[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: pani_rotten »

jak juz gdzies pisalam sa dobrzy lekarze na karlikowskiej w sopocie...zarowno mariusz jak i pani doktor ktora jest rano..przyjmuja od 9 do 19 z przerwa 14-15 na zabiegi, na miejscu maja rtg.....jest tanio..ja zazwyczaj nie placilam za wizyty tylko za zastrzyki ewentualnie...i sa bardzo przyjaznie nastawieni do ogonkow :)
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 8:38 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: sachma »

Dzis bylam z Bandyta na kastracji w Przychodni Weterynaryjnej w Gdańsku Chemie.
Weterynarzem tam jest (oprócz wymienionego na stronie www) dr Kasia, znana nam formuowicza jako KasiaT :) Bardzo mila osoba, doskonale orientujaca sie w temacie :) Bandyta (po za lekkim oszolomieniem czuje sie niezle ) co najwazniejsze dr Kasia wytlumaczyla mi wszystko, dala leki i zalecila diete dla Bandyty :lol:

musze przyznac ze trafic tam nie latwo, ale gabinet bardzo ladnie wyglada i widac ze jest zadbany.

aha kastracja kosztowała mnie 70zł , ale dr Kasia mowila ze mlodsze szczurki kastruja za 50zł... nie znam reszty cennika :wink:
Obrazek
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: endru_ »

Wiesz Meggy to że weterynarz ma uczulenie na jakieś zwierzęta nie oznacza że gorzej je przez to leczy. I nie można z tego powodu określać jego umiejętności i znajomość jeżeli chodzi o leczenie zwierząt.

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Yshia »

widze że temat juz nieco zapomniany i cisza tutaj.. a ja własnie poszukuje weterynarza dla mojego Filipa... Czy ta lecznica Krzemińskiego o której tyle dobrego tu przeczytałam to w Gdansku czy Sopocie? Chodzi mi konkretnie o dr Chmielewska (bodajże).. Jestem z Wrzeszcza, szcurka mam od ok. 3 tygodni.. W sklepie (folwark zwierzęcy w Manhattanie
) dowiedziałam się że ma ok miesiąca. chciałabym iśc na wizyte kontrolną no i żeby ktoś mi pokazał jak pazurki obcinać bo po harcach Filipa pod bluzką wyglądam jakbym ze stadem kotów walczyła ;-)))
Z góry dzięki za info ;-)
~~jestem chora~~
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Layla »

Ja polecam- nie zauważyłam, żeby ktoś wymienił tę lecznicę- ul. Obrońców Wybrzeża 12.
Czynna od pn do pt 10:00-14:00, 15:00-23:00
Sobota- 10:30-13:00, 16:00-22:00
Niedziele i święta 16:00-22:00

Byłam tam z Biancą z powodu mocnego kichania. Weci są młodzi, sympatyczni, nie mają idiotycznych uprzedzeń co do ciurów. Płaciłam tylko za użyte leki, nie za wizytę. Za 4-dniową kurację (zastrzyki:/) zapłaciłam łącznie 35 zeta, co nie wydaje mi się szczególnie wygórowaną ceną. Mam wrażenie, że Biankę przez te dni przyjmowali stażyści, ale byli wspaniali, i nie mam im nic do zarzucenia. :)
Obrazek
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: kitten »

Z tego co wiem to pani doktor Chmielarz ju nie pracuje w lecznicy "krzemiskiego" faktycznie sprzet maja najlepszy ale bardzo mnie zrazili cenami i tym ze jakis czas temu kazali mi czekac w srodku nocy prawie godzine na lekarza...
Mam takie pytanko czy ktos jest mi w stanie polecic jakiegos weta ktory operuje szczurki fachowo i nie kasujac przy kosmicznie ?
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: kasia...123 »

Moje szczurki prowadze do wet. Marcina Czarnielewskiego z ul. Lelewela w Gdańsku Wrzeszczu. Czytałam tam wcześniej o tym lekarzu że jest zły...a moim zdaniem z kolei że bardzo dobrym. Mojego szczurka trzymał jak sie należy i szybko idzie mu robienie zastrzyków. Po za tym ceny u niego nie są tak wygórowane jak u innych.
Mam pod nosem weterynarza na ul. Matejki we Wrzeszczu i byłam tam tylko raz ze szczurem po czym zrezygnowałam bo jak mi krzyknął cenę za jeden zastrzyk to byłam w szoku.
klik <--- galeria moich uszatych
lila
Posty: 27
Rejestracja: wt cze 13, 2006 10:43 am
Kontakt:

Gda?sk: dobry wet?

Post autor: lila »

Witam Wszystkich,

jestem tu nowa, a przywedrowalam w poszukiwaniu dobrego weterynarza w Gdańsku. Szczurki mam od 3 lat i zawsze chodziłam z nimi do Dr Kasi T. o ktorej juz tu pisaliscie- najpierw przyjmowala w Brzeźnie a później na ul Biegańskiego. Ja oczywiście też mialam o niej jak najlepsze zdanie i przyznam bez żadnej przesady, ze był to najlepszy wet do jakiego mialam okazje chodzic (a chodzilam tez z innymi zwierzakami).
Niestety dziś, chcąc umówić się na wizytę u Pani Kasi (niedawno odkrylam u mojej szczurci malego guza), dowiedzialam się, ze nie przyjmuje już na Biegańskiego, ponieważ wyjechala do Angli i bardzo ubolewam nad tym faktem :-(
Jestem w totalnej kropce, bo nie mam pojecia do jakiego weta sie z nia wybrać. Do Pani Kasi mialam totalne zaufanie, doskonale potrafila sie z nimi obchodzic, jednego nawet operowala.
Czy ktoś mógłby dać mi namiar na jakiegos dobrego weta w Gdańsku?

z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie!

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Wto Cze 13, 2006 6:41 pm ]
Prosze przed zalozeniem przejrzec dzial.
Temat polaczony z istniejacym.
Zapraszam do czytania.
ESTI adm.
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: blanka:*edi »

http://www.szpital-weterynaryjny.com/
Bardzo polecam super weterynarze ;)
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: KasiaGdańsk »

Polecam lecznicę tą co Layla. Tam za operację myszy zapłaciłam 10 pln i przeżyła jeszcze kilka miesięcy. Naprawdę ludzie godni zaufania...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Yshia »

także polecam lecznicę na Obrońców Wybrzeża na Przymorzu. Byłam dziś z ogonem jednego z współpracowników mojego kolegi.. Mały był zbyt długo bez wody i to w wysokiej temperaturze i kolega znając moje ogony zauważył że z nim coś nie tak i zadzwonił po mnie..
Wkurzyłam się na nieodpowiedzialność chłopaka (nie mojego kolegi, tylko właściciela tego ogona), bo niepoważnie podchodził do sytuacji i nawet żartował ze stanu zwierzaka a to mogło się naprawdę źle skończyć..Ogon nie otwierał normalnie oczek - jakby był "zaspany", słabo oddychał, miał problemy z poruszaniem i koordynacją ruchów główki.
W każdym bądź razie, zabrałam małego i pojechałam do Weta. I pojechałam do lecznicy, którą poleciła mi Layla. Przyjęła nas młoda kobieta, naprawdę świetnie ustosunkowana do szczurka, obejrzała, obsłuchała, pomiziała i nawet nie protestowała kiedy zaczął wdrapywać się pod jej koszulkę.. wiedziała jak go trzymać podczas badania, kiedy chciał się wydostać z jej rąk, zaczęła go głaskać i miziać. Pani weterynarz dodatkowo sprawdziła stan ogólny sierści, czy nie ma jakiś pasożytów, itd.
Na szczęście wszystko się dobrze skończyło, a kiedy zapytałam ile jestem winna, powiedziała że za ratowanie szczurków się nie płaci! Naprawdę jestem zachwycona tą lecznicą i przenoszę się właśnie tam :)
~~jestem chora~~
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: KasiaGdańsk »

No to zrobiłam dobry uczynek, ja pierwsza tam byłam już nie raz (kiedyś z myszkami i Ajunia też się załapała) i poleciłam. Może się tam kiedyś spotkamy Yshiu, ale nie jak ogonki będą chore, a na rutynowej kontroli stanu zdrowia..:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Layla »

Yshia, bardzo mnie cieszy, że z ogonkiem lepiej, wystraszyłam się jak dzwoniłaś. Lecznica jest naprawdę dobra, choć budynek niepozorny ;) Ja im mówiłam, jak skończyło się leczenie Bianki, że zrobię im reklamę na forum 8)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: KasiaGdańsk »

Ja im już zrobiłam :D, dałam wam namiary...:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”