Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

bede bardzo zadowolona, jesli sie jednak zdecydujesz, Fiono:) chcialabym tylko odpowiednio wczesniej wiedziec, bo nie wiem, ile mi zostanie tego towarzystwa, a musze sie orientowac w sprawie ewentualnej wizyty w sklepie zoologicznym...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

Ja sie musze zastanowic porzadnie nad chlopakiem husky,ale kusi mnie strasznie. Tylko bede musiala jakas klateczke sobie sprawic :roll:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: sopocianka »

Nie kuście, nie kuście... :twisted: :wink:
...bo jeszcze ulegnę pokusie, a wtedy mama mnie zlinczuje... :wink:
Wszystko mnie kusi naokoło: szczurki An, szczurki Krwiopijki (jadę po 1 malucha, a niedawno Ceres też okazała się chłopcem), szczurki Morzeszka, który mieszka w Gdańsku... I jak tu żyć! :wink:

"Wszędzie dookoła czycha pokusa goła, wszędzie gdzie się nie spojrzę (...)"
(Elektryczne gitary)

A tak serio, zastanowię się nad Twoimi małymi, An.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

Sopocianka jesli sie zdecydujesz to ja chetnie Ci podrzuce maluszka 12 sierpnia :wink: wtedy beda akurat w wieku w sam raz do oddania :D

[ Dodano: Pią Lip 15, 2005 11:39 ]
I ja chyba sie zdecyduje na jednego husky,ale teraz jeszcze rozwazam mozliwosc wziecia dziewczyny :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

moje szczurki sa do Waszej dyspozycji:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

Ania tu dobre stwierdzenie Ci podsunę: KLIENT NASZ PAN! :wink: :lol:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

A moglabym kiedys wpasc i je zobaczyc? :wink: Juz prawie sie zdecydowalam na husky do kompletu z moim psem :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

alez oczywiscie, agacia:) tylko teraz tak... albo wpadniesz do 20 lipca, albo po 28 lipca. bo pomiedzy tymi dniami plawie sie w rozpuscie w gdansu z mym ukochanym Chlopem:) decyzje pozostawiam Tobie:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: merch »

A jest może czarna samiczka bez znaczeń?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: pixxa »

hihi ja biore jedna czarnuszke na pewno :wink:
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

An,a wiec chetnie wpadne w srode :wink: Moze zakocham sie w jakims haszczatku :wink: Co do godziny to jeszcze sie umowimy :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

agacia: ok:) ale musi to byc przed 15, bo moja sis wraca znad morza jakos po 17 i musze ja odebrac z dworca, a korki sa teraz potworne...
merch: wszystkie 4 czarne szczurki sa bez znaczen. tylko obawiam sie, ze jedna z tych pieciu samiczek, o ktorych mowilam, to raczej bedzie samiec... ten szczurek jest najmniejszy z calego stada i teraz dopiero widze, ze mu sie jajka pokazuja. odpowiadam wiec: w czarnych jest [najprawdopodobniej] tylko jedna samiczka, a pixxa ma pierwszenstwo, bo odezwala sie do mnie w taj sprawie wczesniej:) mimo wszystko- zapraszam do wziecia samczykow:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

Mam An do Ciebie pytanko. Czy jeśliby małe panienki husky jadły same i byłyby już w miarę samodzielne to czy możnabyło je wziąść w pierwszych dniach sierpnia a nie w polowie???? bo już się nie mogę doczekać tej ślicznotki od Ciebie :lol: jak mama czyli Bronka taka ładna to małe również :wink:

[ Dodano: Sob Lip 16, 2005 9:44 pm ]
i tatuś Wacek oczywiście też przystojny mężczyzna jest
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

musze potwierdzic, ze tak jest w istocie:) [z ta przystojnoscia]
kaka, mi jest nawet bardziej na reke wczesniejsze oddanie szczurkow, bo wtedy bede wiedziala, na czym stoje i ile mi jeszcze zostalo do oddania. a jestem wrecz przekonana, ze ktoras husky zacznie jesc sama wczesniej, bo juz zaczynaja ostro podjadac, tylko jeszcze nie maja czym ;P
zaczne obserwowac husky [musze je sobie jakos oznaczyc, bo sa podobne] i bede regularnie relacjonowac kolejne etapy przechodzenia na staly pokarm:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

o ale super Aniu wielkie dzięki :uscisk:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”