przemyslana decyzja

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

przemyslana decyzja

Post autor: viridjam »

Kaka przyznaje, ze poczytac warto.i to nawet koniecznie. ale wiesz jak ludzie.. ;)

i co z ciurami? ktos sie zglosil?
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

?? ciurki juz wszystkie maja domki tylko czekaja asz beda samodzielne. 1 lub 2 zostaja u mnie :).

Wszystkie juz widza :). Pełzaja po klatce a mamusia je tylko znosi w jedno miejsce choc nie bardzo jej to wychodzi :D . Ehh takie słodkie kluseczki :zakochany: :zakochany:
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

Szczurki maja sie ok. jedza juz samei pija wode. hehe buffy i frania zajmuja sie maluszkami jak trzeba ;p. Jeszcze 2 tygodnie asz nie chcem ich oddawac :cry: szkoda ze nie moge miec asz tylu szczurków. Max 5 :) hehe. Sa 3 dziewuszki i 2 chłopczyki. :).

I teraz mam takie pytanie w ile czasu szczurki osiagaja dojrzałosc płóciował?? w ile czasu trzeba je oddzielic/oddac?? A i czy tatus moze byc z jednym małym synkiem( na stałe). Czy stary nie pogryzie małego?????????

pozdrawiam :)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

przemyslana decyzja

Post autor: an »

marlena: miedzy 4 a 5 tygodniem rozdziela sie ciury plciowo.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

przemyslana decyzja

Post autor: ESTI »

[quote="marlena91"]
I teraz mam takie pytanie w ile czasu szczurki osiagaja dojrzałosc płóciował?? [/quote]
Samiczki moga zajsc w ciaze juz w wieku 4 tygodni. Jednak najwazniejsi sa chlopcy, po skonczeniu 4 tygodnia trzaba juz ich obserwowac i patrzec, czy nie pojawiaja sie jaderka.
[quote="marlena91"]A i czy tatus moze byc z jednym małym synkiem( na stałe). Czy stary nie pogryzie małego?????????
[/quote]
Jak maly bedzie mial kolo 4 tygodnia mozesz pod wielka uwaga poznac go z tata i powoli oswajac. Jesli maluch nie bedzie sie stawial a tata nie jest charakterny to powinno pojsc gladko i powinny sie szybko zaakceptowac. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

Czyli jak w poniedziałek skocza juz 4 tygodnie to moge je juz oddawac pomału?? bo jak oddziele je płóciowo to juz chyba bez róznicy czy beda u mnie czy u kogos?? :P :)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

przemyslana decyzja

Post autor: ESTI »

[quote="marlena91"]Czyli jak w poniedziałek skocza juz 4 tygodnie to moge je juz oddawac pomału?? bo jak oddziele je płóciowo to juz chyba bez róznicy czy beda u mnie czy u kogos?? :P :)[/quote]
Tak, po uplywie 4 tygodnia zacznij oddawac, przynajmniej chlopcow jesli zaczna juz dojrzewac. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

hehe a dzisiaji mi pouciekały 2 chłopaki i 1 dziewcynka. Ja rano wastaje w klateczce tylko 2 ciury a gdzie reszta ;) :shock: > szukam pod szawkami i wszedzie. zagladam do szafy a one tam sobie słodko śpia na moich ubraniach :zakochany: . hehe ale juz przeniosłam je do klatki o mniejszych szczebelkach :hihi: Łobuziaki jedne :jezor2: .
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

przemyslana decyzja

Post autor: CREATIVE »

Uuu...a faceciki to wykastrowane chociaz czy nie bo jak nie to ta samiczke "wpadka" :hihi:
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

Hehe mi chodzi o młode a one maja dopiero 3 tygodnie :) .Więc jest wszystko ok
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

przemyslana decyzja

Post autor: marlena91 »

Ehh juz oddałam 2 dziewuszki :sad3: Zastaje u mnie jednak tylko 1 facecik ;) . :) I juz nawet były pierwsze próby łaczenia z tatem i było wszystko ok. młody na poczatku sie go bał. POTEM TO JUZ BYŁO WSZYSTKO OK ").
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
rita
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 3:22 am

przemyslana decyzja

Post autor: rita »

Marlenko, marlenko, nie wiem jak to się dzieje, ale wysiadła mi spostrzegawczość. Nie wiem jaki masz powód żeby mnie lubieć, ale ja Cię lubię za samo to, że jesteś na tej stronce!!! Pozdrawiam!! I przepraszam moderatorów, że odbiegam od tematu!
Aha!! Są jeszcze jakieś mysiunie??? Jaki kolor?? Interesuje mnie panienka!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”