Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

Tak sobie patrzę na te moje klseczki i widzę, że właściwie już praktycznie samodzielne są... Myślę, że nie ma co ich tak długo przetrzymywać tak długo jak planowałem. Osiemnastego kończą 5 tygodni i będą do wzięcia. Tak postarajcie się zaplanować odbiór. Szczególnie zwracam się do Sachmy...

A swoją drogą to niezła zgraja indywigualistów mi się trafiła... Ten nie jada marchewki, inny nie tknie jabłka, a jeszcze inny kicha po płatkach kukurydzianych... I weź tu takiej bandzie dogodź...

Ale i tak to są najsłodsze stworzonka z jakimi miałem doczynienie... :drunken:

Aż żal mi je oddawać. Ale ma szczęście jednego maluszka mogę zostawić. Ma już imię - Mizu.

Niestety dwa samczyki wciąż są potencjalnie bezdomne... W tym ten śliczny kapturek brązowo biały
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Pogadam z Nezu no i powiem wreszcie rodzica.. choc nadal sie waham, bo wiem ze male saszanse zeby ja zauwazyli, ale nie lubie nikogo oszukiwac :? zobaczymy jak to bedzie, ale nie szybciej niz 23, bo szykuja mi sie wyjazdy weekendowe, Bandi sie juz przyzwyczail, ale malej nie chce zostawiac na tyle z moim brutalem :lol:
Obrazek
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

ok. Tak bedzie w pożądku.
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

jagas , Nezu bedzie w Wawie od 13 do 16 lub 17..
13(czwartek) bedzie mogla odebrac mala w ciagu calego dnia
14,15,16 moze ja odebrac po 19stej
17(poniedzialek) jeszcze nie jest pewny, bo jesli bedzie jechac do domu w pon to ma pociag rano i nie da rady jej odebrac.

czy moglbys mała dostarczyc na Sadybe?

Bylabym wdzieczna gdybys sie skontaktowal z Nezu, jej gg przesle ci na PW.

czy bedzie problemem odebranie jej szybciej?

[ Dodano: Nie Paź 09, 2005 5:07 pm ]
co do tych wyjazdow to niestety jeden zostal odwolany , wiec mala bedzie caly czas ze mna :)
Obrazek
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

Wszystko mi pasuje. Skontaktuje się z Nezu.
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: nezu »

Juz jestesmy umowieni, mysle ze sie jakos znajdziemy i nie bedzie problemow z odbiorem malej :lol:

Sachma, szczurka zostanie bezpiecznie dostarczona. No i w czasie podrozy bedzie miala bialobezowe towarzystwo..;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

super :) juz przemeblowuje pokoj zeby zniwelowac ryzyko zagubienia sie szkraba :roll:
Bandyta wie co i jak, po za tym jest za gruby zeby sie wcisnac pod boirko czy za szafe, ale teraz pokoj trzeba zabezpieczac przed maluszkiem :roll:
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: GoHa »

hejka.. dolaczam sie do dyskusji.. czy maly aguti kapturek nadal wolny? Jak dokladnie wygladalby termin przyjazdu szczurkow do gdyni / trojmiasta ?

Prosze o meska na komorke 604 419 285 bo umre z ciekawosci.. a slaby dostep do netu mam... :)
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

i co zadzwonil ktos do Gohy?

bo maly maly aguti kapturek z tego co wiem jest nadal wolny, to moze Nezu dala by rade jeszcze jego wziasc, a ja przetransportowala bym go do Gdanska? bo niestety dalej nie bede w stanie z nim jechac..

Nezu bedzie 1715118, a ja odbiore moja panne 18.10
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: nezu »

Nie widzialabym zadnego problemu z dowiezieniem chlopca dla sachmy, po prostu zabiore ze soba do wawy drugi transporterek, co by nie bylo niekontrolowanego rozmnozenia..;)

dzwoncie do GoHy, ja nie widze zadnych trudnosci..:)
Z checia pomoge w transporcie.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

tylko niech jeszcze Jagas potwierdzi ze chlopczyk jest wolny, jesli tak to odrazu do niej dzwonie :)
Obrazek
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

GoHa napisała smsa, że do piątku da odpowiedź. Jakby co to jest pierwsza (i jedyna...) w kolejce.

18tego maluszek kończy 5 tygodni to chyba problemów z rozmnażaniem nie będzie jeszcze...?
Obrazek
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sechmet »

oj to chyba nie tak, problemy z rozmnażaniem właśnie się zaczną :) w wieku 5 tygodni

acha i mam pytanie --> czy mały ma biały brzuszek, czy jest cały ciemny?
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: GoHa »

Eh... Powiem tak... udalo mi sie zdobyc agutka pelnego... bo takie bylo moje marzenie... ale musze sie zastanowic czy nie wziac jeszcze jednak Jagasowego kapturka... pogadam z chlopakiem... moze jednak i tego wezme... nie wiem jednak czy 6 szczurkow na metrazu 25 m2 to nie za duzo... Hamlecik juz dosc stary i chorowity... ale jakby na to nie patrzec nadal siusia i robi kupki co wydziela zapach... Bede myslala dzis caly dzien i dam odpowiedz najpozniej jutro...
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

sechmet co ty taka niecierpliwa ? :twisted: dowiesz sie jak dostaniesz malca :twisted:

a tak przy okazji...to ja tez bym chciala wiedziec jak jej brzusio wyglada :roll:

[ Dodano: Sro Paź 12, 2005 9:51 am ]
a tak przy okazji to mam nadzieje ze ona zrobina moich rodzicach takie samo wrazenie jak Salomonek tj "jaka sliczna malenka myszka :roll: "

bo jak narazie rodzice twardo nie , mimo ze jedyny argument to to ze bedzie smierdzic :lol: (krolik mojej siosty smierdzi owiele bardziej, wiec ten argument to raczej chwyt tonacego za ostrze noza :lol: ) zreszta za rok bede mieszkac sama, wiec wytrzymaja :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”