[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

argh, precz od ust!

Post autor: Maugosia »

[quote="ESTI"]zaczna byc bardziej brutalne i domagac sie zagladania do buzi - powaznie.[/quote]
O tak, to prawda, po jakimś czase języczek nie będzie im wystarczał i będą wspomagały sobie łapkami, a co gorsza pazurkami. Uwazaj żeby Ci ust nie podrapały.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

argh, precz od ust!

Post autor: Nietoperzyca »

[quote="ESTI"]Shi, szczurasy uwielbiaja sline, wiec przy najmniejszych sposobnosciach uwielbiaja zaglodac do naszych pycholi. Generalnie sa ciekawskie, wiec uwazaj bo niedlugo zaczna byc bardziej brutalne i domagac sie zagladania do buzi - powaznie. ;)[/quote]

Wiem coś o tym, moj szczuras ostatnio chciał kopać poją buzie a potem chciał wleść do środka :lol:
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Wiktoria »

Mój szczurek mnie też całuje. To jest słodkie ;) Jak go wypuszczam to wchodzi mi na kolana i przystawia pyszczek do mojej buzi.
mateusz1991
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:40 pm

argh, precz od ust!

Post autor: mateusz1991 »

moj tak samo ale jeszcze nizacyna mi wchodzic do ust
Shi
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 07, 2006 12:37 am
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Shi »

ooo, dzięki za małe info... Będę uważa żeby nie zrobił się zbyt nachalny :D... Ale jak tu się oprzeć takiemu słodziachnemu pyszczkowi? No jak? :P
Ostatnio zmieniony ndz lut 19, 2006 2:13 am przez Shi, łącznie zmieniany 1 raz.
Whitty [*] (??.12.2005 - 15.02.2006) Bądź szczęśliwy...
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: LiNkA »

Moj szczur (Pipi) jest bezczelny bo raz dałam jej takiego buziaka to zaczeła pić sline :oops: a teraz to juz brutalnie tymi szponami jak zgarnie mnie za usta aby policac czy cos to mam rany :evil: Mój tata raz mi opowadał ze Pipi raz mu wlazła tak do buzi ze tylko ogon wystawał ... :roll:
Wiem obrzydliwe hehe
ciekawa jestem czemu one tak lubią sline? 8)
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Eruntale »

http://szczury.org/viewtopic.php?t=2415&start=0

tutaj macie temat (notabene założony przez moją skromną osobę), który powinien wszystko wyjaśnić
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
marcinszeja
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 06, 2005 5:44 pm

argh, precz od ust!

Post autor: marcinszeja »

Mój szczur robi tak samo, gdy dostanie smakołyk...myśle,że ogonek mi za to dziękuje :) 8)
"PaTrZ kOmU uFaSz..."
Hersong
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 03, 2006 8:10 pm
Kontakt:

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Hersong »

Ja mam identycznie..tyle, że nie noszę okularów.. Ale on strasznie dziki jest.. od niedawna sie taki zrobił... mam go po 4h na rękach... A jak wypuszczam na biurko... to biega stoi w miejscu, za chwile znów biega... a jak mu daje jedzenie, to sie na nie rzuca(choć codziennie mu coś daje, a pozatym ma suchą karmę w miseczce..) i z oczami tez miałam.. wszedł mi przec rękaw..i wyszedł przy szyi i podrapał mnie w oko...;/ Jak ktoś wie cos na ten temat... to chętnie przeczytam..:) pozdrawiam ;*
"Zeby było tak,
żeby płynął czas nie obok, ale w nas,
niech płynie krew w żyłach twych rozcieńczona
nadzieją przyszłych dni.."
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Manowce »

mój szczuras lubi okulary, tzn. wspina się na nie i łapkami chwyta, ale do oczu się nie rzuca (; a atakowaniu oczu to pierwszy raz w ogóle słyszę...
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Elly »

Moja Pysia byla caly czas zainteresowana moją twarzą - jak nie uszy, to oczy albo nos. Nie gryzie, ale skubie, ale czasem mocniej. Ja po prostu ją zdominowałam. Pozniej zauwazylam, ze Pysia nie interesowała sie prawie oczami itd. Wiec mysle, ze dominacja duzo daje, bo wtedy szczur wie, ze nie warto zaczepiac :]
Marry z kolei bardzo delikatnie skubie i daje buziaki jak tylko ma okazje :lol:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Julek »

Moja Luka też biega w ta i spowrotem bardzo szybko, i do tego dziwnie podskakuje. tak samo ale oczu nie atakuje.

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Nie Mar 05, 2006 11:42 am ]
Prosze trzymac sie tematu, posty od niego odbiegajace zostaly wyciete. /mod. LuLu
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Santa99
Posty: 121
Rejestracja: pn lis 07, 2005 1:40 pm

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Santa99 »

Ja noszę okulary i to Kacperka nie fascynuje :lol: Za to interesuje się stopami. :hyhy: Kiedy biega po pokoju podgryza tych którzy mają stopy na ziemi i się nie ruszają :jezor2:
Bandyta

Za tęczowym mostem:
Cezar [*][/b]- jedna sekunda potrafi zmienić wszystko ;(
Atos [*][/b]- choroba nie dała ci szansy ;(
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Korlis »

Moje szczurki to bardzo lubią "grzebać" w twarzy 8)
Szczególnie lubią wylizywać oczy, wsadzać pyszczek do uszu, wkładać głowe do buzi :?
Dziwne upodobania,no ale cóż....
:P
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Szałas »

ja mam podobnie jak Korlis :P
każdy ma jakieś zboczenia ^_^
szczurki też mogą :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”