maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

Śliczna szczurka-mamunia :)
Rzeczywiście dziwny ma sposób wchodzenia do klatki, mam nadzieję że nic sobie przez to nie zrobiła szczurka-kaskaderka.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: merch »

Czy to Elaine wygryzła tą dziurę w poscieli? Jeśli tak to wcześnie zaczyna :) Stójka równiez prześliczna :)

[ Dodano: Sob Lip 09, 2005 11:40 pm ]
Krwiopijko czy jak Lilo chodz to tez jest to takie asymetryczne?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="Ewqa"]Rzeczywiście dziwny ma sposób wchodzenia do klatki, mam nadzieję że nic sobie przez to nie zrobiła szczurka-kaskaderka.[/quote]
na szczescie nie... zawsze jakos tak do klati wchodzi i nic jej sie nigdy nie stalo... teraz nawet troche zgrabniej jej to wychodzi - nauczyc sie musiala... :)

[quote="merch"]Czy to Elaine wygryzła tą dziurę w poscieli? Jeśli tak to wcześnie zaczyna :)[/quote]
nie ona... tylko sie z niej podle nabijam... ;) to ktoras z moich starszych dziewczyn - dinka, mef lub kida...

[quote="merch"]Krwiopijko czy jak Lilo chodz to tez jest to takie asymetryczne?[/quote]
nie, chodzi zupelnie normalnie.. czesto w ogole po niej nie widac, ze z tym lebkiem cos jest nie tak... za to ten przechyl jest znacznie wyrazniejszy, kiedy lilo jest zdenerwowana, podekscytowana, zestresowana... wtedy nie tylko lepek przekrzywia, ale tez zaraz cale cialko... widac to tez, kiedy staje slupka...

5 filmikow z wczorajszego dnia wklejam... :)

wielka lapa w szczurzej klatce ;) [5,80mb]
dzieciaki rozrabiaja, aithe wlazi mi na reke :) [9,72mb]
dzielna mama pilnuje [5,30mb]
maluchy wariuja, lilo na strazy, a kida wylacza muzyka :lol: [15,8mb]
atak na moja lapke ;) [6,73mb]
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

Dzięki za fotki, Krwiopij. ;)
[quote="krwiopijka"]nie ona... tylko sie z niej podle nabijam... Wink to ktoras z moich starszych dziewczyn - dinka, mef lub kida... [/quote]
No to mogę odetchnąć. :lol:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Obejrzałam filmiki. Szczureńki są śliczne! Najchętniej już wsypałabym ściółkę do transporterka i pakowała plecak...

Brat już wymyślił imię dla beżaka... (dowiedziawszy się, że ma czerwone ślepka) ale chyba lepiej na razie je przemilczę (jest dosyć zatrważające;) , poczekam aż kupię bilety do Warszawy.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

Jakie imię? :> Boogeyman? :lol:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

Szczurzaki sliczne, wyglądają jak kuleczki, widać że są dobrze karmione ;)
Lilo jednak troszke krzywo chodzi, ale jak jej osobiscie to nie przeszkadza ;) i tak jest sliczna (urabiam powoli rodzinkę)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: merch »

Lilo wydaje się miec jakis rodzaj jednostronnego niedowładu , mam nadzieje że przyczyna to juz zaszłośc i teraz będzie juz tylko lepiej. Ciekawa jestem co na to powie wet . Tak czy innaczej bardzo słodka jest i dzielna z niej mama ( z jaką determinacją nadzorowała te maluchy :) )Pozdr. M
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="merch"]Lilo wydaje się miec jakis rodzaj jednostronnego niedowładu , mam nadzieje że przyczyna to juz zaszłośc i teraz będzie juz tylko lepiej. Ciekawa jestem co na to powie wet . [/quote]
niedowladu? nie zauwazylam, zeby z poruszaniem czymkolwiek miala jakies problemy... :roll: tak jak mowilam - kiedy jest na swoim terenie i czuje sie odprezona, w ogole po niej nie widac, ze ma przechylony lepek... dzisiaj obserwowalam ja dluzsza chwile, kiedy biegala po moim biurku (blyskawicznie nauczyla sie z klatki wychodzic i teraz codziennie dostaje kilka godzin wolnego :))... jak kazdy szczur potrafi chodzic prosto, nie znosi jej na bok... generalnie zachowuje sie calkiem normelnie procz tych swiderkow przy schodzeniu do klatki... :roll:

wet ogladal ja i nie stwierdzil w zasadzie niczego... uraz mechaniczny lub zapalenie ucha... tyle to i sama wiedzialam... zadnych wnioskow nie mial... ale niedlugo idziemy jeszcze raz, to moze dowiem sie czegos ciekawego... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: merch »

Im lepiej tym lepiej :D. Tak mi się tylko nasunęlo podczas oglądania kaskaderskiego filmiku-odniosłam wrazenie że jakby trzyma się łapkami z jednej strony ciała , jakby te były silniejsze, no i przekrzywiony łepek.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

znow porcyjka nowych filmow i fotek... :)

ceres pokazuje larochowi, gdzie jest miejsce faceta - elaine nie patrzy ;)
lilo pije kocie mleko, eileen w tle
zamieszanie przy filizance z mlekiem
aithe sie przeciaga draco - zblizenie na buzie :)
eileen w calej okazalosci
znow eileen
elaine patrzy na wszystkich z gory ;)
laroch troche speszony
tess-akrobatka :)

filmiki:

saraphe, laroch, aithe i ceres [3,44mb]
aithe i ceres na mojej dloni, z boku tess [5,17mb]
znow aithe i ceres [6,23mb]

aktualna liste rezerwacji maluszkow (i mamusi ;)) podaje:

DZIEWCZYNKI
1. aithe - Mycha
2. ceres - wolna
3. eileen - roenna
4. elaine - Dona
6. saraphe - knautia
7. sliver - wolna
8. ciu-blue (tess) - LuLu

CHLOPCY
1. laroch - sopocianka
2. draconis - AMB

MAMA
lilo - zainteresowana: Ewqa
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

Fajne fotki. :)
A tamto w tle to jakaś kryptoreklama? :P Najpierw serek President, potem Kropla Beskidu... :lol:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Ale miałam sen! (to chyba przez te przedostatnie filmiki, gdzie Krwiopijka rozwawiała zapewne z "operatorem", w tle leciała zabawna muzyczka...)
Śniło mi się, że Krwiopijka mieszkała gdzieś niedaleko mojego bloku i zaprosiła mnie do siebie. Wchodzę do jej pokoju a tam pełno różnych klatek. Myślałam, że pokaże mi wszystkie swoje zwierzaki, ale jakoś dziwnie milczała, miałam wrażenie, że jestem intruzem...
<=pominęłam zbędne szczegóły...

Marzę, żeby już był 23... :) Stanę na głowie, będę nocować na dworcu ;) , a przyjadę!

[ Dodano: Pon 11 Lip, 2005 ]
Krwiopijko, nie zostawisz sobie żadnego malucha?? Wszystkie zamierzasz oddać?
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: knautia »

jak te dzieciaczki szybko rosną... i takie są śliczne...
ja bym wzięła nawt dwie, tylko obawiam się, że klatka w końcu będzie za mała... przecież jej nie napompuję...
a drugiej dużej nie mam gdzie postawić za bardzo :-(
chyba muszę poprzestać na jednym maluszku...
krwiopijko ucałuj ode mnie wszystkie słodkie pysie :)
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Czarna20 »

krwiopijko - pytanie z innej beczki - co to za klatka?? widziałam plastik jakiś..... :shock:
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”