Mam nowe szczurki!!!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: Celina »

Nareszcie, nareszcie, nareszcie!!!!!Przepraszam nie wiedziałam gdzie napisac ten temat, gdzie sie pochwalic... :D 3 pazdziernika kupłam sobie dwie dziewczynki :) Są slicznymi kapturkami. jedna jest troche mniejsza i smielsza od drugiej :D Ma na imie Mięta 8) Ta, ktora potrzebuje wiecej czasu zeby sie oswoic w nowym otozeniu to Melisa 8) -charakterem jest podobna do Nunka( ['] :cry: ) Są cudowne!!!!!! Boshe jak się ciesze!!!!!!!!!!1 :D :thumbleft: :hello1: :love8: :thumbup: :wav:
---------------------
Celina, zapraszam do dzialu OGLOSZENIA. Przeczytaj 'Tematy o Twoich zwierzatkach'. /Adm. [WildMoon] edit.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: Karolina »

Gratuluję szczurków :D Czekam na jakiekolwiek zdjęcia z obiema paniami :albino:
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: ESTI »

Gratuluje i tez czekam na foteczki. :D
Obrazek
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: Celina »

oki, przepraszam....dawno nie byłam na forum i zamiast poczytac ogłoszenia od razu zaczelam pisac... :oops:
A więc jak to moze byc ciagly temat to bardzo chetnie bedepisac co nie co o moich szczurezkach.
Szzerze mówiąc to zawsze sie zastanawiałam jak wyglada przez szczurków atak na doniczki z kwiatkami...Nunek nigdy sie nimi nie interesowal... :) teraz wiem...moim nowym lokatorkom bardzo spodobal sie kwiatek( ale to taka trawa- nie trujący)stojący na komodzie....Mięta ostatnio w nim zasnęla :D a polamany jak hohoooooo....... :lol:

PoZDRAWIAMY 8)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: ESTI »

[quote="Celina"]oki, przepraszam....dawno nie byłam na forum i zamiast poczytac ogłoszenia od razu zaczelam pisac...
A więc jak to moze byc ciagly temat to bardzo chetnie bedepisac co nie co o moich szczurezkach. [/quote]

Celina sprecyzuj :roll: , czy masz juz swoj temat o szczurkach, bo jesli tak to polacze w jeden. ;)
Obrazek
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: Celina »

nie ESTI nie mam swojego tematu o szczurkach ale chyba może to być właśnie ten...dopiero kilka dni temu kupiłam sobie szczureczki więc w tym temacie mogłabym o nich opowiadac...tak jak to pisze w dziale ogłoszenia,,Tematy o twoich zwierzatkach":lol:Był Nunek i jego sprawy....teraz zaczynaja sie nowe przygody nowych szczurków więc...wiec juz chyba sie zamotałam :roll:
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: ESTI »

Celina, oki nie bardzo zrozumialam - ale idea jest taka, ze kazdy uzytkownik prowadzi jeden temat o swoich milusinskich, bez wzgledu ile ich jest i jak zmienia sie ich stan. ;)
Wiec proponuje prowadzic juz ten temacik o Twoim stadku i zycze powodzenia. :D
Obrazek
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Mam nowe szczurki!!!!

Post autor: Celina »

oki :D dzieki

[ Dodano: Nie Paź 09, 2005 6:52 pm ]
dobra sorki zamotałam :-(
Ale ja chciałam się tylko pochwalić nowymi domownikami :roll: tak jak inni..........
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”