Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: LiNkA »

mataforgana wątpię ;) Gdyby taki cudak do ciebie przyszedł i prosił o poglaskanie to bylabys wniebowzieta :D I juz wtedy te "małe" :D zniszczenia zapomniałabys :D:D Tak samo jak szczurki cos zrobią... ty chcesz nakrzyczec a one tak na ciebie spojrzą ze juz nie masz sumienia
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: mataforgana »

heh, pewnie masz rację, LiNkA ;)

tak samo jak nie potrafię się złościć, kiedy ogony coś zbroją, koty coś zbroją, psy coś zbroją, rodzeństwo coś zbroi...
jedne rybki się potrafią zachować ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: LiNkA »

hehe , tak to juz jest z naszymi zwierzakami ... dlatego je kochamy :D ;)
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
nula
Posty: 42
Rejestracja: czw lis 24, 2005 12:31 am

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: nula »

[quote="Masterton"]Radość radością, ale nula musisz przyznać, że jak masz zły dzień, brak czasu to freta potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;)[/quote]
Oj mylisz się bardzo. :nie:
Nie potrafię się na nie gniewać. Nawet jak nie trafiają do kuwety. Jestem szurnięta na ich punkcie :hihi:

Zaznaczam , że freta to nie zwierzątko dla wszystkich. Jeżeli chodzi o utrzymanie , Fakt drogo.

[ Dodano: Nie Sty 29, 2006 12:06 pm ]
Obrazek

One mają takie miny niewiniątek, że jak zbroją, To nie wiesz czy się śmiać czy płakać
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: zamtuz »

Ja postanowilem tak. Na razie bede mial szczurasy. Pozniej jesli bede mial potrzebe posiadania wiekszego zwierzaka to postaram sie o fretke. Poki co planuje kupic fredkowa klatke dla szczurów zeby w razie czego nie kupywac 2 dla fretki.

Dzieki za rady ...
NIE KARMIC TROLLA
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: zona »

A ja sie właśnie zastanawiam nad fretką ... zapach i koszty utrzymania mnie nie odstraszają, za to demolowanie mieszkania bardzo... Czy fretkę można oduczyć gryzienia wersalki itp, czy jest tak jak ze szczurami - i tak i tak zeżrą wszystko? I czy można mieć jednocześnie fretkę i psa (szczury trzymałabym w drugim pokoju, więc to nie problem)? :drap:
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: Masterton »

Fretki nie oduczysz gryzienie, to nie jest pies czy kot, nie zrozumie że czegoś jej nie wolno. Musisz wziąć też pod uwagę, że pies niekoniecznie zechce zaakceptować fretkę lub odwrotnie. Nie da się fretki utrzymać w 1 pokoju, to zwierzę bardzo towarzyskie i gdy będzie poswięcało się jej za mało czasu szybko może wpaść w depresję. Ja powiedziałabym nawet, że to powinno być jedyne zwierze swojego pana, z racji że jest bardzo absorubujaca a zaniedbana przelewa swoja milosc na meble, dywany, drzwi i niestety kable...
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: sauatka »

moja mama kiedys chciala fretke i nadal chce :hihi: . A ja jestem ciakawa czy szybko taki fredzioch uczy sie zalatwiac do kuwety?
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: Masterton »

Tak dość szybko, ale często zamiast wyznaczonego przez nas miejsca wybiera sobie własne i niestety jeśli nie chcemy mieć zasikanych kątów trzeba to uszanować.
To troszkę tak jak ze szczeniakiem.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Fretka ... a raczej Tchórzofretka

Post autor: sechmet »

dokładnie, trzeba wiele cierpliwości mieć dla tego zwierzaka... u nas w pewnym momencie w każdym kącie stały kuwety albo gazety... nigdy nie wiadomo gdzie sobie zażyczą walnac kupe ;) tak, zażyczą bo mamy dwie fretki, bo mój tatuś uznał że jedna jest sumtna a jak beda dwie to się zajmą sobą i nie będa się tak dopominały naszej uwagi... hehe teraz dwie fretki przypominają o swoim istnieniu...
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”