<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

wow :) super ze coraz lepiej sie dogaduja :)

ja jak tylko bede wiedziała jak w najblizszym czasie pracuje - wpraszam sie na mizianie stadka i na ploteczki ;)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Lulu »

oj, cudne pupcie, slicznie razem wygladaja :D

oby udalo sie je polaczyc i niech zyja sobie szczesliwie wszystkie razem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

[quote="Asiek"]ja jak tylko bede wiedziała jak w najblizszym czasie pracuje - wpraszam sie na mizianie stadka i na ploteczki [/quote]

Ja jak bede wiedziala jak ja pracuje, to tez dam znac...serdecznie zapraszam. :D

Nezu o Tobie tez pamietam. :**

Generalnie jesli jeszcze ktos ma ochote na wizytke, to zapraszam. :D
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

eh... chyba musze nawiedzic Cie Esti i obejrzec stadko ... ;)
Dobrze jest być kochanym... :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Mikunia

Lucy

Lucy poznaje domowe zwyczaje :lol:

Lucy razem z Lovunia

Niestety Elmus nie chcial byc wczoraj fotografowany...licze, ze jutro bedzie bardziej skory. ;)

[ Dodano: Sob Paź 01, 2005 5:23 pm ]
Sorki, ale nie zmniejszylam fotek i dlugo sie otwieraja...:/
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

<:(...)~~~

Post autor: merch »

No to masz a w domu pyszczka, który patrzy na mnie z kompika ( sory nezu bez pytania umiesciłam maleństwo jako tapete na ekraniku mam nadzieje ,ze nie masz nic przeciw :)?).
POzdrM
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

<:(...)~~~

Post autor: KasiaGdańsk »

No teraz to widać różnicę we "wzroście", naprawdę sliczności... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

Em, a co ja moge miec przeciw?

ESTI, pisz co u malej i wiecej zdjec prosze.. :)

Mysle ze za jakis czas moze przestane byc taka upierdliwa, ale nie moge odzalowac tego, ze nie moglam jej teraz odwiedzic w nowym domku i poznac jej nowej mamusi osobiscie...:-(
No i narazie im wiecej wiesci o malej, nawet tych najblachszych, tym bede szczesliwsza... :oops:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Wpadlam w szal robienia fotek dzieciaczkom, wiec z Wami sie dziele. :D
Dla tych co maja czas zapraszam do ogladania, bo jest na co patrzec - niektore foty sa przefajne. ;)

LOVE i ELMO przy sniadanku

LUCY poraz pierwszy

LUCY poraz drugi

LUCY poraz trzeci

LUCY poraz czwarty

LUCY poraz piaty

LUCY poraz szosty

MIKA w swoim gniazku w kanapie

LUCY probuje sobie przywlaszczyc gniazdko MIKI

Moja mordeczka-szczoteczka LUCY

LOVE jak zwykle z cieniem LUCY

Boskie ujecie MIKI podczas toalety

Bliskie spotkania z nochalem ELMO

LUCY na moich raczkach

ELMUS moj mecizna

Skoczyc czy nie skoczyc - oto jest pytanie (LUCY)

Na stole tez mnie pelno (LUCY)

Ciekawe co jest na gorze (LUCY)

A na koniec zjem sobie palec..hihi (LUCY)

[ Dodano: Czw Paź 06, 2005 9:44 pm ]
nezu, specjalnie dla Ciebie seria foteczek. ;)
I pamietaj, ze nie jestes upierdliwa...a ja czekam na kolejne spotkanie tym razem mam nadzieje, ze sie uda.

Lucy przez ten ponad tydzien chyba urosla, stala sie rozbrykanym i przekofanym szczurasem i jak widac na zdjeciach - wszedzie jej pelno.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

khihihi jakie fotki :zakochany: a mała Lucy..ehhh coz mozna dodac :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

wczoraj byłam, wyglaskałam :)
te co sie dały ;)

Elmo - wiem powtarzam sie - ale on jest cuuuuuuuuudny :]
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

Elmo cudny, Misiek taki... :drunken: . Uwielbiam kapturki..


ESTI, bardzo dziekuje za zdjecia, ona naprawde bardzo urosla :). Kiedy ja wiozlam do Warszawy miescila mi sie w jednej lekko zacisnietej dloni. Tyci tyciula. Teraz to jak dwie Lucy kiedy do Wawy jechala..:)
I prawdziwy z niej reksik, troszke sie balam ze moze to futerko jej sie rozprostuje czy cos, byla mniej "skrecona" od swojej siostrzyczki, ale widze ze to naprawde reksikowa aguti babka :D
Odwazna do tego. Przez to krotkie futerko wyglada troszke wyploszowato ale pozory myla..;)

Mam nadzieje ze tym razem odwiedziny sie udadza, ze beda mozliwe..
Chcialabym poznac twoje stadko osobiscie ESTI..:)

No i ta swoja "corcie tez" zobaczyc na zywo... :zakochany:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Elmo zgadzam sie ...hihi spioszek kochany...moje paskudy fukały na niego jezyły sie a on stoicki spokój i wzrok pod tytułem "baby rypło was na głowę czy jak?"...kochanieńki jest...ale Ciii bo jeszcze moja chrześnica usłyszy :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

To ja sie teraz chwale.

LUCY - strasznie urosla, jest przekochana. Uwielbia sie bawic i czuje, ze tworzy sie miedzy nami wspaniala wiez, gdyz reszta stadka szybko wypala sie przy zabawie - a ja nie i spedzamy razem duzo czasu.

ELMO - zrobil sie odwazniejszy i bardziej ciekawski. Biega juz po pokoju, jak miesiac temu pokazalam mu, ze podloga nie gryzie. Niezle sie rozbrykal. ;)

LOVE - to moja na razie najwieksza duma, bo strasznie mnie zaskoczyla. Pewna Pani stwierdzila, ze jest za gruba (chociaz moim zdaniem jest akuracik ;)), wiec zaczelam sciurcie oswajac z podloga. Ona dopiero co zupelnie oswoila sie, ze nikt jej juz nic nie zrobi i czuje sie u mnie bezpiecznie - wiec moglam przystapic do dzialania. I zaplanowalam sobie, ze 2-3 razy dziennie bede z nia siadac na ziemi i przyzwyczajac...i tu sie ogromnie zdziwilam. Otoz moje Sloneczko pierwszego dnia, poniuchala okolice, zeszla mi z kolan i za minutke byla juz spowrotem w klatce. :shock: A potem patrze, a ona myk i znowu na podloge i spacerki sobie zaczela robic...hihi. Ale numer, prawie spadlam z krzesla z wrazenia normalnie. Taka jestem z niej dumna, ze szkoda gadac. Teraz razem z reszta pomyka po pokoju, co prawda jeszcze nie po calym, ale to juz taki postep...wiec moze zrzuci troche tluszczyku dla zdrowia. ;)

MIKA - napisalabym co z nia, ale nie chce zapeszac...wszystko dobrze...ale na razie nie moge. Ogolnie ma sie dobrze, tylko widze jak mi sie malenstwo starzeje, ale taka kolej rzeczy...
Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

<:(...)~~~

Post autor: IVA »

Masz się czym chwalić :D , stadko śliczniutki i słodkie. Ucałowania dla wszystkich ogonków ale dla Mikusi dodatkowa porcja
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”