Jejciu, jakie maluchy!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

Andreeeeeeeeeeeee :twisted:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Mycha »


Proszę o skasowanie ;-) Chciałam, żeby więcej osób przeczytało.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Nakasha »

Na pw nie odpowiada. Wysłałam 2 wiadomości, zero odzewu.

Może nie ma internetu...ale to raczej ważna sprawa, mogłby pójść do kafekji :/

Ja np. nie wiem, co mam robić, zgłosiło się sporo chętnych by oddać mi szczurka, nie wiem, czy dostanę od Andre, czy nie...

Ale jako że już minęło sporo czasu, a inni czekają, to wycofuję się z "oferty". A taka szkoda :( taki przecudowyny ten szczurak :( Niech znjadzie kochającego opiekuna :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: WildMoon »

Nakasha, nie chcesz moze tego biedaka ktorego aktualnie ma do oddania Mada? Tutaj link: http://szczury.org/viewtopic.php?t=8624
Maluch szuka pilnie domu, jest po przejsciach i potrzebuje duzo ciepelka i milosci. Zastanow sie nad tym biadakiem.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: ESTI »

Wildus, juz rozmawialam z Nakasha o tym szczurku, bo tez od razu pomyslalam o nim...jednak juz dostala wczesniej odzew od ludzi, ktorzy szukaja domku dla szczurkow...
Obrazek
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: WildMoon »

Ale kto szuka aktualnie domow dla szczurkow? Bo przegladam forum non stop i jakos ostatnio nie widzialam wielu ofert. Moze, ze Asia (nie Asiek) sie odezwala, bo ona ma tez pilnie szczury do oddania. Ale jej szczury nie maja jeszcze 2 miesiecy, o ile mi wiadomo... wiec :roll:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: sachma »

ale zawsze moglaby je przetrzymac... teraz maja cos kolo 1,5miesiaca... bo ona juz dawno sie oglaszala...
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Nakasha »

Nie nie, teraz skoro już nie biorę szczurka od Andre (a była jeszcze inna osoba z forum, a raczej gość, ale się nie odzywa, a u innej już wszystkie oddane), mogę tego kapturka wziąć :).

ESTI, spróbuję się skontaktować z Madą, może szczurek zostanie u mnie :) :) A jak nie, to pogadam z Asią ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Nakasha »

O kurczę, ale się porobiło. Odezwał się Andre. I już nie wiem, co mam robić :/. Muszę się jeszcze zastanowić, oba szczurki są z Warszawy....

Ayumi, czy Ty na pewno byś chciała tego czarnuszka?... a może tego kapturka, który jest w poście Mady http://szczury.org/viewtopic.php?t=8624 ?

Teraz czekam na odpowiedź Mady. Nie wiem, co ona mi napisze :/.

Stan, powiedziałabym, zawieszony....
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Andre
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:19 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Andre »

Jak na moje skromne rozezanie, to wszystkie szczurki są samczykami :)
Oczywiście, bardzo cjętnie oddam je - praktycznie już od poniedziałku mogą iść w świat, skończyły właśnie 4 tygodnie.
Kto może dojechać na Bemowo, najlepiej w porze wieczornej, zapraszam do kontaktu tel.: 504-064-220.
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

ja chcę tego z niepełną łapką...

Dodano po 4 minutach:

[quote="Nakasha"]Ayumi, czy Ty na pewno byś chciała tego czarnuszka?... a może tego kapturka, który jest w poście Mady http://szczury.org/viewtopic.php?t=8624 ? [/quote]
nie mogę wziąć dużego ogonka, bo zauważyłam, że moje samcze stado bez problemu akceptuje maleństwa, za to nie chce przyjąć dużego ciura, np Antiego. Poza tym, dla takiego maleństwa mam klatkę zastępczą na czas łączenia... coprawda jest piętrowa, mieszkał w niej kiedyś Happy (i takich jak on to zmieściłoby się jeszcze z 5 conajmniej) ale dużemu ciurowi może być tam niewygodnie...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: WildMoon »

Zapewniam, ze 'czarnuszki z gwiadzka na czolku' to Husky. :) Zobaczycie z ubiegiem czasu. 8)

Dodano po 2 minutach:

A Nakasha chyba wyraznie pisala, ze nie chce Husky, czy jednak cos pokrecilam?
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Nakasha »

WildMoon: Tak, nie chcę husky, tak samo jak nie chcę więcej albinosów.... [2 mi starczą ;)]

Hmmm wydawało mi się, że ten szczurek jest po prostu cały czarny i ma gwiazdkę na czółku, podobnie do blaze?....

TAK!! Dostanę szczurka od Mady :) :) :) Więc już na pewno nie wezmę żadnego ogonka od Andre ;)

Ayumi: u mnie odwrotnie: moje stadko szybciej akceptuje szczurki w wieku ok. 2 - 4 miesięcy, nad mniejszymi starsze się pastwią ;) Oczywiście jak nie uda mi się ich połączyć, to poszukam mu innego domku.

Zależy mi też na ogonku ciut starszym, bo będzie kastracja, zapewnie jak ukończy 5 miesięcy, a szkoda mi tyle czasu przetrzymywać go samego.... tym bardziej, że będzie czuć samiczki, a one jego [zapach choćby na mnie będzie się przenosić]
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Andre
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:19 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Andre »

Ayumi zarezerwowała "mutancika", czarnego szczurka z białym brzuszkiem i białą, podłużną gwiazdką :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

[quote="Andre"]i białą, podłużną gwiazdką [/quote]
toż to błyskawica jest... ;]

i dlatego właśnie HARRY ;)

Dodano po 22 minutach:

ta dziwna łapka u Harry'ego to nie jest chyba mutacja... może mamusia mu coś ugryzła, albo przydepła... spójrzcie:
na tym zdjęciu na dole przygnieciony rodzeństwem, że mu tylko pupa wystaje jest ciurek z ranką na lewej łapce
http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/12.jpg
na tym też troche widać tą łapkę - ten czarnuszek 2 od dołu, zaraz nad blaze:
http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/6.jpg
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”