oswajanie dwoch zwierzakow

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: Romanek »

mam 2 szczurzynki w tym samym wieku...prosze o odpowiedz na pytanie czy mam je oswajac razem czy kazda oddzielnie?nie chce zeby byly o siebie zazdrosne gdy jedna bedzie ze mna a druga w klatce...
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: Dixi »

Przeszukaj forum - juz bylo wiele na ten temat pisane
Pozdrawiam,
Aguśka
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: Romanek »

okej dzieki bardzo
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
kasia27
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 19, 2005 9:25 pm

Dwa 5 tygodniowe szczury(panowie)...pomocy

Post autor: kasia27 »

Po stracie wczesniejszego szcurka kupilam nowego...szczurasa rasy rex-ma na imie Charlie.W sklepie zostaly jeszcze 2.Mialam wyrzuty sumienia,ze tamte siedza w ciasnej klatce i pewnie zostana sprzedane dla węża wiec postanowilam kupic jeszcze jednego,a dla 3 poszukac spokojnego mieszkanka.Kiedy pojechalam do sklepu okazalo sie ,ze siedzi tam tylko jeden szczurek(zapytalam sprzedawce co sie stalo z drugim na co on stwierdzil,ze czlowiek kupil go dla siebie nie dla węża-dzięki Bogu)wiec kupilam tego ostatniego.Przywiozlam do domu,Charlie odrazu poznal braciszka...radość byla ogromna.Tylko pojawia sie maly problem...szczuraski razem strasznie rozrabiaja,kotłują się caly czas ale chyba nie gryza.Mam pytanie...wiem ze odpowiedz bedzie pewnie poszukaj sobie bo temat byl omawiany ale powiem szczerze,ze juz szukalam i nie moge nic znależc.Jak oswoic te szczurki?Narazie jeszcze sa bojazliwe.Nie jestem ekspertem w tych sprawach wiec bardzo prosze kogoś o odpowiedz,kto mial podobna sytuacje.I jeszcze jedno pytanie...czy bracia szczuraski mogla zrobic sobie krzywde?Pozdrawiam-Kasia27
pueblo
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 11:28 am

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: pueblo »

Witam! ja również oswajałem moje szczuraski dwa dosc niedawno. ja bralem je oba na rece i siedzialem z nimi, glaskalem, mowilem.caly czas gdzie bylem ja tam i one. zawsze razem:) co do szaleństw....oj to się będzie działo :) szczuraski bawią się, szaleją razem, czasem się popstrzykają lekko. jeśli nie będzie rozlewu krwi- a wydaję mi się że nie powinno być- to nie masz się czym przejmować. obserwuj je na razie i spedzaj z nimi duzo czasu, nie faworyzuj żadnego. pozdrawiam i zyczę powodzenia!!!!
kasia27
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 19, 2005 9:25 pm

:)

Post autor: kasia27 »

Dziekuje:)Narazie nie ma rozlewu krwi...ale kotłuja sie ostro:)Wezme pod uwage Twoje rady...mam nadzieje,ze sie uda;)Pozdrawiam-Kasia27
LiNkA15
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 10, 2005 11:25 pm

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: LiNkA15 »

Udac to sie na pewno uda.. trzymamy kciki...
kasia27
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 19, 2005 9:25 pm

oswajanie dwoch zwierzakow

Post autor: kasia27 »

Dzieki:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”