A jednak do trzech razy sztuka ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Wydzielone z dzialu Rozmnazanie - "czyzby do trzech razy sztuka"

Łłłłłłłłłłaaaaaaa :shock: :shock: :shock: rodzą się chyba małe!!!!!!!!, jesiu boje się tam zajrzeć żeby ją nie wystraszyć ale cos tam popiskuje i słyszę lizanie, Bozie co ja mam robić, mówcie mówcie szybko bo wpadam w panikę



mogę tam zajrzeć przez kratki?? chciałam zobaczyć ile ich jest ale nie wiem czy mogę musiała bym odchylić lekko szmatkę która leży na klatce ale nie wiem czy to jej nie zdenerwuje, byłam tam na chwilę wejrzała zza gniazda kto patrzy ale nic wróciła dalej do czyszczenia małych
Ostatnio zmieniony ndz mar 12, 2006 9:25 pm przez magda1, łącznie zmieniany 1 raz.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: an »

magda: zupelnie nic mas znie robic :) mama sobie poradzi, daj jej ze 3 godzinki na wszystko.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: merch »

No mi sie rodziły w dzień :). Uwazam ,że nie powinnaś nic robić , poz dostarczeniem żarełka a i to chyba raczej jeśłi trzeba to dopiero wieczorem , bo na razie to ma sporo białka ze zjedzonych łozysk. Pozdr Mame z maluszkami
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
BAGI
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 26, 2005 2:05 am

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: BAGI »

Supcio :D
Najlepiej wyjdz z pokoju na czas porodu, żeby młodej mamuśki nie stresować :D
Wiecie, można i nakręcić poród, ale tylko u dużo starszej samicy, która rodziła i nazwijmy to "wpadła w rutynę", ale i tak lepiej opuszczać pomieszczenie na wszelki wypadek :D
Gratuluję babci :D Jak będziesz wiedzieć to napisz jakie małe i ile :D
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Trochę podglądnęłam nie mogłam się powstrzymać, ale tak ciup ciup odsłoniłam widziałam 4 kluseczki :lol: , ale nie widziałam dokładnie wiec nie wiem ile ich w sumie jest. Słodkie maleństwa ssą mamusi cycuszki :D , myślę ze to już chyba koniec porodu, mamusia pobrała ode mnie jeszcze trochę chusteczek i zabrała do gniazda, jak myślicie chce je ogrzać czy chowa je prze de mną, naszczęście wkrótce wychodzę i do wieczora będzie miała spokój, bo ta ludzka ciekawość jest silniejsza :oops:
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Chyba powinna się przenieś do działu narodzin, ale nie jestem pewna jak tak to proszę zwrócić mi uwagę. Mam takie jeszcze pytanko czy wieczorem mogę puścić dwie moje baby żeby polatały i czy nic się nie stanie jak będą przez kraty zerkać do tej klatki gdzie są maluchy i czy mamę maluchów tez mogę puści żeby sobie pobiegała i czy zamknąć na ten czas klatkę z maluchami tak pomyślałam ze mogłabym jej ją otworzyć jak by chciała wejść z powrotem
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: ESTI »

Temat wydzielilam.

Dziewczynki pusc, ale zerkaj czy nie mecza mamusi zza kratek.

Natomiast mamusie wypusc sama (niech sama sobie wyjdzie), ale jakby za dlugo byla na zewnatrz, to ja znajdz i wpusc spowrotem do klatki.
Obrazek
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Dobra dzięki Esti zrobię tak jak mówisz, cały czas mnie ciekawi ile tych maluszków tam jest, może wieczorem dam rade podejrzeć. No to teraz przyjdzie mi pomału zastanawiać się, komu oddam maluchy :| jak by był ktoś zainteresowany proszę dać mi znać. Również wkrótce umieszczę ogłoszenie w dziale zwierzaki, im wcześniej tym lepiej. O poczynaniach mamusi i maluszków będę informować na bieżąco




Nie mogłam się powstrzymać opierdzieliłam za przeproszeniem ta babę, od której wzięłam Hanie :zlosc: wysłałam jej dość nie miłego smsa. Najbardziej mi szkoda samiczek, co jeszcze tam zostały jak brałam Hanie, bo tez pewnie ten ojciec je zapłodnił no i ten nowy miot, który tam znów był, co za wstrętny babsztyl :zlosc: :bije: nie chciała nic pisać póki szczucia moja nie urodzi nie chciałam wywoływać burzy póki nie było pewności, ale teraz mogę o tym głośno powiedzieć i zrobić to, co zrobiłam- PODŁA KOBIETA :zlosc: . Przepraszam, ale musiałam się wyładować i się z wami tym podzielić
Ostatnio zmieniony ndz mar 12, 2006 10:17 pm przez magda1, łącznie zmieniany 1 raz.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Szałas »

jeju, gratuluje :)
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: casie »

Strasznie sie ciesze, ze wszystko sie udalo...
Sledze tematy narodzin no i te z oddam - przygarnij :) i ciagle walcze z choroba...na G... :roll:
ehh... rozum nie pozwala na kolejnego szczuraska :evil:
Trzymam :thumbleft: za mamuskę... :przytul: mocno ;)
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Wczoraj wypuściłam mamusię żeby sobie polatała. Moim oczom ukazał się zupełnie inny szczurek chudziutki i malutki taka kruszynka malutka ze szok po prostu zrobiła się dosłownie o połowę mniejsza :shock: . Chyba w końcu była w swoim żywiole, latała brykała jak dzieciaczek, bo tak naprawdę to jest jeszcze dzieciaczkiem w końcu ma dopiero 8 tygodni. Jestem z niej dumna, bo naprawdę troszczy się o maluszki :lol: . Jak wczoraj sobie biegała śmiałam zarzec do gniazda widziała ze tam patrzę ale chyba mi ufa. Co się okazała normalnie aż oczom nie wierzyłam leżało tam w tym gnieździe 11 albo 12 maluchów! :shock: Nie znam się, ale chyba jak na tak młodą mamę to chyba bardzo dużo. Po chwili ogarnęło mnie jednak zmartwienie, ciężko mi będzie znaleźć domki dla tych maluszków zwłaszcza ze „rynek” szczeciński się zapełnił ostatnim miotem :-( , z którego pochodzi moja Hania. Znajomych to ja też nie mam za dużo i na pewno nikt z nich by szczucia nie chciał. Cos czuje ze niektóre będę zmuszona oddać do zoologicznego sklepu i to mnie bardzo martwi, tylko jest jeszcze kwestia ze w szczecinie są 3-4 sklepy, które prowadza sprzedaż szczurków w tym, 2 którymi właścicielami są osoby, u których pracuje ta kobieta, od której wzięłam Hanie. Ci właściciele kiedyś z tego, co ta kobita mówiła brali od niej szczurki a teraz mają jakiegoś innego hodowcę, dla tego ona tez szukała dla swych szczurów domy. Więc zostaną mi ewentualnie 2 sklepy, w których i tak nie wiem czy by mi przyjęli szczurki. Bozie, tak bardzo bym nie chciała oddawać moich kruszynek do zoologika :-( , a co będzie, jeśli w ogóle nie będę miała gdzie je oddać :-( . Jeszcze mam takiego pecha, bo na forum są dużo bardziej ciekawsze mioty. Dobra, bo może za wcześnie panikuję, musze założyć temat z zwierzaki wiec wszystkich zainteresowanych zapraszam do tamtego działu
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

magda1, trzeba dobrej reklamy. Rob maluchom zdjecia, pisz o nich jak najwiecej. Nie martw sie na zapas, trzeba wierzyc ze uda sie kluskom znalezc dobre, kochajace domki.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Azi »

moje gratulacje :) zycze duzo zdrowia maluszkom i mamie. No i trzymam kciuki, zeby wszystko się b.dobrze skończyło
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: ESTI »

Magda bedzie dobrze - zobaczysz, tylko tak jak pisze Limba, trzeba duzo wysilku wlozyc, zrobic kampanie promocyjna i maluchom szukac domkow.

Dbaj o mame. ;)
Obrazek
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: CREATIVE »

Moje GRATULACJE ! Opiekuj sie mamuska i maluszkami :D Ucaluj mamuske od demnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”