Szczur sika poza klatkę :/

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cauldron
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:28 pm

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: cauldron »

właśnie miałem kłaść się spać, podnoszę kołdrę a tam:
dwa papierki po bajecznych, papieros, wstyd się przyznać ale jakiś kudeł kurzu, karteczka z numerem telefonu, folijka po papierosach,zużyta chusteczka higieniczna :shock:
to mój pierwszy szczurek, a właściwie szczurkowa i taka sprzątalska się trafiła :shock:
przejdzie jej czy raczej będzie się pogłębiać ? :?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: krwiopij »

nie przejdzie... szczury (a w szczegolnosci panie szczurzyce) tak juz maja... trzeba po prostu trzymac wszystko, co moga porwac poza ich zasiegiem... szczegolnie slodycze i papierosy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: Szałas »

u mnie papierosy i wszelki alkohol daaaaleko od szczurów...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: Vilemo »

Napewno nie przejdzie :) Swojego czasu (gdy pozwalałam biegać swojej szczurci w nocy) obudziłam się z suchym chlebem i jajkiem w łóżku. Także wszelkie śmieci wyrzucone do małej śmietniczki zostają wyciągnięte i zaciągnięte do norki w biurku. Po prostu trzeba chować wszelkie małe, łatwe do przeniesienia rzeczy :lol:
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: Dory »

:roll: Nie przejdzie. Właściwie to przez chomikowanie straciły żywot moje australijskie pamiątki :roll: . Moja szczurcia niczego nie gryzła, ale jak w nocy zaciągnęła pocztówki do gniada to cóż... zmokły, że tak powiem :hihi: . Wszystko co daje się pogryść, a jest drogie twemu sercu po prostu chowaj ;).
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: limba »

Przypominam ze to temat o sikaniu poza klatke a nie o mani zbieractwa i chowania naszych podopiecznych.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: gżybek »

mój Szczuras sikał poza klatke, ale jak jeszcze był młody i sie troche bał... jak go zostawiłam raz na biurku, to mi cału skaner obsikał :shock:
teraz tylko czasem mu sie zdarzy, ale to raczej oznaczanie terenu ;)
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Szczur sika poza klatkę :/

Post autor: Wiktoria »

Figa sikała tylko na początku. A bobki robiła gdy się zorientowała jak jest za daleko o demnie. Teraz już to jej się nie zdaża zna cały dom na pamięć. Frani jeszcze się czasem zdarzy, one jest w końcu u nas nie tak długo i nie jest jescze tak do końca oswojona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”