SMYCZ - jak zrobić - instrukcja

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Livonia »

ja sie zabieram do pracy.....:DDDDDDD sama jak cos sensownego wymysle to wam tu napisze!:))))))))
wintersoul
Posty: 9
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:40 am

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: wintersoul »

Hmmm - a ja znalazłam w internecie szelki ze smyczą specjalnie dla szczurka firmy Trixie - oto one http://animalia.pl/produkt.php?kat=116&id=3125. Czy ktoś z was posiada może takie szeleczki i mógłby powiedzieć, jak się sprawują w połączeniu ze szczurasem? :wink: Cena wygórowana nie jest, a i samo wykonanie wygląda solidnie, niepokoi mnie jedynie opis "nadaje się dla szczurków i fretek" :shock: , a fretka, bądź co bądź, jest od szczurka wcale nie mało większa...
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: douchee »

Wiesz co?? Widziałam takie w sklepie za 10 i 9,50 zł, ale jeśli masz małego szczura, to będą za duże. Ja dla swojego zrezygnowałam, bo odległość między obrożą, a tym drugim "kołem" jest za duża. Same szelki możnaby uciąć, ale reszta jest za długa po prostu. Przynajmniej na moją Colę.
:)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: ESTI »

Dla wszystkich zainteresowanych, jak pewna osóbka wróci za jakiś czas z urlopu, to obiecałą, ze porobi fotki i zamieści je na forum - czyli jak robi się i zakłada szelki ze smyczką na scura. ;)
Obrazek
Emila
Posty: 11
Rejestracja: czw sie 25, 2005 4:11 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Emila »

Gratuluje Pomysłu ta smyczka jest świetna :wink: Lunia chętnie w niej chodzi :D Gratuluje jeszcze raz :wink:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Ewqa »

To jako ciemnota poproszę instrukcję zakładania smyczki, bo moje żywe sreberka uciekają i wyrywaja się.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Ja mam smycz też z trixie tyle że dla królika bo dla szczura nie było. Poprzerabiałam ją troche i teraz wygląda jak ta dla szczura.
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
mazak
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 7:59 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: mazak »

A ja kupilem :( ehh jak sie zemle to zrobie soebie sam.
Rat on the storm
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Ayumi »

u nas niedaleko w zoologiku jest taka czarna smyczka z szeleczkami regulowanymi, że mozna dostosować do rozmiarow szczura za 15,-
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
kpik
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 08, 2005 8:57 am

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: kpik »

kupic to jedno a załozyc to inna sprawa :lol:
a nawet jak sie juz założy to kolejna misja to utrzymac w tym szczurka choc przez chwile, :wink: jesli ktos opatentuje jak to zrobic to ja sie zapisuje na taki kurs!! bo moj szcczur ciągle sprytniejszy ode mnie 8)
nutka & ola
M
Posty: 70
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 12:05 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: M »

Hmmm tak czytam o tych smyczach i nigdy bym nie wpadł na pomysł że szczura można w smycz ubrać. Jak takie urządzenie się wam sprawdza? W jakich sytuacjach urzywacie smyczy :?: Ja się trochę obawiam że wyjście ze szczurem na smyczy mogłoby mnie trochę na śmieszność narazić.

Pomysł jest fajny tylko pytanie jak szczury na to reagują... bo przecież nie można powiedzieć że są tak zdyscyplinowane jak pies, czy fretka.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: ESTI »

[quote="M"]Hmmm tak czytam o tych smyczach i nigdy bym nie wpadł na pomysł że szczura można w smycz ubrać. Jak takie urządzenie się wam sprawdza? W jakich sytuacjach urzywacie smyczy Ja się trochę obawiam że wyjście ze szczurem na smyczy mogłoby mnie trochę na śmieszność narazić. [/quote]

M, zapraszam najpierw do poczytania tego tematu. Wiem, ze to kilka stron jednak znajdziesz pytania na swoje pytanie. ;)

[quote="M"]Pomysł jest fajny tylko pytanie jak szczury na to reagują... bo przecież nie można powiedzieć że są tak zdyscyplinowane jak pies, czy fretka[/quote]

Jak wyzej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Moja mała chodzi na smyczy bez problemu, oto zdjęcia robione komórką:
http://img430.imageshack.us/img430/3420 ... 31x1wr.jpg
http://img434.imageshack.us/img434/8451 ... 29x5ya.jpg
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: curcio »

u mnie smycz się nie sprawdza
... bo jej dlugosc musialaby wynosic z 10 metrow ;)
Szczurka
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 16, 2005 12:41 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Szczurka »

teraz do Asiek... zdjec nie widac a ja chce zrobic moim szczurkom smyczke i nie wiem dokladnie jak... czy mozesz to poprawic?
Nie chce trwać w tym w czym jestem...

Chce się doskonalić....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”