Pershing ....16.grudzien

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Pershing ....16.grudzien

Post autor: ESTI »

Beeata...mam nadzieje, ze bedziesz wracac do nas od czasu do czasu i wspomagac nas wiedza i doswiadczeniem...:-(
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Pershing ....16.grudzien

Post autor: Ania »

Beeata - nie idź, no coś Ty... to nie chodzi o to, byś odwiedzała nas gdy masz szczura, daj spokój, od dawna już jestesteś częścią nas i zawsze będziesz. Czy będzie szczur, kot czy królik, czy nie zdecydujesz się na żadnego zwierzaka... :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pershing ....16.grudzien

Post autor: Zirrael »

Beeata... nie było mnie tu prawie tydzień... czytając co napisałaś płaczę razem z Tobą... tak długo i dzielnie walczyliście... trzymaj się cieplutko i zaglądaj na forum... Twoje doświadczenie i rady przydadzą się nam wszystkim...
Obrazek
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Pershing ....16.grudzien

Post autor: Beeata »

na pewno czasami bede zagladac bo przyzwyczajenie jest druga natura czlowieka ...
na razie jednak to takie troche rozdrapywanie czegos co boli . Chociz pewnie bede zagladac do dzialu chorych szczurkow .
Ania,nie ma chyba zwierzatka,ktorego nie pokochalabym wiec chyba na razie dam sobie spokoj .Chetnie jednak przechowam czyjes szczurki w razie wyjazdu na ferie czy z powodu innych okolicznosci ,nie wyrzekam sie bynajmniej kontaktow ze zweirzatkami .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Pershing ....16.grudzien

Post autor: krwiopij »

nie wiem nawet, co napisac... przykro mi po prostu... :-(

['] za pershinga...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”