[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

allegro

Post autor: Mikulinka »

Faktycznie najlepiej jest poszukać na allegro.Nierzadko można tam trafić na bardzo korzystne oferty.Mnie ostatnio udało się kupić super klatkę (55/32/75), zupełnie nową za 60 zł.Na razie mieszkają w niej maluchy (klatka jest podzielona na dwie części, aby chłopcy byli odizolowani od dziewczyn), ale kiedy tylko znajdą nowych właścicieli, zrobię przeprowadzkę moim szczurzycom, a w akwarium zamieszka Zgredek, któremu zostawię dla towarzystwa jednego z jego synów;), jeżeli oczywiście on nie będzie miał nic przeciwko temu:)
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
mery666
Posty: 161
Rejestracja: pn mar 06, 2006 4:05 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: mery666 »

ja na allegro kupilam klatke za sto zł z groszami, a jak ostatnio w galerii dominikanskiej bylam to tam taka klatka kosztuje 245zl :shock: a ma wymiary:100^80^50.troche duża jak na jednego ciura, ale w przyszlosci... :roll:
Merrry
<3D--...-'''-...
[*]Matrix[*]Bereta[*]Uzzi[*]Mozarini
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: czukukkcza »

[quote="mery666"]duża jak na jednego ciura[/quote]
dlatego kup mu kolegę,żeby się w takiej dużej klatce nie nudził;)
kupowanie jednego szczura to jak kupienie jednej papużki-nierozłączki;P
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
kmamil
Posty: 106
Rejestracja: pn mar 13, 2006 1:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: kmamil »

Ja będe sobie klatkę robił (nie sam), ale jaki byłby dobry wymiar dla 2 ogonków i żeby było dla nich dużooo miejsca, no i żeby kuwetę dopasować do niej.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: PALATINA »

[quote="Elly"]http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... s%C5%82any Moje skarby będą miały tą właśnie klate :P wreszcie znalazłam coś fajnego z małymi w miare odstępami ;] dobrze, że się zdecydowałam, bo się czaiłam na nią kilka dni :P ciekawe czy dojdzie jeszcze w tym tygodniu ;][/quote]

Ja mam dwie takie klatki i niedługo dołączy do nich trzecia (będę je łączyć), ale wolę wersję malowaną (z czarnymi prętami nie srebrnymi). Generalnie z klateczek jestem zadowolona i polecam. ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

Ja polecam tę klatkę :

http://allegro.pl/item94167769_klatka_d ... ielka.html

Ostatnio kupiłam swoim dziewczynom właśnie taką. Cena nie jest może najniższa (jak ja kupowałam klatkę, kosztowała 9 zł więcej), ale muszę przyznać, że wydatek się opłaca...Moje ogoniaste były i są zachwycone ;)
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: PALATINA »

Ja się calutki tydzień nad nia zastanawiałam (cena jest ok), ale chciałam połączyć dwie klatki i szukałam takiej z czarnymi prętami, żeby mi pasowała do starej.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Elly »

Prosze :> http://www.allegro.pl/item93945448_klat ... cynk_.html

chyba o taką chodzi, no nie :>
EDIT:
Aaa nie, sorki :D Myslalam ze nad Twoim postem Palatina jest ten Twoj wczesniejszy :P
Ostatnio zmieniony sob mar 25, 2006 10:03 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
ciufcia
Posty: 70
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 8:05 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: ciufcia »

No to odrazu tutaj spytam:
Czy klatka o wymiarach: 60x40x50 wystarczy dla jednego ogonka?

Pozdrawiam :)
Na zawsze w moim sercu-[']Leon (Albinos) - 15 VI 2005r.[']

Klatka stoi pusta. I czeka...
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

ciufcia, w klatce o podanych przez Ciebie wymiarach, według kalkulatora wystarczy miejsca nawet na dwa szczurki:)
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Awatar użytkownika
ciufcia
Posty: 70
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 8:05 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: ciufcia »

Dziękuje :)

Nawet sie nie spodziewałam... marze o jednym, nie mówiac o 2 :( chyba na jednego sie zdecyduje, bo wiadomo że lepiej wziąść odrazu dwa, ale rodzice by mne z domu wyrzucili :roll:

No nic, teraz poszukam akcesori i tyle na szczurasa będe czekała :)
Na zawsze w moim sercu-[']Leon (Albinos) - 15 VI 2005r.[']

Klatka stoi pusta. I czeka...
kmamil
Posty: 106
Rejestracja: pn mar 13, 2006 1:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: kmamil »

Postaraj się o dwa szczury na początek będzie łatwiej niż jakbyś chciała później dokupić mu/jej przyjacielabędzie trudniej z łączeniem, zapoznawaniem itd.
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

Ja dzisiaj przeglądając oferty na allegro znalazłam fajną klatkę z Ferplastu:
http://allegro.pl/item94668752_klatka_d ... plast.html
Przestała mi się podobać w momencie, gdy zobaczyłam cenę...
Może faktycznie jest profesjonalnie wykonanai zawiera woele dodatków, ale bez przesady, są pewne granice...Wszystkie te akcesoria możnaby zrobić samemu za dużo niższą kwotę, a za samą klatkę zapłacić conajmniej 350 zł mniej...
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Elly »

Fajna klatka, też ją dzisiaj widziałam, ale faktycznie - cena przeraża. Widziałam też klatkę, w której koleś miał fretkę, sam ją wykonał. Fajna, tylko, że cena też niemała, a szkoda :>
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: czmtsz »

MAM PYTANIE!!! Wie ktoś jak ta klatka się składa i czy by się dla szczurów nadawała??
Potrzebuje składanej klatki z powodu częstych przeprowadzek a nie mogę dopatrzeć się miejsc w których ona mogłaby być składana.


http://www.allegro.pl/item95556891_ogro ... d_1zl.html
Dana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”