Nadmiar energii

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

pysia
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 7:48 pm

Nadmiar energii

Post autor: pysia »

Witam.....pomocy ! moja pysia zaczeła tak dziwnie biegac chodzi o to ze tak szybko i wogóle mysle sobie ze to poprostu nadmiar energi ale czy moze ten szczurek zdziczał?tak biega w tą i szybko i spowrotem nagle szybko w bok itd rozumiecie?moze kogos szczur juz to miał?i to jest normalka?
Ostatnio zmieniony wt maja 23, 2006 5:32 pm przez pysia, łącznie zmieniany 1 raz.
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Nadmiar energii

Post autor: jagas »

moje panienki w taki sposób się bawią. wybiegają się, a potem idą spać...
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nadmiar energii

Post autor: limba »

nie zdiczala tylko rozsadza ja energia...jesli mozesz spraw jej kolezanke..bedzie miala sie z kim bawic...u mnie dziewczyny czasem mnie "zapraszaja" do biegania z nimi...ale ja sie nie mieszcze np za biurkiem :scratch:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Nadmiar energii

Post autor: sachma »

mnie Bandyta probuje wciagnac w ich zabawy... podbiega lapie za spodnie i ucieka, pozniej znow podbiega i ucieka... jak jego zmeczonej i leniwej pani zechce sie wreszcie wstac od biorka i porzucic lekcje lub pielegnacje pajakow jest caly szczesliwy :) biegnie po Kami pozniej po mnie i zaczyna sie gonitwa po pokoju :lol: tylko ze Kami jest tak szybka ze nie zauwazam jej... raz widze ja przy drzwiach a raz przy oknie i tak naprawde nigdy nie wiadomo gdzie sie za chwile pokaze :D
Obrazek
madsis
Posty: 28
Rejestracja: czw lis 24, 2005 10:00 pm

Nadmiar energii

Post autor: madsis »

Ja też mam samiczkę i też biega jak oszalała, ale to raczej zaproszenie do zabawy jak już ktoś wcześniej zauważył. Nie martw się to normalne. Tylko dam cie radę. Jak wyciągasz ją z klatki to trochę ją potrzymaj na sobie nawet trochę na siłę ;). Moja Łatka to nie chciała ani chwili na mnie posiedzieć. I skończyło się to próbą przejęcia władzy. :twisted:
Teraz się dogadałyśmy :). Acha sprawdź czy nie ma jakiś pasożytów zewnętrznych, bo Łatka jak miała pchełki to biegała jakby ktoś ją w tyłeczek podgryzał;).
co dwa szczurki to nie jeden ;)
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Nadmiar energii

Post autor: blanka:*edi »

Mój szczurek czasem też tak biega. Czasem trwa to nawet ok 5 minut a potem przychodzi do mnie i kładzie się na kolanach i śpi przez godzinę :)
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
anka
Posty: 10
Rejestracja: śr gru 21, 2005 6:53 pm

Nadmiar energii

Post autor: anka »

to normalka moja szczurzyczka tez tek robiła
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Nadmiar energii

Post autor: Korlis »

eh,moje to szaleju nabieraja w łóżku i nagle coś odbija i po klatce jak wariatki i wariaci.
:P
anja
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 05, 2005 4:31 pm

Nadmiar energii

Post autor: anja »

To chyba bardzo normalne moja Szczurzyca ta starsza to z dnia na dzien coraz szybciej biega i ma coraz to nowe pomysly na charce po domu :D czasem sie tak skryje ze nikt jej nie znajdzie i nagle wyskoczy skads :) Zdziczala nie jest bo jak sie wola albo klaszcze to przybiega i sie tuli :) ale by spala na rekach nie ma mowy... A Malenstwo spokojne spalo przez tydzien z wielkoludem w klatce i teraz co tez zaczyna szalec jak Wielkolud a chcialam miec spokojna szczurzynke ktora bedzie na mnie spac i w ogole :)
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Nadmiar energii

Post autor: Korlis »

Myslałam ze teraz zawału serca dostane :?
Otworzyłam okno w pokoju i zapomniałam ze szczurcie puściłam wchodze po kilku sekundach patrze a Luncia na parapecie bryka :shock:
Myślałam juz ze zaraz spadnie,ale ona brykała brykała,czujnie obserfwujac sam ochody :wink:
Strasznie sie przestraszyłam,ale zapomniałam ze szczurcie lataja :roll:
:P
marwa
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 11, 2006 10:10 pm
Kontakt:

Nadmiar energii

Post autor: marwa »

moja parchatka(:D)czasem ma takie napady...wygląda wtedy jak indor-nie wiem czemu mi się tak kojarzy,ale tak jakoś :P
^marwa^
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

Nadmiar energii

Post autor: tulpenik »

Misza - ok. 5 miesięcy - zachowuje się tak samo, wszystko robi w biegu - nawet ziewa :D Dla mnie to jest żywioł na czterech łapkach.
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
Madziaa191
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 04, 2006 5:19 pm

Ma?y problem....

Post autor: Madziaa191 »

No więc.. coś dzwinego dzieje się z moją Almą... ;/ na poczatku była spokojna, troszke przestraszona (mam ją drugi tydzień) teraz juz podchodzi i je mi z ręki, ale czasem ma dziwne napady.. takie ataki... poprostu szaleje w klatce i bardzo szybko po niej biega, skacze.. wtedy biore ją na ręce, zeby się uspokoiła.. ona ucieka chowa sie pod szafa i zaczyna sie zabawa w ganianego:) ile trwa okres oswajania szczurków??
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Nadmiar energii

Post autor: Dory »

Madziu, może szczurcia ma za mało ruchu? Wypuszczasz ją z klatki (bieganie po mieszkaniu)?
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Nadmiar energii

Post autor: Bartek i Ilonka »

Może się czegoś boi, jakiegoś hałasu, który dla ciebie jest naturalny i go nie zauważasz, a ją to może płoszyć.

B
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”