maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

Śliczności :)
Lilo wygląda jakby miała bardziej puchatą sierśc niż inne szczurki.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Łaaaa!!!! Już nie mogę się doczekać!
Śliczniutkie i jak widać grubaski z nich małe :} Kocham małe kluchy! Są śliczne! :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="sopocianka"]Wiesz, Krwiopijko... tak się zastanawiam... skoro Ceres okazała się chłopcem... :lol:
Ale nawet boję się wspomnieć mamie o trzecim ogonie... [/quote]
wiesz, mnie by to nawet na reke bylo... :lol: ale to juz naprawde trzeba by z mama uzgodnic... :)

[quote="Ewqa"]Lilo wygląda jakby miała bardziej puchatą sierśc niż inne szczurki.[/quote]
na moje oko to ma calkiem normalna... ale to lepiej niz na poczatku - kiedy do mnie trafila, futro miala dosc kiepskie... niestety imponujaco nie wyglada - jest dosc chuda biedaczka... te pijawki caly czas ja wysysaja...

Mycha, kiedy i jak chcialabys swoja aithe dostac?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

JADĘ!!! :D :P :D

(nocleg u cioci załatwiony, bilety kupię u konduktora)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Kotik »

krwiopijko, podobno wybierasz sie do warszawy niedługo.? czy ta samiczka silver jest jeszcze wolna? bo ja bardzo bym ją chciała:)?
Fasolka [']
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Rozmawiałam z mamą o przygarnięciu dwóch ogonków... i nic z tego :(

Zrodziła się z to w mej głowie inna myśl:
Krwiopijko, czy istnieje możliwość, abym mogła zmienić "rezerwację" szczurka??? Jest mi przykro, bo tak się uczepiłam myśli o Larusiu, ale on chyba nie poczuje się poszkodowany? ;) Chodzi o oczy, osobiście, jak już Ci pisałam, nie raziłoby mnie to jakoś specjalnie, ale mama i brat odnoszą się z obrzydzeniem i strachem do perspektywy oglądania szczura o rubinowych oczkach... A ja nie chciałabym, aby była taka sytuacja, w której wszyscy rozpieszczaliby Okrucha, a Larusiem tylko ja bym się zajmowała. Nie wiem, czy mnie rozumiesz?
Ale proszę, jeśli nikomu nie obiecałaś Cereska, zastanów się czy mogłabym zmienić wybór i wziąć jego, zamiast beżaka. Jak już pisałam, gdyby tylko mama się zgodziła, bardzo chętnie przygarnęłabym dwa maluchy, ale niestety mogę tylko jednego.
Jeśli się nie zgodzisz, pozostanę przy Larusiu, lecz żywię obawy, że będzie dyskryminowany przez moją mamę i brata.

Na 99,9% jadę do Warszawy i marzę, żeby wziąć maluszka z Twojego przychówku.

Więc napisz, czy się zgadzasz.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Postaram się na koniec tego miesiąca. Jeśli będę coś więcej wiedziała to zadzwonię do Ciebie. Jeśli nie uda mi się to 14 sierpnia, chyba, że wyślę kogoś z rodzinki :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Krwiopijko, zgódź się!!!
(wymyśliłam dla Cereska ładne imię)

Chyba, że już naobiecywałaś Larochowi domek nad morzem... :wink:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="Kotik"]krwiopijko, podobno wybierasz sie do warszawy niedługo.? czy ta samiczka silver jest jeszcze wolna? bo ja bardzo bym ją chciała? :)[/quote]
owszem, jest wolna i czeka na kogos, kto ja pokocha... ALE mala nie moze zyc sama... czyli oddam ja tylko wtedy, kiedy w nowym domu bedzie czekala na nia jakas szczurze towarzyszka, najlepiej w podobnym wieku... sliver jest bardzo towarzyska, fantastycznie bawi sie z raszta dzieciakow i okrutnym byloby zabierac jej mozliwosc kontaktu z innymi szczurami...

[quote="sopocianka"]Krwiopijko, czy istnieje możliwość, abym mogła zmienić "rezerwację" szczurka???[/quote]
oczywiscie, ze istnieje... :) maly dhisten (ex-ceres ;)) nie ma jeszcze swojego czlowieka, wiec jesli tylko chcesz go przygarnac, jest twoj... ostrzegam, ze jest troche wiekszym rozrabiaka niz laroch, ale jednoczesnie jest bardziej kontaktowy i czlekolubny... ;)

[quote="Mycha"]Postaram się na koniec tego miesiąca. Jeśli będę coś więcej wiedziała to zadzwonię do Ciebie. Jeśli nie uda mi się to 14 sierpnia, chyba, że wyślę kogoś z rodzinki[/quote]
staraj sie, staraj, bo ja nie jestem pewna, czy 14 sierpnia w domu bede... :twisted:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

To super! Tak więc poproszę czarny kapturek.

Ale daj znać, proszę, co się będzie działo z jego beżowym braciszkiem... (bo, on chyba teraz, biedaczek "sam" zostanie na świecie, skoro mama i rodzeństwo idą do ludzi...)

[ Dodano: Pon 18 Lip, 2005 ]
[quote="krwiopijka"] ostrzegam, ze jest troche wiekszym rozrabiaka niz laroch, ale jednoczesnie jest bardziej kontaktowy i czlekolubny... [/quote]

To fajnie, że Ceres jest taki żywy, może rozrusza Okruszka? Straszny z niego leń!!!

Przyglądając się ciekawemu, "poszarpanemu" wzorkowi Ceresa, wymyliłam mu imię -Skrawek. Te łatki na jego grzbiecie są jak skrawki poszarpanej tkaniny...
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Nisia »

[quote="sopocianka"]bilety kupię u konduktora)[/quote]

Sopocianko, czyżby pociąg osobowy "Słoneczny", "Słonecznik", "Słoneczko", czy jak się tam nazywa? Jesli tak to polecam jechać z Gdyni - strrrraszliwe tłumy walą do tego pociągu. I to niezależnie od dnia (doświadczenie własne i znajomych).
Na końcu składu jest taki wagon, który wygląda jak 1 klasa, a jest przerobiony na 2 klasę. Polecam. Mało ludzi tam się pcha (bo tak wygląda....), a jest naprawdę wygodnie.
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

[quote="Nisia"][quote="sopocianka"]bilety kupię u konduktora)[/quote]

Sopocianko, czyżby pociąg osobowy "Słoneczny", "Słonecznik", "Słoneczko", czy jak się tam nazywa? Jesli tak to polecam jechać z Gdyni - strrrraszliwe tłumy walą do tego pociągu. I to niezależnie od dnia (doświadczenie własne i znajomych).
Na końcu składu jest taki wagon, który wygląda jak 1 klasa, a jest przerobiony na 2 klasę. Polecam. Mało ludzi tam się pcha (bo tak wygląda....), a jest naprawdę wygodnie.[/quote]

Dzięki za radę. Skorzystam. :)
Już pojutrze wyjeżdżam. Jeśli coś się zmieni (chodzi mi o sobotnie spotkanie szczuromaniaków), dasz mi znać, prawda? Nie będę mieć dostępu do internetu. Ale będzie fajnie, już nie mogę się doczekać.


Krwiopijko, czy Ceres to NA PEWNO samczyk :?:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: knautia »

krwiopijko, ja nie mogę w ten weekend pojechać do w-wy, ani nawet odebrać szczurki ze stacji w skierniewicach :-(
może umówimy się na inny termin odbioru malucha?
w przyszłym tygodniu w łodzi na przykład?
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Nisia »

[quote="sopocianka"]Jeśli coś się zmieni (chodzi mi o sobotnie spotkanie szczuromaniaków), dasz mi znać, prawda? Nie będę mieć dostępu do internetu. Ale będzie fajnie, już nie mogę się doczekać.
[/quote]
Nie ma problemy, ale wyślij mi jeszcze raz swój numer na pw, bo chyba zgubiłam...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="sopocianka"]Krwiopijko, czy Ceres to NA PEWNO samczyk :?:[/quote]
z cala pewnoscia... chyba ze jest samiczka z jaderkami, ale w to smiem watpic... ;)


[quote="knautia"]krwiopijko, ja nie mogę w ten weekend pojechać do w-wy, ani nawet odebrać szczurki ze stacji w skierniewicach :(
może umówimy się na inny termin odbioru malucha?
w przyszłym tygodniu w łodzi na przykład?[/quote]
jesli bedziesz w lodzi, to nie ma sprawy... :)

[ Dodano: 21 Lip 2005 12:08 am ]
nadrabiam troche zaleglosci w zdjeciach i fotkach... aparat mi porwali, stad ta przerwa...

dzien 29
•fotki:
lilo, dhisten i laroch przy miseczce gerbera
kolacja podana :)
gerberek cieszy sie wiekszym wzieciem
lilo i dhisten zajadaja
•filmy:
perfekcyjne wylazenie z zamknietej klatki [7,44mb]
ciocia kidusia w odwiedzinach ;) [3,92mb]
pijawki dopadly bezbronna ofiare [4,88mb]
walka o mleko [6,15mb]

dzien 30
•fotki:
na parapecie z mama (i moim biednym nibykaktusem)
ciocia mefit napadnieta ;)
•film:
poscig za mefitem ;) [7,85mb]

i aktualna lista:

DZIEWCZYNKI
1. aithe - Mycha
2. eileen - roenna
3. elaine - Dona
4. saraphe - knautia
5. sliver - wolna!!! (odwazna, bardzo energiczna i skora do zabawy... :))
6. ciu-blue (tess) - LuLu

CHLOPCY
1. laroch - wolny!!! (najwiekszy i najsilniejszy szczurek w miocie, czerwonooki, cudny... :))
2. draconis - AMB
3. dhisten (ceres ;)) - sopocianka

MAMA
lilo - Ewqa
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”