Zwierzyniec? ;>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Zwierzyniec? ;>

Post autor: fafix! »

No, wiec skoro to jest dzial poswiecony wszystkim zwierzakom to chcialam sobie napisac o moich. :) Do moich zwierzecych przyjaciol naleza: pies(bernardyn) Sliniak, kotka, dwie papuzki faliste i rybka. Jednym slowem domowy zwierzyniec. :P Moze niektorzy maja wiecej zwierzakow, alee... ^^ Juz niedlugo dolacza do nich dwa szczurki. Mysle, ze nie bede miala problemu z innymi zwierzakami, gdyz piesek siedzi sobie glownie na podworku, a jak jest w domu to nie gosci w moim pokoju. Papuzki siedza w zupelnie innym pomieszczeniu, a kot, no wlasnie kot pomieszkuje w domu od czasu do czasu, wiec nie wiem jak bedzie, ale mysle, ze jak do rybki i papug sie przyzwyczail to i przyzwyczai sie do szczurkow.
Moja kotka jest strasznie lowna, ze tak powiem. :D Pod drzwi przynosi mi myszki i ptaki, ale jak jest w domu to kladzie sie na kaloryferze i obserwuje plywajaca rybke, albo na podlodze podaza wzrokiem za papugami stojacymi na szafeczce. :D
No to sie pochwalilam, a jakby ktos mial cos na temat tego kota do powiedzenia to pisac. :)
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Zwierzyniec? ;>

Post autor: Kaka »

Moja kotka jest strasznie lowna, ze tak powiem. :D Pod drzwi przynosi mi myszki i ptaki,
musisz ostro uważać jak sprawisz sobie szczurki :shock:

Papużki faliste kiedys również miałam, fajne stworzonka ale to nie to co Kamilka lubi najbardziej :jezor2:
Możesz pokazać jakieś zdjecia zwierzątek ?? ;)
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Zwierzyniec? ;>

Post autor: fafix! »

Jasne, ze moge tylko musze dojsc do tego jak to zrobic... :D Moze po prostu dam na serwer i zamieszcze tu linki, czy cos. :D
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Zwierzyniec? ;>

Post autor: Kaka »

oczywiscie, najprostszy sposób. Najbardziej polecam załozenie własnej internetowej galerii na photobucket ;)
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”