Gerberki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Gerberki

Post autor: sachma »

moje zajadaly sie ostatnio rosolkiem z kurczaczka z ryzem :)
Obrazek
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

Gerberki

Post autor: nenya »

A moje ostatnio dostały gerberka i wzgradzily nim strasznie i boleśnie:)
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Gerberki

Post autor: Julek »

Czy one wiedzą ile tego gerbetrka zjeść. Czy jak nie będą chciAŁY TO nie zjedzą??
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Gerberki

Post autor: Anita »

To zależy od tego jak bardzo są łakome ;)
Ale najlepiej jeśli to ty będziesz ustalała dawki.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Gerberki

Post autor: ESTI »

[quote="Julek"]Czy one wiedzą ile tego gerbetrka zjeść. Czy jak nie będą chciAŁY TO nie zjedzą??[/quote]
ja daje zazwyczaj lyzke na szczura. A czy beda jadly to sama zobaczysz. 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Gerberki

Post autor: sachma »

moje dostaja dwie male czubate lyzeczki na szczurka :) i zjadaja w calosci :)
Obrazek
Myszolcia
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 12:11 pm

Gerberki

Post autor: Myszolcia »

Czy jeśli szczurek jest jeszcze bardzo malutki (nie wiem ile ma:)ale wygląda jak bardziej wyrośnięta mysz) to mogę już spróbować karmić go gerberkiem?
Myszolka
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Gerberki

Post autor: sachma »

oczywiscie ze tak.. gerberki to dobre uzupelnienie diety w bialko i weglowodany ;)
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Gerberki

Post autor: zamtuz »

Moje lubia gerberki-ale nie orginalne firmy GERBER-malo chetnie je jedza, tylko jakies made in leader price- nie wiem jak to sie nazywa. Gerberki z leadera szybciej znikaja z talerzyka - i nawet wylizuja go dokladnie.
NIE KARMIC TROLLA
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

Gerberki

Post autor: Mikulinka »

Moje szczurki też średnio przepadają za gerberkami firmy GERBER, a innych szczerze powiedziawszy, nie miały jeszcze okazji próbować...
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
kmamil
Posty: 106
Rejestracja: pn mar 13, 2006 1:41 pm

Gerberki

Post autor: kmamil »

Z leader price szybciej znikają nie tylko Gerberki ale i serki topione (takie w plasterkach) poprostu to jedzenie (nie firmowe) jest tańsze a co za tym idzie prostsze a takie chyba ciury lubią.
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Gerberki

Post autor: Fea »

U mnie się sprawdza li i jedynie kurczak i owoce z jogurtem, względnie puddingi (ale te ostatnie kupuję rzadziej, bo drogie i mało, wolę jogurt). Wszelkiego rodzaju zupki i przeciery owocowe szczury mają w nosie. Na razie próbuję przekonać Sindrego do (bodajże) indyka z warzywami, ale kiepsko mi idzie.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Gerberki

Post autor: Elly »

Moje za indykiem z warzywami przepadają :D Ostatnio kupiłam, włożyłam trochę do miseczki i przez nieduży okres czasu zniknęło ;] a wczoraj kupiłam obiadek Bobo Vita 'jagnięcina z warzywami i kaszą' i to jeszcze szybciej wcinają ;] Sama bym tego nie tknęłą, fe.. co one w tym widzą :twisted: :lol:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Gerberki

Post autor: KaRa »

Nie wiem czemu ale moje niezbyt chetnie jedza gerberki :roll: A z tego co tutaj czytam wynika,iż wasze za nimi przepadaja moje wolą bardziej jakieś serki homo, jogurty itp, a rarytasem jest budyń waniliowy ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Gerberki

Post autor: krwiopij »

od mojego ostatniego posta w tym temacie sklad mojego stada zmienil sie znacznie, ale upodobanie do gerberow - wcale... wszystkie moje szczury (niezaleznie od wieku i pochodzenia) przeciery dla niemowlat lubia bardzo... producent niewazny - wazne, zeby zawartosc sloiczka byla miesno-warzywna... wystarczy wpakowac taka papke do miseczki, zawolac bestie, a one rzucaja sie na jedzenie, jakbym je glodzila od tygodni... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”