szczurki poznan

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

szczurki poznan

Post autor: sechmet »

Spanky, śliczne szczurki, a te husky... ehh mam do nich słabość... co ja gadam, ja do wszystkich szczurów mam słabość ;)

a o GMR przeczytaj sobie TUTAJ
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

Ayumi: Ty sie lepiej wstrzymaj, bo Ci miejsca w domu nie starczy
o miejsce to się tak nie martwie jak o to, że nie starczy rąk do głaskania :hyhy:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

aaaaaaaaaaa zakochałam się w tej klusce... http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3927 :sad2:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

to musisz sie szybko decydowac bo sa na niego chetni ale zaden nie potwierdzil ostatecznie jeszcze wiec masz szanse :D moge go tobie zaklepac :P

aha i niech mi ktos powie czy mi sie wydaje czy ta bestia ze zdjecia 5 ma ogon najpierw czarny pozneij bialy prazek znowu czarny i dalej bialy?? o_O musze ta sprawe obadac

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sob Mar 11, 2006 11:29 pm ]
Jesli cos dopisujesz uzywaj opcji EDYTUJ
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2006 11:27 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
dombass
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 02, 2006 8:06 pm

szczurki poznan

Post autor: dombass »

nie chcę się wcinać, ale nr 9 też mi się strasznie podoba... także Ayumi - decyduj się, bo robi się kolejka ;-) (pod warunkiem, że to cudo to samiczka...)
a jest szansa na więcej zdjęć (np. takich, żeby można było określić płeć)???
Myszkin['] (06.01.2006); Salvador[']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

ja wysłałam pw do Spankyego czekam na odp
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

9 jest juz ostatecznie zaklepana przez Ayumi
dombass
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 02, 2006 8:06 pm

szczurki poznan

Post autor: dombass »

szkoda...
a wiadomo już, które z pozostałych to samiczki?
Ayumi - jakbyś jednak zmieniła zdanie...to...no wiecie...mojej Burci jest smutno samej...
Myszkin['] (06.01.2006); Salvador[']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

Ayumi - jakbyś jednak zmieniła zdanie...to...no wiecie...mojej Burci jest smutno samej...
ok, zobaczymy jakiej będzie płci maluch, jak chłopak, to biorę na bank, jak dziewuszka, to zależy od stanu zdrowia Mii ;)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

szczurki poznan

Post autor: zona »

Ayumi, nałogowcu, 8 masz, a jednego malutkiego nie oddasz? :P
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

no przecież mówiłam, że jak będzie chłopczykiem, to go wezmę ;) dombass nie chce chłopca :thumbleft:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

szczurki poznan

Post autor: Bibliotekarz »

jestem zakochany w ogonku nr 8 ( http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3926 ), nie moge doczekac sie na wynik badania... :drap:
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

szczurki poznan

Post autor: KaRa »

Szkoda,ze jest jeden czarny i juz zamowiony :-(
Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

ale jest jeszcze ladny kapturek i baaardzooo duzo pieknych huskich :] wiec napewno znajdziesz cos dla siebie :D
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

szczurki poznan

Post autor: KaRa »

[quote="Spanky"]ale jest jeszcze ladny kapturek i baaardzooo duzo pieknych huskich :] wiec napewno znajdziesz cos dla siebie :D[/quote]

Zalezalo mi akurat na czarnuszku mam sentyment do nich ;) przepadam za ciemnymi barwami szczurow ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”