Psia karma

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Karmy psie i kocie

Post autor: Ewqa »

No to smacznego ;)
Jakby nie było polskich czerwonych buraczków :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: merch »

JA TAM NIE WIEM , ale psy w odrożnieniu od kotów to padlinozercy , cześć składników karmy psiej może zawiera zepsue mięso , psom nie szkodzi a innym zwierzętom moze. Dlatego jeśli juz to zdecydowanie kocie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: mrs.jingles »

nie sadze, zeby producenci selekcjonowali mieso do karm pod tym wzgledem - jak karma jest dobra, to i kocia i psia bedzie z dobrych skladnikow... a jak jest zla....
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Kasiek »

Moje szczuraki jedzą czasem i psią i kocia karme...fakkt faktem, że Eukanubę,a nie ten syf pedigree...nic im nie jest.......aha i jeszcze jedno jezeli Wasze psy badź koty jedzą pedi i whiskasy to znaczy, że mają brzuszki baaardzo zdrowe. Mój piesior musi jeść specjalistyczną karme dla jelitowców. Wystarczy chrupek z Pedi i od razu co pół godziny na spacer :roll: :twisted: :wink:
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: falka »

[quote="ESTI"]To mi się wszystko kojarzy z TYMBARKIEM WIŚNIOWYM...wiecie jakiego barwinka używają?
Ano sprowadzają dżdżownice...z Peru i zabwarwiają napój na czerwono - no co barwnik naturalny... :roll: :twisted:[/quote]

eee z tego co mi się kojarzy to nie dżdżownice tylko mszyce, a poza tym teraz ten barwnik jest w większości produkowany syntetycznie... komu by się chciało mszyce zbierać :lol:
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Korlis »

Wiecie co,każdy ma rację....ale ja bym wolała suchej karmy "Pedigree" nie dawać ogonkom.Najlepiej jakaś droższą np.Eukanuba lub coś w tym rodzaju.
:P
Aniula
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 28, 2005 9:44 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Aniula »

Ja swoim nie podaje w ogóle.Psu sama gotuje jedzenie i suchej karmy raczej nie dostaje bo nie lubi rozmoczonej a ma problem z gryzieniem.A kociowatym kupuje rozne karmy i troche sie boje ryzykowac.Ale faktycznie mysle ze bezpieczniejsza jest ta kocia
:>
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: Nakasha »

Ja kupuję dla psa i kotów tylko Royale Canin. To jest dobra karma ;). I tą mogą jeść szczurki, w ramach przysmaku. Jak na razie żadne z 9 maluchów nie zareagowało na nią negatywnie.... Ale rzeczywiście lepiej takie przysmaki kupować w zoologiku, są tam specjalnie produkowane dla gryzoni i dla nich zdrowe.

Zaczęłam ją podawać zwierzakom od lutego. Kawałeczki są twarde, a moje koty już strasznie od nich utyły ;), ale od razu sierść im się poprawiła, teraz jest jedwabista i niesamowicie miękka (od razu zaznaczam, że to nie za sprawą niedawnego ochłodzenia klimatu ;) bo taką sierść mają już od marca :D). Co za szokująca różnica po KK czy innych Whiskasach.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Korlis »

No Eukanuba i Royal to dobre firmy,i od nich to chyba nie zaszkodzi
:P
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Kasiek »

Tak samo jak polska Nutra -> polski odpowiednik Eukanuby i tańszy :wink:
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Korlis »

Myślę że nie będzie następnych ofiar Pedigree
:P
grzegorz
Posty: 140
Rejestracja: śr lip 27, 2005 2:16 pm
Lokalizacja: bremen

Karmy psie i kocie

Post autor: grzegorz »

moje wielbiaja karme dla kotow ale nie sucha tylko mesko zawsze im kupuje w saszetkach-najlepiej lbia z lososiem badz wolowinka-tylko po takim miesk kupka mocniej "pachnie" :wink:
Piksi(2)+Metzger(2) 2 samiczki(kawa z mlekiem+popiel)(bialy z czarnym kapturkiem:))
8 tygodni-a jedza jak by nigdy nic nie jadly:)))ciekawskie i glosne:))
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Korlis »

Naprawdę!Ostrzgam! :evil: nie kupujcie Pedigree!Wszystko oprócz Pedigree!I nie przesadzajcie z suchą karmą!
:P
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: Nakasha »

Nutragen... moje tego nie jedzą. Karma jest podobna w składnikach, ale jednak ma coś w sobie, co odstrasza wszystkie moje zwierzaki ;). I kilogram musiałam oddać bezdomnym kotom.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Karmy psie i kocie

Post autor: Korlis »

No i dobrze! :D jak ogonki nie chcą to niedawac!
:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”