jeszcze raz... :)

draconis 01
draconis 02

bezimienna samiczka z kreseczka na pleckach
jej drugie zdjecie
oraz trzecie

maly wielki laroch
w drugim ujeciu

nightstar - mala 'kapturka' z czarna plamka na brzuszku
i znow ona

mam jeszcze 4 filmiki, ale serwer sie skopal i zgrac chwilowo nie moge... :?

[ Dodano: 29 Cze 2005 09:44 am ]
lena jest bardzo chuda i slaba... nie wiem, czy w ogole ssie mleko lilo... sztucznego nie chce pic wcale - wyrywa sie, nie otwiera nawet pyszczka, kiedy podsuwam jej kropelke pod nosek... nie wiem, co robic... :-( jesli nei zacznie jesc, umrze - pewnie w ciagu kilku godzin... chociaz nawet jesli zacznie, jej szanse sa malutkie... :cry:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Neave »

Przecudowne maluchy!!!! Trzymam kciuki za Lenke!!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

na reszcie udalo mi sie znalezc weta, ktory zajmuje sie takimi przypadkami... mala dostala podskornie glukoze z catosalem i antybiotyk (wieczorem sprawdze jaki)... jest podejrzenie zachlystowego zapalenia pluc (mleczko sie jej do plucek dostac moglo) - pewnosci nie ma, bo takiej kruszynki nie ma jak osluchac... szanse sa, ale bardzo malutkie... lenka jest chudziutka i slaba... nie trzyma sama ciepla... na szczecie po podaniu glukozy i ogrzaniu zaczela jesc sztuczne mleko... przed nami ciezka doba - co dwie godziny zastrzyk i karmienie... reszte czasu bedzie spedzac z matka i rodzenstwem... trzymajcie za nia kciuki...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Nisia »

Biedna mała... Taka malutka a juz takie choroby... Przytul ja ode mnie.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

Kurcze, szkoda malucha. :-(
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Trzymam kciuki za lenkę. :*
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Trzymamy kciuki!!Nieprzejmuj sie wetowie najczesciej daja zanizone szanse pewnie zeby nierobic nan nadziei.Dbaj o nia bardszo a wszystko bedzie dobze my mielismy szczeniaczka z zachłystowym zapaleniem płuc no i snickersa który trafuił do nas jak miał 3 dni i dawali mu 10% szans.Wiem ze to sa owiele wieksze stwozenia ale Lence musi sie udac bo my wszystcy tego chcemy a ona sama ma wielką wole przezycia !!!!!!!!!!!!!!!
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

wole przezycia na pewno ma ogromna... to takie malusienkie zwierzatko, a ja naprawde ja podziwiam... strasznie sie do niej przywiazalam... na szczescie na razie jest niezle... wyglada na to, ze lilo ja karmi... mala nie jest juz odwodniona... wciaz bardzo chudziutka i slaba, ale zyje... tylko tak kiepsko oddycha... ech... kazdy oddech slychac... :-(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: ESTI »

Boziu maleństwo takie i już choróbsko...ściskam mocno i trzymam kciukasy...:*
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: mataforgana »

trzymamy kciuki za Lenę.

póki co potwierdzam rezerwację jednej dziewczynki ( jak pisałam, obojętne byle nie albinoska ).
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: limba »

Boshe...trzymamy kciuki ja i moje stado...musi sie udac...wszyscy w nia wierzymy!!!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

antybiotyk zaczal dzialac kilka godzin temu... lena oddycha juz znacznie latwiej... zastrzyki pozwolily jej sie wzmocnic i widzialam, jak ssala mleko lilo... jest juz znacznie silniejsza, drgawki spowodowane spadkiem glukozy ustapily bez sladu... to nie znaczy, ze juz wszystko ok, ale daje nadzieje...

na szczescie reszta dzieciakow jest cala i zdrowa... sa sliczne, silne, cieplutkie i taaakie aksamitne... :) na razie udalo mi sie tylko dwa filmiki zgrac na serwer...

elaine myje pysia niestety nie udalo mi sie uchwycic jej cudownego, rozowego jezorka... za pozno zaczelam nagrywac i nie moglam odpowiednio ustawic aparatu niestety... ale i tak jesty slodka... :P

cos specjalnie dla roenny! :D jej mala dziewczynka na mojej lapce... nie martwcie sie, nic sie jej nie stalo... ;) (chociaz przyznam, ze musze bardzo sie pilnowac - male sa coraz sprawniejsze i blyskawicznie nabieraja sil - trudno je utrzymac chwilami...) roenna, masz dla niej jakies imie? bo mnie nie przychodzi nic do glowy... :roll:

[ Dodano: 29 Cze 2005 09:32 pm ]
lena ssie wlasnie mleko lilo... to bardzo, bardzo dobrze... mala jest bardzo dzielna i walczy... w nocy bede ja jeszcze sztucznym mlekiem dokarmiac, jesli bedzie miala ochote jesc... jesli przezyje do rana, jej szanse wzrosna...

udalo mi sie w koncu zgrac dwa brakujace filmiki... zapraszam do podziwiania... :)

pelzaki na niebieskim polarze... u gory dziewczynka roenny, kamera sledzi mala nightstar...
pelzajaca dziewiatka dzieciakow... kto juz troche sie orientuje, powinien latwo rozpoznac draco, larocha, dziewczynke roenny, nightstar, elaine i aithe... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

krwiopijko, ja Cię bardzo proszę, Ty mnie nie kuś takimi maluchami pięknymi, bo nie wytrzymam i jakiegoś przygarnę... :twisted:
Niestety moja klatka ma odrobinę za małe wymiary na dwa szczury, no i po za tym rodzice...

Prześliczne dzieciaczki ma lilo :) tylko pogratulować ;)
No, a właśnie co tam z lilo, krwiopijko?
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

A-g-a-t-a, nie moja wina, ze one sa takie cudowne... :lol: ja tylko pokazuje je swiatu... :P

co z lilo? lilo jest moim malym skarbem... uwielbia swoje dzieci i jest bardzo troskliwa mama... powoli zalapuje, ze nie trzeba od razu odgryzac mi wszystkich palcow, kiedy zagladam do gniazda skontrolowac jej maluchy - musiala sie przyzwyczaic, bo ja, glownie ze wzgledu na lene, robie to regularnie... lilo pochlania nieprawdopodobne ilosci jedzenia... przez caly dzien musze podrzucac jej nowe miseczki z gerberem, jogurtem, kaszka, swiezymi warzywami, mlekiem dla kociat, gotowanym jajkiem czy tunczykiem... do tego gotowany ryz, makaron (takze razowy), kasza... pojecia nie mam, gdzie ona to wszystko miesci... :lol: w kwestii oswojenia niewiele sie zmienilo... wciaz jest nieufna, ale ciekawsko wybiega z domku, kiedy zblizam sie do klatki (o ile nie karmi dzieciakow :))... jest naprawde slodka... ma w sobie cos takiego dziewczecego i niezwykle uroczego... :)

no i ratuje lene... pomnik jej za to postawie... nie dziwilabym sie wcale, gdyby odrzucila mala czy wrecz ja zagryzla... a ona dba o nia, jak o inne ze swoich dzieci... wylizuje ja, ogrzewa, karmi... szybciutko zanosi do gniazdka, kiedy oddaje jej mala po zastrzykach... wspaniala z niej mama...

lenka sie trzyma... przed chwila pija mleko lilo... przez cala noc co dwie godziny wstawalam, zeby skontrolowac jej stan i w miare potrzeby podac zastrzyk... dostala 3 czy 4... dodaja jej sil i lena od razu przysysa sie do lilo... na szczescie nie ma problemow z dostaniem sie do sutka - jest slaba i malutka, ale wije sie jak maly robaczek i zawsze jakos umie sie wkrecic...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Jaka szkoda, że nie mogę obejrzeć filmów (coś mam nie tak z kompem). Cieszy mnie, że malutka ma się trochę lepiej.
Mam pytanko: jakiej barwy może być Laroch (bo z 2 szczórków-na-pewno-samców ten jakoś bardziej przypadł mi i mojej mamie do gustu)??

ps. mamę jeszcze trochę muszę ponaciskać ;)

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej gromadki
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”