Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sachma »

Moimi stworami przez tydzien opiekowala sie ciocia i kupila im vitapol dla szczurow.. i niestety tak jak ja uprzedzalam.. moje szczury ruszyc tego nie chcialy.. zjadly miske pelna megana (przysmak owocowy) zjadly dwie suche bulki i kolby.. a miski z vitapolem nie ruszyly...

niestety mam wybredne szczury... wszyscy mowia ze to moja wina bo karmie je gerberkami, kaszkami, przysmakami dropsami chrupkami dla gryzoni.. a zwykla karme dostaja tylko gdy w sklepie nie ma meganowych albo vitapolowych przysmakow... :roll:
teraz biedactwa beda musialy zjesc ten pokarm podstawowy, bo jedzenia (nawet tego za 3zl) nie mam w zwyczaju wywalac.. zreszta widac po nich ze jedzonko im nie odpowiada.. musze je jeszcze zwarzyc ale widac ze Bandyta schudl troche.. Kami przybrala, ale to tylko dlatego ze cioci bylo jej szkoda i wpychala w nia dropsy dla gryzoni :lol:
Obrazek
piotrek100
Posty: 11
Rejestracja: śr lut 15, 2006 8:49 am

Re: Karmy POLECANE

Post autor: piotrek100 »

[quote="Mycha"]Chciałabym wam gorąco polecić bardzo dobry pokarm dla szczoorków:
firma- XtraVital
cena- 1015116 zł
wymiary- 700 gram
miasto, w którym zostało to nabyte- Świdnica, Wrocław
Karma jest w przeciętnej cenie i szczooreczki bardzo ją lubią. Jest w niej wiele dodatków takich jakich byśmy nie znaleźli w zwykłej karmie. Wysoka jakość produktu gwarantuje to że będziemy zadowoleni z zakupu. A karma jest naprawde dobrze wymieszana i nie ma w niej (jak w większości karm) prawie samej pszenicy, ale jest wiele smakołyków i różności. Składniki są bardzo dobraj jakośc :D
Pozdrawiam[/quote]
Ja mam szczurka po raz pierwszy. Pani w sklepiew arszawie dała mi pudełko karmy dla szczurów LOLO PETS... czy ktoś coś wie o tej karmie?
Ostatnio zmieniony ndz lut 19, 2006 7:49 pm przez piotrek100, łącznie zmieniany 1 raz.
Olgierd100
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Oleczka »

jak mi chlopak kupowal szczurka to pani w sklepie tez dala ta karme ( lolo pets ) ale ja nie bylam z niej zadowolona bo sama pszenica i kilka jakis przysmakow i rodzynki a moj Mysiaczek nie lubi rodzynkow wiec kupilam Xtravital i zmieszalam i teraz Mysia zjada
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy POLECANE

Post autor: falka »

Lolopets to to samo co Vitapol, ta sama firma produkuje, tylko, że jest tańsze. Porównywałam kolby i skład był taki sam, jednak nie było wszystkich smaków.
piotrek100
Posty: 11
Rejestracja: śr lut 15, 2006 8:49 am

Re: Karmy POLECANE

Post autor: piotrek100 »

[quote="piotrek100"][quote="Mycha"]Chciałabym wam gorąco polecić bardzo dobry pokarm dla szczoorków:
firma- XtraVital
cena- 1015116 zł
wymiary- 700 gram
miasto, w którym zostało to nabyte- Świdnica, Wrocław
Karma jest w przeciętnej cenie i szczooreczki bardzo ją lubią. Jest w niej wiele dodatków takich jakich byśmy nie znaleźli w zwykłej karmie. Wysoka jakość produktu gwarantuje to że będziemy zadowoleni z zakupu. A karma jest naprawde dobrze wymieszana i nie ma w niej (jak w większości karm) prawie samej pszenicy, ale jest wiele smakołyków i różności. Składniki są bardzo dobraj jakośc :D
Pozdrawiam[/quote]
Ja mam szczurka po raz pierwszy. Pani w sklepiew arszawie dała mi pudełko karmy dla szczurów LOLO PETS... czy ktoś coś wie o tej karmie?[/quote]

Dziękuje bardzo. Spytam sie w sklepie o ten pokarm. U nas najbliżej jest sklep Kakadu. Poprosze podac jeszcze raz cenę, bo tu podałaś milion piętnaście tysięcy sto szesnaćcie złotych :sad2:
Olgierd100
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

Cena w zaleznosci od sklepu to ok 15-16 zlotych. Ja polecam jeszcze Prestige.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Oleczka »

mam pytanie do warszawiakow, mozna gdzies kupic to jedzonko KroKant bo ja nie moge tego nigdzie znalezc, a przez neta nie chce zamawiac bo przyjdzie do domu a rodzice nie musza wiedziec ile wydaje na szczurcie :P (moga przypadkiem odebrac) a jak zaczna zamawiac to ehhh :hihi:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

Oleczka, wlasnie z KroKantem jest taki problem ze ja go nigdzie w Wawie w sklepach nie widzialam. Zamawialam przez net. Ale moze ktos sie spotkal. Ale zazwyczaj bywam w tych sklepach gdzie wybor zarelka jest duzy.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Karmy POLECANE

Post autor: Angua »

Niedawno kupiłam po raz pierwszy moim gryzoniom Vitakraft. W porwnaniu z karmami, które zwykle kupowalam (Vitapol i Megan) wydaje mi się lepszej jakości. Zwykle sama próbuje tego, co daję paskudom ;) więc poddałam testowi organoleptycznemu orzeszki ziemne z vitakraftu - świeże i pachnące :) Dla mnie to duzy plus, bo w karmach polskich często trafialam na zjełczałe orzechy; nawet jeśli reszta podstawowcyh skladnikow byla dobra. Minusem Vitakraftu jest dośc ubogi sklad: pszenica, jakies płatki, chrupki dla gryzoni o barwie zielonej, wspomniane orzeszki i rodzynki, też dobre. Myśle, ze moze byc dobra jako dodatek do mieszanki: pszenica, np. ze sklepów ze zdrową zywnoscia, jedno opakowanie vitakraftu, dodatki: sucha kasza gryczana, suchy makaron razowy, troche suszonych owoców, preparowana gryka/pszenica, garsc pestek z dyni i słonecznika, suszone banany itp. Wszystko do kupienia w supermarketach i warzywniakach - polecam!
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Julek »

[quote="czukukkcza"]
...........ziółka podstawowe dla szczura HP[daję je już codziennie-większe prawdopodobieństwo że coś z tych 'dobroci' trafi do żołądeczka..........[/quote]
Tez mam te ziólka tylko niezauważyłam by ona je jadła a ty??
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
mery666
Posty: 161
Rejestracja: pn mar 06, 2006 4:05 pm
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: mery666 »

moje ścierewko tych zióleczek nie je...robi sobie z niego materiał na gniazdko :hihi: ale podawalam tę karmę z witakraftu-znikala jak milo a póżniej kupiłam tę prestige(uuhh 22zł :? ) tak bajerancko pachniala:D ale jakoś Józka udaje że jej nie widzi :roll:
Merrry
<3D--...-'''-...
[*]Matrix[*]Bereta[*]Uzzi[*]Mozarini
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Oleczka »

ja nie polecam prestige bo moja szczurcia nawet powachac nie chciala myslalam ze to kwestia przestawienia sie ale poprostu jej cos nie odpowaidalo :(
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: sechmet »

a moje się na Prestige dosłownie rzucają, tak samo z Vitakraftem... to zależy od szczura co woli... :roll:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Karmy POLECANE

Post autor: Agata »

Moja Dziunia przyzwyczajona do Megan na wagę z pobliskiego zoologicznego, na wszelakie inne noskiem kręci. ;) W sumie to jej się nie dziwię, bo karma ładnie się prezentuje, ciekawie pachnie i nie kosztuje majątkiu. Duży plusik.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Karmy POLECANE

Post autor: KaRa »

Ja jesli o poramy to kupuje MEGAN albo kupuje ziarno na wage najrozniejsze i tez sama daje swoje dodatki do tego ziarna np.platki owsiane,troszke makaronu,orzechy,suszone banany itp ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”