Abi i Safona :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fiona
Posty: 37
Rejestracja: wt maja 04, 2004 11:47 pm

Abi i Safona :)

Post autor: Fiona »

Marzyłam o szczurach. I moje marzenie się spełniło :) Najpierw, 14 stycznia, zamieszkała u mnie Abi (samiczka dumbo rex, od Master), a dziś dostała towarzyszkę-Safonę (popielata samiczka ze sklepu).
Abi jest bardzo podatna na oswajanie :) Już przyzwyczaiła się do mnie, gdy mnie widzi podbiega do prętów klatki i chce wyjść :D Uwielniam jak mnie liże :) Abi coraz cześciej zaczyna mnie słuchać, tzn. gdy cmokam , przybiega do mnie :]. Jest taka kochana :D
A teraz dziewczyny szaleją. Mała troche popiskuję i widze, że ona dokucza Abi. Ciągle za mnia gania. I chyba Abi ma dośc tego, bo czasem odtrąci ją łapą albo poprostu od niej ucieka. Dziś jest ich pierwsza noc razem w klatce, trochę boje się je zostawiać, ale myśle, że nic się nie stanie.
ŻaNeTa
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 9:17 pm

Abi i Safona :)

Post autor: ŻaNeTa »

BaRdZo SiiE CiiEsZe ze Cii SiiE UdAlo :) Ja JeSzCzE NiiE MaM SzCzUrA ChOc MaM WpIsAnE Ze Mam 1 MaM NaDziiEjE Ze NiiEdLuGo MaMa SiiE ZgOdZii ii BeDziiE DobRzE JeSlii NiiE T BeDe MusiiAlA ZmiiEniiC

[ Komentarz dodany przez: limba81: Wto Lut 07, 2006 6:05 pm ]
Bardzo prosze o normalne pisanie.
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Abi i Safona :)

Post autor: sechmet »

śliczne szczurasy, a te uszyska Abi :zakochany:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Abi i Safona :)

Post autor: Masterton »

Czy Abi to tłuścioszek czy tylko mi się wydaję ? ;)
Wykapana mama, btw.
Koleżanka też śliczna.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Abi i Safona :)

Post autor: Azi »

Gratuluje podopiecznych i życze zeby się zdrowo i radośnie chowały :D

Obie są śliczniusie :thumbleft:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Abi i Safona :)

Post autor: Anita »

[quote="Fiona"]2.Safona: http://i41.photobucket.co...or/IMG_3321.jpg [/quote]
Przecudna... :zakochany: Jaki to właściwie kolor?
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Abi i Safona :)

Post autor: jokada »

[quote="Anita"]Przecudna... :zakochany: Jaki to właściwie kolor?[/quote] no własnie, tez mnie ciekawi
troche mi wyglada na niebieski srebrzysty///
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Abi i Safona :)

Post autor: Masterton »

a mi na blue aguti
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Fiona
Posty: 37
Rejestracja: wt maja 04, 2004 11:47 pm

Abi i Safona :)

Post autor: Fiona »

Szczerze powiedziaszym, to ja nie jestem znawnawczynią i nie potrafie określić koloru Safony :oops: Na główce i na karku ma najciemniejsze futerko, na "bokach" i u nasady ogona jest ono bardzo jasne. Ma też widoczną jasniutką pregę przechodzącą przez cały brzuszek :P

A tak poza tym to chciałam powiedzieć, że strasznie bałam się łączenia...i nie potrzebnie! :) Dziewczyny strasznie sie pokochały :D Pielęgnują swoją sierść wzajemnie i itp. Praktycznie już sie nie kłócą :) Tylko raz się tak pokłóciły, że Abi nie pozwoliła Safonie spać w tym samym domku, to mała zamiast pójśc gdzie indziej , leżała przed tym domkiem :P Zauważyłam też, że Safona często zabiera jedzenie Abi...pazernaiczka jedna :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”