Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Mycha »

Dziękuję, ale nie powiem jakiego kraju to obywatelstwo...

... bo mnie Shady Lane wyśmieje o_O

:wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Weselnik :>

Post autor: Ayumi »

pooooooowiedz Mycha...

ja mam prawo jazdy Republiki Normalnych Inaczej :P
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Mycha »

Powiem tylko tyle, że oprócz tego, że mam obywatelstwo to prosiłam Shady o pomoc w odrabianiu lekcji z tego przedmiotu bo jestem noga o :P Ale przynajmniej będzie płynniejszy przemyt szczurów z tego kraju :} Nie są to jednak Czechy.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: nezu »

A ja wiem a ja wiem ale niie powiem jesli sie Mycha nie zgodzi :twisted: :twisted:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

Mycha, powiedz :D:D
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Masterton »

ależ super, małe żywe dumbolki piskają mi w dunie :D
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Krówka. »

Master gratuluje!
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: Agata »

HA! Jestem ciocią, hihi! :D Jeszcze nic dokładnie nie wiem, ale jak się dowiem to napiszę. Wiem tylko tyle, że chłopczyk i urodził się o 8.50. Nie mogę. Jestem taaaka szczęśliwa. Yupi!
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: sarenka24 »

Nie wiem czy mnie ktokolwiek jeszcze na tym forum pamieta ... ale chcialam sie podzielic moja radoscia, bo oto jestem w Polsce na 2 tygodnie :) i jestem szczesliwa z tego oto powodu :)
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

A ja się znowu od kogoś uzależniam... :roll: ;)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: soho »

moje dzielne kochane szczurki :!:
przezyly podroz tirem z moim bratem a treraz dzielnie znosza halasliwe burzenie scian w domu :/
... ja wymiekam a co one na to :?: chrapia sobie jakby nic sie nie dzialo na brzusiu w hamaczkach (maja tyle miejsc do schowania a jednak...) i maja wszystko w ogonie :D
kochane moje kluseczki :*
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: martwa »

W nowym domu jest C U D O W N I E! Wszyscy razem, rodzice, brat, E. <3, szczurki i kotki. Robimy razem różne fajne rzeczy, w domu cały czas rozbrzmiewa śmiech. Wszyscy zdrowi, łącznie ze szczurkami, dla których mam wreszcie mnóstwo czasu! Studia mi się podobają. Na dodatek przyznano mi stypendium unijne i w ogóle polepsza się finansowo - wreszcie, bo już chyba nie mam ciucha bez dziury :D Nowe życie. A może po prostu taki mam dzisiaj nastrój.. i feel so heavenly... ^_^
czasami po prostu brakuje kamieni
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

Chyba zaczyna mi się układać... :) Ale ciii... Żeby nie zapeszyć. ;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sachma »

Od czwartku do niedzieli bylam z moimi kolegami i moim kochanie nad jeziorkiem :) bylo super!! :) to juz trzeci wspolny sylwester :)

jestem taka szczesliwa :!:
Obrazek
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Mój bucuś znalazł sobie pracę :D , był na bezrobociu jeno 3 dni, i chociaż kaskę będzie zarabiał mniejszą niż w poprzednim zakładzie, to się cieszę jak cholera - z jego zmiany: 13.00-21.00 :P (wiem, że to nieładnie, bo widywać się będziemy między godziną 21.30 a 7.30, ale ... coś za coś, zresztą to chyba najbardziej produktywne godziny :twisted: ). Przez kolejne dwa tygodnie zaliczam wszystkie kolosy za pierwszym podejściem, piszę i oddaję wszyściusieńkie bibliografie, streszczenia i prace, i ... drżyjcie Katowiczanie, mój straszny doberman przybywa :) ( będzie sam w domu tylko 4 godziny dziennie, więc nie zapłacze się na śmierć).

Obrazek

A tak poza tym to wreszcie spóźniona ciocia przyjechała, nie będzie żadnych niefutrzastych nowych domowników w ciągu następnych dziewięciu miesięcy. :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”