Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kaka »

na bank VITAPOL :wink: jest to znana firma produkująca karmę dla zwierząt, kolby, sól, wapienka i tego typu rzeczy
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Karmy POLECANE

Post autor: Ayumi »

ja mam właśnie karmę VITAPOL i polecam... ogonek (ten duży, bo maleśstwa, to jeszcze mleczko ^^) wcina jak szalony
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kaka »

ja szczegolnie nie polecam vitapolu, bo w nim jest za duzo przenicy i moje tego nie cierpią, poza tym nie opłaca mi sie bo takie małe opakowanie kosztuje z 3 zł, a mogę miec kilogram o wiele bogatszej karmy za 6 zł
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Nisia »

ja używam karmy podstawowej tylko Animalsa i zawsze dokłądnie ją przeglądam przed podaniem. U mnie spożycie ziarna i tak jest jest bardzo mikre (mnóstwo innych pychot). W tej mieszance owocowo-orzechowej, którą kupiłam, nie ma żadnych ziaren, bo to jest tylko taki smakołyk.
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Karmy POLECANE

Post autor: Ayumi »

[quote="Kaka"]kilogram o wiele bogatszej karmy za 6 zł[/quote]a co to za karma?
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Karmy POLECANE

Post autor: Ewqa »

W hurtowni opakowanie litrowe karmy potrafi kosztować i 3 zł
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Karmy POLECANE

Post autor: pani_rotten »

no i ja chcialam kupic taki smakolyk megan, na wage, ale nie wyszlo (patrz topic skandalllee)....suche to tez animals ale malo jedza, maja tez kolbe serowa,owocowa,z platkami rozy i jajeczna ale hrabiostwo je dopiero jak im odskubie kawalki ;)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kaka »

jest to karma pod nazwą GRYZOŃ (tak nazwała ją wlascicielka sklepu)
zawiera chlebek świętojański czy cos takiego :?:, pszenicę, kukurydzę, orzeszki, dynię, labolatoryjny granulat, kolorowe chrupki, słonecznik, groszek i wiele innych pożywnych smakołyków. Mało z niego zostawiają praqktyczie ten chlebek swiętojański czy jak to cos się nawywa (takie brązowe wygląda jak wafelek w czekoladzie)
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Cobra »

Nisia, ja mam taka karme jzeli chodzi ci o ta(na animalia nie jest zbyt tania)http://www.animalia.pl/produkt.php?kat=105&id=3576 taaa 22 skladniki, jakies rodzynki, kilka rodzajow suchego jedzonka, orzeszki, paleczki, ziarna slonecznika i innych zborz, jezu co tam jeszcze jest? a nie wiem w kazdym razie duze tego, ja jeszcze dozucam szczurowi do tego swierzego slonecznika i herbal pets.... ale musze sie poskarzyc ostatnio w moim herbal pets byly jakies robale, gasiennicy chyba jedwabnika. Alle to pewnie przez warunki w sklepie a i szczur mial troche bialka zwierzecego... :D pobawil sie troche z wijacymi sie gasienniczkami w "kotka i myszke" a raczej w "szczurka i glistke"

[ Dodano: Pią 23 Wrz, 2005 ]
Kaka, taak nie zauwazylam twojego opisu, ale mojemu szczurkowi smakuje, a ty swojemu sprawilas??

[ Dodano: Pią 23 Wrz, 2005 ]
Versele Laga Prestige Premium Pokarm dla szczurka sorka ze jeszcze raz ale musze powiedziec ze ja mam dokladnie cos takiego. za 800g zaplacilam 16 cos(tak jak na animalia.pl ale ja wszystko wlasciwie w animalia kupilam procz klatki i szczura to zamawialam od razu) karma spotykamna b. zadko nawet w porzdnym salonie zoologocznym w katowicach nie ma jej... a tak do karmy oppakowanie ma fajnie dlugo swierzosc zachowuje i jest dosc droga alee za to b. pozywna a an innej stonie widzialam ja po 12 taki jakis dystrybutor karmy pzdro
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kaka »

[quote="Cobra"]Kaka, taak nie zauwazylam twojego opisu, ale mojemu szczurkowi smakuje, a ty swojemu sprawilas?? [/quote]

kurcze bo zabardzo Cię nie zrozumiałam. Jesli chodzi o chlebek swietojański no to dawałam im i nie lubią, a jeśli chodzi o coś innego to powiedz bo nie za bardzo skpowałam :D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Cobra »

masz ta karme(wiesz chodzi mi tu o ta nazwe Versal....)? o to mi chodzi
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kaka »

nieee...rozmawialismy na temat VITAPOLU, ze u mnie się nie opłąca kupować bo jest drogie a ubogie w sklładniki w porównaniu do tego co kupuje na wagę
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Cobra »

aaaaaaa no to juz kapuje :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

[quote="Cobra"]http://www.animalia.pl/produkt.php?kat=105&id=3576[/quote]
ja daje to papu swoim od dłuższego czasu..tzna robie mieszankę z 3 innymi :D ...dziewczyny i senior bardzo ją lubią...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

Karmy POLECANE

Post autor: magda1 »

ja mialam karme vitapolu i moja mysia wogle jej nie ruszała od wczoraj zmieniłam na megan wydaje mi sie ze cieszy sie lepszym uznaniem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”