Gerberki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Gerberki

Post autor: Dona »

Albo kasza manna... Albo budyń... ;)
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

Gerberki

Post autor: kitten »

U mnie wczoraj na dwa ogony zniknął mały słoiczek gerberkowej dyni - tylko było słychać jak mlaskały, a jakie mlaski odchodzą przy warzywach z indykiem albo jagnięcinie z kaszą ale nie Gerbera tylko tej drugiej firmy
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Gerberki

Post autor: Fam »

moja lubi bobowity te z serii "taki duży", zupki z kluseczkami, polecam - spore słoiczki za ok. 4 zł.
za tęczowym mostem: Karolcia
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

Gerberki

Post autor: przyjazna_maja »

ja moim kupiłam gerberka banan z marchewką

chyba nie bede tego mogła opisać co sie działo w klatce, gdydalam im gerbera :shock: :D
przepraszam...
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Gerberki

Post autor: Korlis »

Moje to wszystko lubia :oops:
Gerberki,Bobowita itp.....
:P
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Gerberki

Post autor: miniulka91 »

mój szczurek tez to uwielbi jak juz czuje i widzi miseczke jak sie zuca ahh juz na schodkach przy drzwiczkach mi wyjada hehe ma teraz indyka z warzywami ale juz w lodówce czeka na niego kurczaczek ciekawe jak bedzie mu smakował :)a tak pozatym jak mam namówic mame na szczura drugiego prosze i prosze i wyprosic niemoge ehh
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Gerberki

Post autor: sachma »

moje malce uwielbiaja wszelakie przetwory dla dzieci :)

a co do pytania miniulki91 to jest temu poswiecony dzial "uszczurawianie" i ten temat nie jest miejscem do tego typu pytan i odpowiedzi na nie :) mowmy o jedzonku :D
Obrazek
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Gerberki

Post autor: miniulka91 »

no ja wiem ale tak jakos misie przypomniało ze chce drugiego szczura:P JUTRO MÓJ SZCZUREK DOSTANIE NOWE DANKO O SMAKU KURCZACZKA MNIAM HEHE
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Gerberki

Post autor: miniulka91 »

chce sie tylko pochwalic mam drugiego szczurka taki maly ma z 5cm
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

Gerberki

Post autor: Kotik »

Uh...musze podtuczyc moje babsztyle, bo sie ostatanio zbuntowały i nosami kręcą na marchewke nawet...troche przegłodziłam i zjadły ziarenka..ale dam i taką packe gerberkową na spróbowanie..
Fasolka [']
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Gerberki

Post autor: Ania »

Na utuczenie serdecznie polecam małe słoiczki (jak dla mnie nowość, nigdy takich nie widziałam) - na razie zobaczyłam tylko kurczaka i indyka(80 g) - coś jakby hmm 1/2 "normalnego" słoiczka z deserkiem czy 1/3 największego - ale cena taka sama... w każdym razie samo mięso.
Teges.. kalorii mają 2 RAZY WIĘCEJ niż przeciętne obiadkowe gerberki.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Gerberki

Post autor: cucumberek »

oj, ja chyba zacznę z owocowymi, bo moje miśki normalnie to na owoce się tylko tyłkami wypinają. może w formie gerbera im zasmakują. na razie to tak wcinają jakieś z mięskiem, że cąła klatka jest w tym upaprana. chyba najbardziej im smakował "warzywa z delikatnym schabem", teraz mają "kurczak w potrawce z jarzynami", a nie za bardzo im smakowała "jagnięcina z warzywami", cuchnęła cebulą, i lizały niechętnie. teraz zawsze sprawdzam czy w składzie jest cebula. acha, i takie pytanko: czytałam, że szczury nie powinny jeść masła. a jeśli w składzie gerbera jest masło, to mogę im dać?
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Gerberki

Post autor: miniulka91 »

czy gerberki ,,kurczak"tłuczą??moje zawsze maja podawane rano potem wieczorem i chyba niezgrubieją
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Gerberki

Post autor: sachma »

za czesto... gerberek to nie karma tylko mily dodatek... raz na jakis czas... nie trzy razy dziennie...
Obrazek
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Gerberki

Post autor: falka »

[quote="miniulka91"]czy gerberki ,,kurczak"tłuczą??moje zawsze maja podawane rano potem wieczorem i chyba niezgrubieją[/quote]

To troszkę za często, szczurki mogą nie nadążyć z trawieniem takiej ilości białka... lepiej podawaj im jakieś gerberki mieszane np. kurczak + warzywa. No i nie codziennie, urozmaicaj, czasem kawałek jajka na twardo, czasem gotowany ryż/makaron/ziemniak. Nie samym gerberkiem szczurek żyje :). Jeśli chodzi o moją paskudę to uwielbia: zupkę jarzynową, marchwiową z ryżem, zupkę-krem z dyni 8) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”