brak mokrej sciolki

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

brak mokrej sciolki

Post autor: Korlis »

Linka, wiesz to zależy od szczura/szczurów :wink:
:P
Gogha
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:47 pm

brak mokrej sciolki

Post autor: Gogha »

To prawda. Cekin też sika w jedno miejsce. Chodziaż jest samcem, nie oblewa bardzo terenu. Tylko coś zupełnie nowego i to około 3 krople.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

brak mokrej sciolki

Post autor: Ewqa »

Tak moje samiczki sikaja w jednym miejscu, zwkle tam gdzie śpią ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

brak mokrej sciolki

Post autor: merch »

ja uważam ze to roznie, znaczna część szczurów ( samce i samice tez ) załatwia sie w jednym miejscu- tyle ze czasem maja tak same z siebie a czasem, trzeba im pomoc zakładając kibel, z moich obserwacji wynik a,że nawet dorosle szczury , które załatwiały sie gdzie pobadnie , zaczynaja załatwiać sie głownie w toalecie jesli im sie takową zorganizuje, część szczurków załatwia sie głownie w toalecie oraz przynajmniej w okresie podsypiania sika tam gdzie poleguje :)- efekt klatka czysta , sciólka w toalecie wilgotna i z bobkami , chusteczki na posłanku do wymiany lub nie w zaleznosci które szczurzyce spały :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

brak mokrej sciolki

Post autor: tulpenik »

Moje przez pewien czas wychodziły do sąsiedniej klatki i tam zrobiły sobie toaletę. Ucieszyłam się. Ale widać znudziło im się, bo leją znowu gdzie popadnie :-) A już obowiązkowo po sprzątaniu klatek - dokładnie oznaczają teren.
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”