maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

Czarna20 jest to Duna - średnia...
Malina :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

Mojo znawca klatek ;)
Tez się zdziwiłam bo wydawało mi się że z takiej szczury mogą mieć problemy z wychodzeniem, ale jak widać na filmach o Lilo to jednak nie mają.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Tak, tak.. to jest mój ulubiony fragment filmiku: operator filmuje maluchy i jakby mimochodem uchwyca Lilo schodzącą triumfalnie po drabince z klatki w rytm zabawnej muzyczki... :lol:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="Dona"]A tamto w tle to jakaś kryptoreklama? :P Najpierw serek President, potem Kropla Beskidu... :lol:[/quote]
jakbys zgadla! placa mi za te reklame... ;) :lol:

[quote="sopocianka"]Ale miałam sen! (to chyba przez te przedostatnie filmiki, gdzie Krwiopijka rozwawiała zapewne z "operatorem", w tle leciała zabawna muzyczka...)
Śniło mi się, że Krwiopijka mieszkała gdzieś niedaleko mojego bloku i zaprosiła mnie do siebie. Wchodzę do jej pokoju a tam pełno różnych klatek. Myślałam, że pokaże mi wszystkie swoje zwierzaki, ale jakoś dziwnie milczała, miałam wrażenie, że jestem intruzem... [/quote]
na pewno bys nie byla... lube gosci w swojej mrocznej norze... ;) szczegolnie, ze moje ogony tez bardzo ich lubia... :P

[quote="sopocianka"]Krwiopijko, nie zostawisz sobie żadnego malucha?? Wszystkie zamierzasz oddać?[/quote]
co do jednego... lilo tez bym chciala... mam juz swoja piatke, wlasnie dostalam sie na studia w olsztynie, pewnie wyjade - a z piecioma ogonami i ptasznikiem wystarczajaco trudno bedzie mi znalezc lokum... :twisted: poza tym niktorzy juz mnie znaja - wole dorosle zwierzaki przygarniac... dwa maluchy mi jeszcze zostaly, obydwa pewnie w koncu znajda dom, a ja w razie czego bede migla zajac sie jakims zwierzekiem uratowanym z laboratorium czy takim, ktory komus sie znudzil...

[quote="knautia"]krwiopijko ucałuj ode mnie wszystkie słodkie pysie :)[/quote]
nie omieszkam! :lol:


[quote="Czarna20"]krwiopijko - pytanie z innej beczki - co to za klatka?? widziałam plastik jakiś..... :shock:[/quote]
M0j0_J0j00 ma racje, to duna... wyglda mniej wiecej tak:
Obrazek
na maluchy idealna... tym bardziej, ze po moim pokoju biega sasha-diabel-wcielony - wole nie myslec, co by sie stalo z maluszkiem, ktorego by dorwala przez kratki... :roll:

[quote="Ewqa"]Tez się zdziwiłam bo wydawało mi się że z takiej szczury mogą mieć problemy z wychodzeniem, ale jak widać na filmach o Lilo to jednak nie mają.[/quote]
dzisiaj dzieciaki tez nauczyly sie wychodzic... eileen nawet wczoraj... :lol: na razie tess, sliver, draco, laroch i eileen poznaja biurko... reszta powoli sie przelamuje... o, wlasnie tess wylazla... :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

No i co tam u tych małych głupoli? ;)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: lajla »

eeh slicznosci :)) szkoda ze tylko jeden niebiesciak... hmmm :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Lulu »

[quote="lajla"]szkoda ze tylko jeden niebiesciak[/quote]


i to moj :D
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Nie wytrzymałam: przygotowałam transporterek! :roll: ściółeczka (4 rodzaje), smakoszka czekoladowa, kilka flipsików, miseczka na wodę.
I tak teraz co jakiś czas patrzę na niego i wzdycham...
...brakuje tylko malutkiego podróżnika! :D
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: lajla »

[quote="LuLu"][quote="lajla"]szkoda ze tylko jeden niebiesciak[/quote]


i to moj :D[/quote]

to akurat nie szkoda :twisted:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

A drugi niebieściak mój :hello1: (Lilo) no chyba że Krwiopijka sie nie zgodzi. ;)

Krwiopijka, czy dostałaś maila ode mnie, jak nie to pisze jeszcze raz że biore Lilo. Klateczka pozyczona na poczatek juz jest, stadko poinformowane, wiec czekam.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

niebie?ciaki

Post autor: merch »

To Gratuluje niebiesciaków przybranym rodzicom :). I nieniebieściaków też :D
Sopocianka malutkie poidełko praktyczniejsze w podrózy, ale od biedy z miseczką też sobie poradzisz.
Krwiopiju to jednak weterynaria :) ? . Gratuluje.
Pozdr M
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="merch"]Krwiopiju to jednak weterynaria :)? . Gratuluje. [/quote]
zootechnika... w olsztynie... wet za rok mam nadzieje... ale zobaczymy jeszcze... nie widomo, czy uda mi sie jakies mieszkanie dla mnie, pieciu ogonow i ptasznika znalezc... :roll:

dzis (zakaldajac, ze mamy jeszcze srode ;)) mija 26 dzien zycia paskudek... moim zdaniem, to one sa calkiem spore jak na niespelna czterotygodniowe szczury... :roll: (mef i diabel w wieku 5 tygodni byli mniejsi o ile pamiec mnie nie zawodzi...) mimo to wciaz znecaja sie nad lilo... biedna mala sily juz nie ma bronic sie przed nimi... ledwo zywa jest, wymaczona, chudziutka... karmie ja najlepiej jak potrafie, a ona, chociaz pozera naprawde sporo, jakos na wadze nie przybiera za duzo... wypuszczam ja jak najczesciej na biurko, zeby odpoczela troche od tych malych-wielkich pijawek i ochlodzila sobie brzusio na marmurowym parapecie...

dzieciaki za to energii maja az za duzo... nauczyly sie juz bez problemu wylazic z klatki i znaja cale biurko... rozrabiaja straszliwie... caly czas bija sie, piszcza i awanturuja... apetyt maja wilczy - wszystko by zezarly... :lol: dostaja (procz ziarenek i codziennej porcji kociego mleka) gotowany makaron, jajko, ryz, ryby, gerberki, kaszke i mnostwo innych rzeczy... warzywa i owoce oczywiscie tez... :) glupotki nie umieja jeszcze wydlubywac pestek dyni z lupinek... :lol:

aha, dosc zabawna sytuacja miala miejsce wczoraj... otoz okazalo sie, ze ceres jest plci meskiej... :roll: dlugo sie spryciaz ukrywal, ale teraz juz nie ma watpliwosci... zapewniem, ze jego siostry sa stuprocentowymi dziewczynkami... ;)

DZIEWCZYNKI
1. aithe - Mycha
2. eileen - roenna
3. elaine - Dona
4. saraphe - knautia
5. sliver - wolna
6. ciu-blue (tess) - LuLu

CHLOPCY
1. laroch - sopocianka
2. draconis - AMB
3. dhisten (ceres ;)) - wolny

MAMA
lilo - Ewqa

oki, to teraz zestaw nowych filmow i fotek... :)

dzien 24:
lilo zbira sie to robienia swiderkow ;) [5,30mb]
dokuczam larochowi ;) [8,33mb]
pijawki (kto zgadnie, jaka muzyka w tle leci? :)) [4,20mb]
zblizenie na male wampirki [3,95mb]
lilo ma dosyc ;) [8,70mb]

dzien 25:
tess i elaine na dochu domku [2,54mb]
saraphe-zwiadowca :) [2,02mb]
glupole nie zauwazyly, ze nie ma drabinki :lol: [6,83mb]
mleko! :P [5,58mb]

fotki:
czy one nie sa juz za duze na wysysanie mamy? :roll:
znow paskudne pijawy
karmienie w domku
sliver i dhisten (ceres ;)) spia
draco podczas konsumpcji
sliver na mojej lapce :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Czarna20 »

foty i kilka filmów nie wchodzą......
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

bo sie na serwer zgrywaja jeszcze... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Wiesz, Krwiopijko... tak się zastanawiam... skoro Ceres okazała się chłopcem... :lol:
Ale nawet boję się wspomnieć mamie o trzecim ogonie...

W niedzielę będę wiedzieć, czy ciocia pozwoli mi u siebie trochę pomieszkać (myślę, że tak), wtedy w poniedziałek kupię bilety i będę mogła z całym przekonaniem napisać "JADĘ!"... :) :)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”