2 du?e samiczki + ma?y samiec i samiczka

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Zwyci?stwo!!!!

Post autor: Dagaz »

Ponad 3 tygodnie zajeło mi przyzwyczajenie dziewczyn do maluchów ;_; ,dni w których było dużo roboty (2 razy nie poszłam do szkoły żeby je przypilnować) ale się opłaciło. Kiedy w ostatnią niedziele mała weszła na klatke i Mufka zaczeła ją atakować powiedziałam dość i zrobiłam coś czego moje szczurcie nienawidzą. Wykąpałam je. A razem z nimi maluchy, klatki, wszystkie akcesoria i umyłam miejsce wokół klatki. Poskutkowało. Dziewczyny jak zwykle się obraziły i niechciały wejść i wręcz z niej uciekały. Wsadziłam je do klatki razem z małą i nie było problemu. Nasypałam im granulatu który one lubią tylko wtedy gdy mają inne jedzenie, albo kiedy są naprawde głodne. O jedzenie walk niebyło bo wszystko było to samo. No i teraz jest spokój tylko że mała jeszcze najczęściej śpi na ostatnim piętrze klatki a dziewczyny w sianie na samym dole. Ale to nie probem. :D
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”