Moje stadko - Krysia ['], L,Tasha [']

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: GoHa »

eh... IVA: Ogladalam przed chwilka po raz n-ty zdjecia Twoich szczuraskow. Chcialam stwierdzic , ktore w koncu mi sie podobaja najbardziej. Pozstanowilam zostawiac otwarte okna z najladniejszymi zdjeciami. Hehe.. W koncu po przejrzeniu spojrzalam, prawie wszystkie zdjecia zostawilam otwarte. I nie moglam sie zdecydowac. To piekny wyraz oczek, to cudowna siersc i ubarwienie, to zadarty nosek... Slodkie te szczurki... Sa takie wdzieczne... Nie potrafie zrozumiec tych co nawet nie spojrza i juz krzycza "fu, brzydkie"..
A. Jeszcze jedno... Czy tam na zdjeciach gdzies byl Krzywus? Chcialam go zobaczyc... hm?
Dobrze jest być kochanym... :)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Dzięki GoHa :D .
Widzisz to sa tylko zdjęcia i juz nie mozna wybrać a co ja ma powiedzieć, gdy wchodze do pokoju i otwieram klatke, które najpierw pogłaskać, od której klatki zacząć wypuszczać, a do wyglądu dochodzą jeszcze charaktery lub charakterki :wink: i tez mają swoje uroki :D
A co do Krzywusia to jest tylko po tym jak wyzdrowiał i zaczął rozrabiać zmieniono mu imie i teraz to Demonek, jego zdjęcie jest opisane Demonek vel Krzywuś - jedyny czarny z całego stadka. Nie bardzo chciał pozować i w końcu udało mu sie zrobic 1 zdjęcie na którym ma podniesiona do góry główke.
I co wzięłaś kolejnego szczurka :?:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: GoHa »

O rety... faktycznie. Bylo napisane Krzywus, a ja tylko Demonek przeczytalam... :oops: Sliczny... on byl na liscie najpiekniejszych... Mam sentyment do czarnulkow przez mojego niezyjacegoQubusia... :cry: uuu. jak mi go brak...
Co do kolejnego szczurka, na razie sie wstrzymalam. Bylam w tym sklepie, ale te co mnie ujely za serce okazaly sie dziewuszkami... :lol: Za to jutro odwiedzam ta kolezanke, co ma moja milosc z wielkimi oczkami... Nie wiem, czy nie dopuszcze sie kradziezy... :twisted:
Dobrze jest być kochanym... :)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

GoHa to tak jak ja :D . Moja Łatusia też była czarnulką ale oprócz takiej maści miała tez wspaniały charakter, pisałam o tym chyba w innym temacie, więc nie będę tutaj zanudzać.
I lepiej nie podkradaj koleżance szczuraska bo pamietaj co Cie czeka - zawyzony poziom zaszczurzenia :lol:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
PALATINA

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: PALATINA »

Ja się dołączam do grona wielbicieli Borsuczka!!! :lol:
Cudny!
Znałam szczuraska z takim samym nochalkiem, ale był czarny nie kapturowy - Nazywał się Bulinek i był kochany (niedawno mu się zmarło... :( )
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: ESTI »

Ja do tej pory nie mogę się zdecydować, który z Twoich szczurasków jest naj naj. :wink: Więc wreszcie przestałam się już nad tym zastanawiać i stwierdzam, że wszystkie mi się podobają. Bez wyjątku. :lol:
Iva, masz naprawdę śliczną duzią rodzinkę. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: lajla »

hehe esti prawda ze trudny wybor? ;) ale ja sie z toba zgadzam cala banda jest piekna a co do borsuka to trudno go niezauwarzyc :wink: ma cos w sobie i rzuca sie w oczy przynajmiej mi :wink: ale cale stadko jest peikne bo kazdy zczurek jest inny :D
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Dziewczyny duże dzięki :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: KaRa »

IVA umieść więcej zdjęć szczurów :D szczegolnie Borsuka
Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

KaRa chetnie bym za jakiś czas zamieściła inne, nowe, ale dla mnie to ogromny porblem, po prostu sama nie potrafie tego zrobic. Żebyś wiedziała ile kłopotu przyspożyłam Aś - ech :oops:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: lajla »

jak as opadnie z sil ja CI tez zawsze moge pomoc :)
jacool.jb

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: jacool.jb »

szczurki są prześliczne.Najładniejsz jest filipka i mysia!
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Dzięki Jacool :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Piotras »

i wesoło jest :lol: swietna gromada a powiedz nie terroryzuja cie?? :lol: bo tak wszystkie na raz jak wypadna sie przywitac:) ja bym zwiewa :D ła just kidding:)
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Nie wypuszczam ich wszystkich na raz, bo jak zauważyłaś(łeś) mam i dziewczyny i chłopaków. Dziewczyny biegają sobie na raz z obu klatek. Chłopaków musze wypuszczać klatkami, gdyż wzajemnie się nie znoszą.
Gdy chłopcy są na wolności nie ma wiec problemu, co to jest zajmować sie czwórką czy piątka ogonków. Gorzej gdy wypuszczam dziewczyny (11) - czasami rzeczywiście wszystkie na raz są mną zainteresowane ale wtedy wołam "ratunku szczury mnie oblazły" i zawsze ktoś z rodziny przybiega na pomoc tj. siada na drugim fotelu i przejmuje szczurze zainteresowanie.
Gorzej jest gdy chcę je zamknąć do klatek, wtedy nagle wszystkie gdzieś znikają i najwięcej czasu zajmuje mi odnalezienie ich.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”