<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

<:(...)~~~

Post autor: KasiaGdańsk »

To ty ją wzięłaś, a ja się napaliłam na malutką :) Niech się dobrze szczurunia chowa, co jakis czas poprosze jakieś foteczki... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

No nareszcie sie przyznalas ESTI :D

I widzicie jakie mala miala szczescie?? :D


"Mamusia" sie cieszy... :zakochany:
Krowka, ona jeszcze wypiekniala... :shock:
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Krówka. »

wiem... eh
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dziewuszki, ja mam zamiar zrobic sesje zdeciowa, wiec niebawem przyjda foteczki...

A mala przybyla do mnie przypadkiem...pierwsza spytalam, czy ogloszenie aktualne i sie stalo, ze sie zakochalam...Nezunia mi ja polecila i kochanana jest juz u mnie i zostanie...:*
Malutka juz zostala w miare zaakceptowana przez stado...ale jest taka malusienka, ze boje sie ja zostawic sama z nimi na noc...jest taka perelka kochana...drobniutka, chuda, ze az strach ja dotykac, ale jest przeurocza...az seducho sciska, wiec juz ja wycmoktalam i mysle nad imieniem. ;)

Najbardziej Love ja pokochala i zachowuje sie jak matka(chociaz nie zawsze)...ale widze, tak jak nezu mi mowila, jest bardzo ufna do ludzi, wiec ja przitulam itp. ;) Elmo tez ja akceptuje, a co do Miki, to trzeba jeszcze czasu...moje sloneczko kofane...jest sajgon...ale niunia moja najkofansza :D

[ Dodano: Sro Wrz 28, 2005 12:21 am ]
Wiem, ze sie pospieszylam...jak zwykle...mala strasznie przezyla ten dzien...tak jak sie kiedys bawila, jak psisla do mnie...to bawila sie ze 3 godziny az ja poznalam z reszta...teraz widze, ze zapoznanie troszke ja wzielo i trza czasu...sloneczko moje...trzymajcie kciuki. ;)

[ Dodano: Sro Wrz 28, 2005 12:56 am ]
Aha, malutka wydaje sie taka duzia na fotach...jednak w rzeczywistosci - jest sama skora i kosci...malutka chudzinka...mam zamiar sie nia powaznie zajac. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Oj tak oj tak....malutka jest poprostu siuperowa.... :zakochany: kruszynka taka że strach ze sie ja zgniecie... :wink:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

LuLu, ja mialam juz nie brad ciurow, powiedzialam sobie kategoryczne nie, ale nie moglam sie postrzymac - boskie malusie sloneczko. ;)

Poza tym mala przespala noc w miare spokojnie i widze, ze jest jeszcze w szoku po tych wszystkich zmianach. Nie chciala sama wyjsc z klatki, ale juz ja wyciagnelam, to bawi sie chetnie. Wieczorem bedzie kolejna faza zapoznawania sie ze stadkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Lulu »

jak rozumiem to male cudo nie ma jeszcze imienia?

ciekawa jestem jak sie bedzie nazywac... bo jak mozna nazwac cos tak slodkiego? :zakochany:
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Krówka. »

w porównaniu do reszty twoich ogonków to faktycznie jest kruszynką,
ale tak ogólnie to wcale nie jest taka malusia i wychudzona 8)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Chyba nazwe ja LUCY, tak zeby dochowac tradycji (ktora wyszla sama z siebie ;)) i wszystkie moje dzieciaczki beda mialy czteroliterowe imionka...ale i tak nie jestem jeszcze zdecydowana
[quote="LuLu"]bo jak mozna nazwac cos tak slodkiego[/quote] :zakochany:
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

ESTI, jakie by nie bylo to imie, bedzie w sam raz :)


Ciesze sie, ze mala sie aklimatyzuje, ze jestes z niej zadowolona, ze sie nie zawiodlas :)
Strasznie te dwie male blizniaczki pokochalam :oops: (ja i jej siostrzyczke albinoske ktora mieszka u Nakashy..) i tym bardziej ciesze sie, ze trafila pod tak wspaniale i opiekuncze skrzydla.

Czekam na informacje w sprawie poniedzialku...:)
Mysle czy nie zabrac Michalowi cyfrowki na czas wizyty... :twisted:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Generalnie mala jak na razie jest sponiewierana przez reszte stada... :roll:
Elmo jak na razie, jak to facet poniuchal, poprzekladal na plecki i poszedl sobie - moje sloneczko. Natomiast baby sa przeokropne, zamiast przyjac malutka jak dzieciatko, to podgryzaja ja w dupke i mecza strasznie. Dlatego daje im sie poznawac iwylacznie na kanapie, na razie za wczesnie na wspolna klateczke....moze za kilka dni.

Lucy ma sie swietnie, jest bardzo odwazna i czuje sie jak u siebie. ;)

Tu moja slodka dupeczka chowajaca sie przed olbrzymami:
Obrazek
Jaka jestem mala i kofana:
Obrazek
Oj boziu Mika idzie:
Obrazek

Nie wiem dlaczego, ale na fotkach wydaje sie wieksza...a to taki kurdupel jest. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

nio faktycznie na tych zdjeciach to kawał ciura... :lol:
śliczniusia mordusia :zab:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

<:(...)~~~

Post autor: KasiaGdańsk »

Śłodka, ściurunia jeju, tylko całować pysiaczka... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

<:(...)~~~

Post autor: Tusiduś »

Ta dzidziunia wygląda jak misio pluszowy... Przecudna :D
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Jeszcze tylko Love sie do malej nie przyzwyczaila, ale mysle ze kilka dni i bedzie lepiej. Ona jest specyficzna, wiec jej wybacze. Mika zaakceptowala juz malego gnojeczka, Elmo juz tez sie pogodzil z nowa sytuacja...oscyluje, ze za jakies kilka dni beda juz mieszkaly razem. :D I hope soooo. ;)

A jeszcze dzisiaj udalo mi sie je sfotografowac razem na kanapce, chyba specjalnie sie ustawily. :lol:

Elmo, Love, Mika i Lucy
Obrazek
Elmo, Love, Lucy i Mika
Obrazek
Mika, Love, Elmo i Lucy
Obrazek

:lol2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”