niebieska duszyczka...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

niebieska duszyczka...

Post autor: sachma »

Floyd to chyba pierwszy szczur ktorego kolorkiem sie zachwycalam... byl piekny... wszyscy o nim bedziemy pamietac...
Obrazek
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

niebieska duszyczka...

Post autor: Dona »

Mój kochany Floydzik... Śliczne maleństwo kochane, zażeraj się teraz bez ograniczeń dropsikami i różnymi przysmakami w szczurzym niebie :) "ciocia" będzie o Tobie pamiętać...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

niebieska duszyczka...

Post autor: lajla »

boze dziekuje wam naprawde! nawet nie wiecie jak takie slowo podnosza mnie na duchu! Jest mi potwornie milo ze Floyd budzil w was takie emcoje! Naprawde sie wzruszylam...
Dziekuje wam z calego serca!!

choc to dla mnie takie nierzeczywiste... nienormalne... caly dom mi sie taki pusty nagle zrobil eech... i drecza mnie przywyczajenia hehehe chce wstac i isc Floyda wyciegnac hehhe i nagle sobie uswiadamiam ze ech nie mam kogo wyciagac... najgorsza byla wczoraj ta ochota isc sprawdzic czy Floyd napewno nie zyje...

boze naparawde to takie nierzeczywiste... z jedej strony zdaje sobie sprawe ze on juz nie zyje ale z drugiej gdzies mi sie w glowie klebi ze to przeciez nie mozliwe hehehe

naprawde wam dziekuje:))
dzieki takim waszym slowa to wszystko jest latwiejsze :))
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

niebieska duszyczka...

Post autor: Nisia »

[quote="lajla"] cialko odeszlo[/quote]
ale dusza Floyda została. I będzie z Tobą. Zawsze. I wszędzie.

Piszesz, że niby przedłużasz Mu zycie o kilka miesięcy, ale cóż to za pocieszenie. Ale pomyśl. Np., jesli przedłużyłaś Mu zycie o 6 miesięcy, toż to 1/4 Jego zycia! Nie pocieszające?

Dodano po 4 minutach:

[quote="lajla"]zegnac Floyda z usmiechem niz z lzami[/quote]
Żegnać... jak ja nie lubię tego zwrotu. Ja bym Ci zyczyła, abyś go przyjęła z uśmiechem takim, jakim teraz jest i żebyś ciepło i często o nim myślała (bo według mojej wiary to nasze myśli przywołują dusze tych, którzy pożegnali się z ziemskim ciałem no i sprawiają, ze są oni z nami i nas wspierają - tu akurat mam na myśli moją Ciocię).
Żeby czuł, ze ma dokąd wracać.
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

niebieska duszyczka...

Post autor: martwa »

@-,-'-,-'- :*
czasami po prostu brakuje kamieni
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

niebieska duszyczka...

Post autor: Korlis »

Mój boze!Jak sie patrze na ostatnie zdjecie(niebieskulek na pleckach) to mi sie płakać chce!!!
Odrazu widac mojego Kubusia!! :sad2:
:P
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

niebieska duszyczka...

Post autor: sopocianka »

[']

Przykro mi :(
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

niebieska duszyczka...

Post autor: falka »

Dawno nie zaglądałam, a tu same smutności :(. Coś na pocieszenie... najpiękniejsze dla mnie zdjęcie szczura to właśnie Twój Floydzik... od tego zdjęcia zaczęłam kolekcjonować najsłodsze foteczki... jest przecudowne :* Niech śpi spokojnie jak na tej fotce [']
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

niebieska duszyczka...

Post autor: lajla »

hihihi ale jesli sie nie myle to na tej foteczce jest samiczka wildmoon :P a nie moj Floydzik :P
moj floydzik ma jajeczka a tu ich nie ma :)
Floydzik ma kupe innych slodkich zdjec ;)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

niebieska duszyczka...

Post autor: falka »

hihihi byłam pewna na milion procent że to Floyd :P no widzisz przynajmniej Cię rozbawiłam troszkę :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”