Lorduś

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Lordu?

Post autor: IVA »

Kupiłam go latem ubiegłego roku, bardzo prosiłam mnie o to ekspedientka, bo sklep był likwidowany a on gdyby nie został sprzedany to byłby uspiony. Był juz wtedy dorosłym, dorodnym szczurem. Mówiono mi, ze ma około pół roku ale dla mnie wygladał na co najmniej rok. Od samego początku nie było z nim żadnych problemów, uwielbiał pieszczoty, przytulał się, w ogóle człokolub. Jedyny problem to to, ze nie chciał się pogodzic z chłopakami, których miałam czyli Kantem i Heglem, po prostu dominant. Zamieszkał więc w drugiej klatce. Był ojcem wielu z moich chłopaków bo Borsuczka, Rockiego, Rambi, Sli i Arniego, oraz dziewczynek Persefonki II, Zuzi, Rózi, Fruzi i Piratki II. Nie chorował, cały czas bardzo sprawny, pierwszy przy wejsciu gdy tylko otwierałam klateczkę.
Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj w nocy bawiłam sie z nim jeszcze po godzinie 2,oo, cały czas był bardzo wesoły, zainteresowany tym co dzieje sie dookoła. Przed 3-cią włożyłam go do klateczki, potrzył na mnie tęsknym wzrokiem, gdy odchodziłam.
Dzisiaj rano zajrzałam do klatki. Ja zwykle chłopaki zwrócili w moją stronę swoje pyszczki, tylko Lord nie. Zauważyłam, że leży w trocinkach i nie porusza się, zaczęłam go wołac ale nie reagował. Włożyłam ręke do klatki a on już miał wychłodzone ciałko. Wzięłam go do ręki, jego ciałko było juz sztywne ale wyglądał jakby zasnął, oczka miał zamknięte.
Nie wiem co sie stało, dlaczego tak nagle odszedł, nie chorował, nie wykazywał oznak starości, do końca przewodził w swoim stadku. Byc może był starszy niz myślałam, ale to teraz tylko moje domniemamie.
Żegnaj mój mały przyjacielu :cry:
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2006 10:45 pm przez IVA, łącznie zmieniany 1 raz.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Lorduś

Post autor: AniaP »

IVA bardzo mi przykro :cry:
Jedyna pociecha w tym, że chyba nie cierpiał, do końca był - jak piszesz - radosny, więc odszedł w spokoju i otoczony wielką miłością. Teraz buszuje po szczurzym niebie...
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Lorduś

Post autor: jokada »

:(
BartO

Lorduś

Post autor: BartO »

:( lacze sie z Toba a teraz radosny szczurasek jest juz w pieknym raju i ma jeszcze wiecej radosci
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Lorduś

Post autor: GoHa »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Dobrze jest być kochanym... :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Lorduś

Post autor: olka »

:cry: hlip...hlip... :cry:
Olka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Lorduś

Post autor: krwiopij »

:cry:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Lorduś

Post autor: Beeata »

Nie wiem czy bedzie to dla Ciebie jakiekolwiek pocieszenie ,ale pomysl ,ze ani twoje zwierzatko nie cierpialo (czasami zwierzak meczy sie kilka dni) ani Ty patrzac na cierpienie jego. Byc moze przyszedl dla niego czas i poprostu umarl we snie .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Lorduś

Post autor: zmijka24 »

:cry: przykro mi :cry:
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

Lorduś

Post autor: Czarna20 »

IVA-jak mi strasznie smutno, pamiętam go z twoich opowiadań...wiem że Cię to nie pocieszy, ale Lord będzie żył w pamięci jeszcze jednej osoby-mnie.................trzymaj się..........
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Lorduś

Post autor: IVA »

Dzięki
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Lorduś

Post autor: Ania »

Tak, to jest właśnie najgorszy moment. Mamy po kilka..naście...dziesiąt szczurków i to jest wspaniałe jednak im więcej zwierzaczków, tym częściej i więcej śmierci wokół nas. Trzymaj się ;(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Lorduś

Post autor: myszka »

nie wiem co powiedzieć... barzdzo mi przykro :cry:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Lorduś

Post autor: lajla »

masz tysice (21) innych mordeczek ktore czekaja aby CIe tylko pocieszyc !!! najlepsze rekarstowo po starcie szczurka!! sama napewno wiesz...
wszyscy przychodza i odchodza... przykro mi ze tak szybko i niespodziewanie odszedl... ale tych chwil spedzzonych z nim nikt zCI nie odbierze :) tak jak z cala rezta
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

Lorduś

Post autor: bazik »

:(
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”