A jednak do trzech razy sztuka ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: czmtsz »

Dzisiaj rozstaje się z jedną ogoniastą. :cry:
Some maluszek już dzisiaj będzie u Ciebie!!!! :D
Będzie jej brakowało moim panienkom, zarówno siostrzyczce jak mojej Starej. Juz do siebie przywykły. Ostrzegam-niezły urwis do Ciebie jedzie :lol2:
Daj znać jak przebiega łączenie jej z innymi pannami :)
Dana
some
Posty: 77
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 8:54 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: some »

czmtsz no ja już cała chodzę po prostu :):) chyba pojade w to miejsce gdzie sie umówiłam z tym chłopakiem i będę je okupować do 20 :D tylko o tym już myślę :) nie mogę się doczekać małego urwiska :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

Ja tez sie juz nie moge doczekac... taki szkrab w domu, kurcze jak takim malenstwem sie zajmowac. :hyhy: Juz dawno nie bylo u mnie takiej pchelki :zakochany:
Po ciezkich bojach z imieniem w koncu wybralam (zasluga Elly) imie Imbir :hihi: . Tyle niby produktow spozywczych a jakos zadne mi nie podchodzilo. Oczywiscie moze sie okazac ze imie nie bedzie pasowa do szkraba.. :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Franco
Posty: 42
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:05 am
Lokalizacja: Płock

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Franco »

Super,
będziesz miała wiele pociechy z Imbirem. Nawet nie wiesz jak się rozszalał- jest wesoły, ciekawski, wszędobylski i lubi sobie podporządkowywać szczurze otoczenie. Szybko się przyzwyczaja i lubi obecność ludzi. jest naprawdę super.

zresztą Gizmo też jest słodki. Uwielbia kopać i zmieniać wystrój klatki :D
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: agacia »

Ja jak mialam wyjac maluchy ze swojego transportera do Franco to nie wiedzialam jak mam zlapac to malenstwo,bo juz sie odzwyczailam od takich malenstw. Moje chlopaki to calkiem spore szczurki i jest za co zlapac,a z taka kruszynka to delikatnie trzeba :zakochany:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Olimpia »

[quote="Franco"]Uwielbia kopać i zmieniać wystrój klatki :D[/quote]
No to pieknie... Juz mam takie dwie wariatki w pokoju. Moje dziewczyny zyja w jednej klatce i na moje nieszczescie (nocne :/) obie maja zupelnie odmienna koncepcje wystroju swoich czterech scian... :? Wyglada to mniej wiecej tak ze kursuja w ta i z powrotem cos tam zmieniajac ciagle, tzn. jedna cos zmieni,a druga zaraz poprawia na swoje i tak w kolko az sie nie zmecza lub znudza. :krzywy2: Teraz mi widze bedzie jeszcze bardziej wesolo. :niepewny2: W takim razie chyba wysypie od razu cala sciolke na podloge swojego pokoju - po co do klatki. :khihi:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

Birus :hihi: zamieszka narazie z moim inwalida. Mam nadzieje ze chlopcy sie dogadaja bez problemu, Keks jest tak spragniony szczurzego towarzystwa ze mysle ze bedzie dobrze. Jak Frytkowi spadna juz hormonki po kastracji to dolaczy do meskiego stadka.
Doczekac sie strasznie nie moge i Keks tez . Juz mu powiedzialam ze bedzie mial kolege :D .
agacia, wcale sie nie dziwie ja malucha to ostatni raz na rekach mialam w pazdzierniku bodajze i to tylko na chwilke.
Wiekszosc szczurkow trafia do mnie juz starszych.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: czmtsz »

SOME!!!!!!!!!! Jak już będziesz daj mi koniecznie znać czy odebrałaś maluszka!!!
Dana
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Elly »

Hyhy, zostalam wyróżniona :D Tak sie głowiłam, że aż nawet w łóżku myslalam jakie moze byc imie dla tego malucha :D Aż w końcu dzisiaj na lekcji PO podczas gry w 'Państwa i miasta' mnie olśniło :P Po przyjsciu do domu postanowiłam napisac do Magdy, która oznajmiła, że imie jest sliczne ;> I tak wlasnie szczurek został juz prawie ochrzczony :] Jejku, ja tez chcem tak [ej no ja tak specjalnie napisałam:>] , moje kluchy coraz wieksze są, ale jeszcze nie zapomniałam jak to jest miec takie malenstwo na rękach :P

Oczywiscie kobieta pozwoliła nam grać, żeby nie bylo, hyh ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: agacia »

Ja tam wole takie wieksze szczurki,bo z boje sie,ze takiemu malenstwu krzywde zrobie jak scisne za mocno,a moim polkilowym grubaskom krzywda sie raczej nie stanie ;) Ale maluszki sa rewelacyjne 8)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

Ładne imiona wybrałyście dla chłopaków :hihi: . Ja i moje szczurki tęsknimy za nimi. Moje maluch sa rozdzielone już od siebie samiczka została z samiczkami w klatce a samiec jest osobno trochę mu chyba smutno tak samemu ale ma widok na dziewczyny wiec chociaż biedulek popatrzeć sobie może :lol: .
Minusem posiadania takiej 4 szczurkowej ekipy jest to ze nie nadążam ze sprzątaniem. Żeby jeszcze moje panny chciały łaskawie schodzić na dół do kuwety robić siusiu no, ale, po co jak można na pięterko na plastik a nie na trocinki, albo jeszcze lepiej można z pięterka kratowego sikać na niższe piętro wtedy taka fajna fontanna się robi ze jak te siuśki spadają to zaraz wszystko dookoła jest mokre. Już nie wspomnę o zasikanych hamaczkach, normalnie urwanie głowy jeszcze kiedyś jak były dwie to tych sików było mniej no i plusem było to ze chociaż na kupki schodziły łaskawie na sam dół no ale teraz malutka Agatka nie skumała ze na pięterka się tylko siusia i wali kupki gdzie popadnie nawet do hamaczka :zlosc: .
No :oops: , no i chyba to na tyle moich żali związanych z posiadaniem dużej ilości szczurków brudasków.
A wspominając jeszcze o samczyku to jest bardzo kochaniutki czyściutki i nie robi siusiu w swój hamaczek :lol: i cały czas się zastanawiam czy mam warunki do tego, aby go sobie zatrzymać, bo w sumie i klatkę mam małą dla niego no z tym miejsce na ta klatkę kiepsko :drap: , no i nie wiem czy chce mieć aż 5 szczurków, (bo musiałabym go wykastrować i połączyć z dziewczynami) ale jak się nie znajdzie chętny to chyba nie będę miała innego wyjścia :roll: .
Pozdrawiam wszystkich i ucałujcie moje szczuraski ode mnie
some
Posty: 77
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 8:54 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: some »

dzidziunia już u mnie :) :zakochany: (jako, że moje dwie dorosłe pannice zwą się Kasia i Mała, będę ją na razie nazywać "nowa" żeby się nie myliło ;) )
Dziewczyny są już razem w klatce. Wszystko idzie bezproblemowo :) Nowa ma niesamowity charakter, jest bardzo odważna i przyjazna (i straszna kawalara ;) ) Chociaż Kaśka bardzo chce, nie potrafi jej zdominować :lol: Mała z początku wzięła ją za samca i dosała rui, a kiedy zrozumiała swoją pomyłkę... zaczęła się jej bać :lol: Jak tylko się zbliża - zamiera :shock:
Więcej jutro, idę obserwować słoneczka moje kochaniutkie ;)


Aha, może pomożecie mi wymyślić imię? ;) Magda, może twoja córcia ma jakiś pomysł? :)
Shade_23
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 02, 2006 4:10 pm

S?ówko od Shade_23 :-)

Post autor: Shade_23 »

Hello wszystkim pozytywnie zakręconym szczurko-maniakom!! :D Odzywam się dopiero teraz, ale tak jakoś wyszło. ;) Jak już wiadomo wielka misja - operacja "ogonek" zakończona sukcesem! Wszystkie maluszki dojechały szczęśliwie, a mi było bardzo fajnie z nimi jechać w pociągu! Nawet mi droga szybciej minęła!! :thumbleft: Dzięki wszystkim, że tak sprawnie to poszło na PKP i w ogóle!! Miło było Was zobaczyć!! :D
Moja mała Nutka to przekochane, szalone stworzonko. Żałuję, że nie wzięłam jeszcze jednej dziewczynki!! :zakochany:
Pozdrawiam seeerdecznie i życzę wszystkim spokojnych, radosnych i ciepłych Świąt!! :oczko2:
Buziaczki wielkie dla Madzi za całokształt!! :przytul:
Narazie!! Papa!!
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: agacia »

Mala bezimienna,chociaz moze ma juz imie bardzo spodobala sie dziewczynie kumpla i ma swietny charakterek 8) Shade zawsze jeszcze mozesz wziasc jakas druga panienke ;) , bo niesety, ale maluchow bez domu nie brakuje na forum.
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

Franco, jak chlopaczki sie miewaja? :hihi: :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”