Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Smutnik :(

Post autor: Azi »

małolata, chłopak, akurat, niestety nie pierwszy, chociaż... ech nie będę rozsądząc, no ale też nie 15-sty, czy 20-sty. tak na prawdę to chyba takiego pierwszego chłopaka miałam w wieku... 15-lat? Nie pamietam, wcześniej to byli koledzy z ktorymi się tam człowiek umawiał na spotkanie, do kina, czy jakoś tak, zresztą już chyba nie pamiętam... :oops:

apeluję raz jeszcze o wydzielenie watku, o ile nie uważacie tego pomysłu za beznadziejny, ale jeżeli tak, to powiedzcie, bo nie wiem czy przynajmniej moja prosba zostala zauważona :| (małolata, widziałam Twoją reakcję i dziękuję, ale chodziło mi o administratorów/moderatorów - nie wiem - ludzików którzy mają uprawnienia do takiej zmiany)
Ostatnio zmieniony ndz kwie 16, 2006 11:15 pm przez Azi, łącznie zmieniany 1 raz.
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: małolata »

Azi ja zauważyłam przecież!pierwsze zdanie moim poprzednim pocie "ten temat by był zuper Azi:".

wiele osob uwaza ze pierwszy chlopak nigdy nie jets ostatanim, ja jednak chialabym zeby tak sie stalo.moze zadko to sie zdarza zeby ktos byl ze soba od poczatku do konca ale jednak sa takie zwiazki!nie wiem tylko czy po latach, np moj chlopa(lub rowniez ja czego nie mozna przeciez wukulczyc)nie szukalby sexu u innych z ciekawosci,a wtedy to juz koszmar by byl.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 16, 2006 11:09 pm przez małolata, łącznie zmieniany 1 raz.
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

Pride can stand a thousand trials
The strong will never fall
But watching stars without you
My soul cries

Heaving heart is full of pain
Oooh, oooh, the aching
'Cause I'm kissing you, oooh
I'm kissing you, oooh

Touch me deep, pure and true
Give to me forever
'Cause I'm kissing you, oooh
I'm kissing you, oooh

Where are you now
Where are you now
'Cause I'm kissing you
I'm kissing you, oooh

Kissing You Love Theme From Romeo + Juliet
Des'ree
(Romeo And Juliet Soundtrack)

Dla malej Lucy...
Obrazek
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: małolata »

Esti śliczne. Biedna Lucy, biedn Fotka, płacze ;(, chcę ją dotknąć i przytulić, pocałować w ten łebek śliczny i mięciutki ;(jescze raz, tylko raz....
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Oj, dziewczyny...
Łączę się w problemach z facetami - chociaż to raczej nie w nim problem, a we mnie. Własnie doszłam do wniosku, żem jest głupia jak kapeć i wierzę w książątka z bajek. Oby mi przeszło. Dorosłość przeszła obok mnie i się o mnie otarła i się wystraszyłam jak cholera.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 16, 2006 11:20 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

Fea: nie tylko Ty wierzysz w takie bzdury.
nie wiem, czy to rpzechodzi z wiekiem... obawiam sie, ze u mnie nie i to sie zaczyna laczyc z przyszlym staropanienstwem, niestety :/
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Ja chyba chcę być starą panną. Uwielbiam swoją wolność. I z jednej strony rysuje się przede mną coś bardzo pięknego i wspaniałego, a z drugiej - tak mi się żal z tą wolnością rozstawać.
An, staropanieństwo to głupi termin naszych babek, który należy rozbić o kant puppy. Tym się akurat nie przejmuj. Poza tym w weekend będę we Wrocku i wyciągam cię na wińsko. ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

z checia skorzystam, bo mi jakos dziwnie :/ a poza tym, w sobote trzeba bronic zwierzatek na demonstracji...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Smutnik :(

Post autor: zona »

No, widzę, że nie tylko ja mam w te święta problemy związkowe... :jezor2: Jeno tylko ja mam problemy z prawie-alkoholizmem swojego faceta... i tak się zastanawiam, czy nie rzucić go w cholerę, bo przecież on się dla mnie nie zmieni, i tak sobie będziemy wzajemnie fochować, ja - bo on za dużo i za często pije i przyłazi do domu naprany, on - bo ja mam focha, a "on przecież nic złego nie robi". W efekcie on będzie ciągle leczył kaca, a ja będę zapierdzielać w pracy, a po pracy - zajmować się domem, dziećmi, zwierzyną i skacowanym facetem (bo mój buc jest z prawdziwej śląskiej rodziny z tradycjami - baba gotuje, pierze i sprząta, a chłop ... nie robi nic prócz płodzenia dzieci i chodzenia do pracy). Nie wiem, czy warto znowu się poświęcać ... zrezygnowanie z marzeń o weterynarii, którymi karmiłam się ładne 19 lat (bo przecież on nie rzuci pracy i nie wyjedzie ze mną do Lublina, a mnie prościej będzie zmienić te moje dziecinne marzenia i pójść na jakieś badziewne studia do śmierdzących Katowic) chyba wystarczy... Z drugiej strony - w życiu nie było mi z nikim tak dobrze, może dlatego, że to ten pierwszy, a w swojej pustej łepetynie uroiłam sobie, że pierwszy będzie ostatni? No i który zgodzi się, żebym trzymała w M-3 dwa dobermany, stado szczurów i gekonów? Bleee, wymieńcie mi mózg, ja chcę taki "a la britnej spirs", nie miałabym ciągłych myślów, tylko zmieniała facetów jak rękawiczki...

I nawet spić się nie mogę, bo:
1. Za dużo zawaliłam na studiach i teraz biegamy i zaliczamy...
2. Jak ja mogłabym się spić, jak jemu nie pozwalam? :?
Ostatnio zmieniony ndz kwie 16, 2006 11:35 pm przez zona, łącznie zmieniany 1 raz.
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

A, tak, demonstracja! Postaram się być.
Też mi dziwnie. Abrakadabra, dorastam. Wczoraj się żaliłam przyjaciółce, że mam syndrom Piotrusia Pana, podczas gdy Zagubieni Chłopcy założyli rodziny, Kapitan Hak firmę leasingową, a krokodyl sprzedaje jachty na Karaibach. :/

editeditedit/ Żona! Ja też nie chcę mózgu! O, jak bardzo chciałabym, żeby moim głównym zmartwieniem były nowe tipsy....
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

Fea, pamietaj o profilaktycznym uzywaniu kremu na cellulit!
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Jakże mogłabym zapomnieć! :D
Chyba już sobie powinnam profilaktycznie odessać tłuszcz tu i ówdzie i profilaktycznie silikony wszczepić, diabli wiedzą, co się kiedyś zdarzy... ;)))
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: martwa »

Guns N' Roses - Don't Cry
Jakoś mi tak, sama nie wiem.. E. na nocce w robocie.. chyba się uzależniłam o_o
czasami po prostu brakuje kamieni
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

eh baby baby.... łączę się w zrzędzeniu na facetów. ostatniego miałam rok temu i był na tyle miły że mi nie powiedział że ma jeszcze drugą dziewczynę. do tej pory sie nie mogę otrząsnąć. szczególnie że jego kumpel mi to non stop wypomina(i zrzuca winę na mnie).

ja już jakiś czas zadecydowałam że będę sama do końca życia. mniej zmartwień, wolność, i nie ma kto mnie zranić. a to że obowiązkiem kobiety jest wyjść za mąż to jakieś staroświeckie farmazony. nikt nic nie musi.

eh, wczoraj miałam kryzys, dzisiaj jest już lepiej ( "Dracula" Coppoli lekiem na wszystko...). chowam sie przed światem jak zwykle w lany poniedziałek.
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: małolata »

[quote="mazoq"]mniej zmartwień, wolność, i nie ma kto mnie zranić[/quote]

może i tak ale ja lubie sie tez przytulic do kogoś i pocałować:(
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”