śp. bohater [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

SKR
Posty: 79
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 10:25 am

?p. bohater [*]

Post autor: SKR »

niedawno uslyszałem od sprzedawcy w zoologu historię jak szczur uciekł mu , zdziczał i buszował przez 2 dni żywiąc sie chomikami z klatek. sprzedawca w koncu go złapał i zabił ale tamten bronił się do końca. gryzł i drapał. bohatersko walczył o życie.

postanowiłem założyć mu temat aby nie zaginęła o nim pamięć ... [*] niech spoczywa w pokoju
spoczywaj w pokoju kochany TeeRku [*]
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

śp. bohater [*]

Post autor: mazoq »

ja jednak uważam że SKR powinien dostać bana....

tak, opcja "ignoruj" jest wybawieniem :D
Ostatnio zmieniony sob maja 06, 2006 5:15 pm przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

śp. bohater [*]

Post autor: Mikulinka »

Podpisuję się pod opinią mazoq
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

śp. bohater [*]

Post autor: mataforgana »

a ja mam propozycję - udawajmy, że nie widzimy osobnika SKR. doskonałym sposobem na to będzie kliknięcie w ikonkę IGNORUJ, przy jego nicku.
zapewni nam to wieczny spokój...

i ja własnie to robię.

ps
strasznie zmutowany musiał być ten krwiożerczy szczur, skoro zdziczał w ciągu 2 dni ( bo tak brzmi twoja wypowiedź ;) )... a ile zjadł tych chomików? SKR, to może poszukaj chomiczego forum i załóż tam topic o biednych chomisiach...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

śp. bohater [*]

Post autor: Wackowa »

i chomiki poszkodowane i szczur .... życie jest ciężkie... :(
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

śp. bohater [*]

Post autor: Szałas »

ja chyba tez dam ignora bo nie umie po prostu...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
SKR
Posty: 79
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 10:25 am

śp. bohater [*]

Post autor: SKR »

:| co wam znowu nie pasuje ?????????? nie podoba sie - nie wypowiadać sie ! założyłem topic żeby oddać hołd poległemu szczurkowi a nie użerać się z bandą ujadaczy którzy wszystkiego sie czepiają
spoczywaj w pokoju kochany TeeRku [*]
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

śp. bohater [*]

Post autor: Ayumi »

[quote="SKR"]a nie użerać się z bandą ujadaczy którzy wszystkiego sie czepiają[/quote]bywa... :jezor2:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

śp. bohater [*]

Post autor: Layla »

[quote="SKR"]nie podoba sie - nie wypowiadać sie ![/quote]

Nie dziw się, naprawdę się nie dziw, ża szlag trafia wszystkich... Złagodź ton, mój drogi, proszę. :roll:
Obrazek
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

śp. bohater [*]

Post autor: Kaka »

[quote="SKR"]a nie użerać się z bandą ujadaczy którzy wszystkiego sie czepiają[/quote]

to nie jest obraza ?? :neutral: chyba nikt nie zaprzeczy.....
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

śp. bohater [*]

Post autor: olaihekate »

wiecie co jest na forum taki post aby powstrzymać sie od niektórych komentarzy.....wtedy gdy odchodzi ogonek...spora cześc ,,opowiedziała się za"
Mój ogonek nie dawno odszedł i praktycznie cały czas przeglądam tematy z cyklu //odeszły// rozumiem,że nie podoba się wam zachowanie SKR i szlag was trafia na to co się stałao...ale moim zdaniem to dajcie narazie spokój....jemu i tak jest wystarczasąco cięzko, więc nie dołujmy go bardziej...tak jest moja opinia
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

śp. bohater [*]

Post autor: olaihekate »

[*] a to dla małego bochatera
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

śp. bohater [*]

Post autor: mazoq »

olaihekate, nie zauważyłaś że to ściema w żywe oczy? wiem że czasem trudno odróżnić prowokację od prawdy, ale ta aż świeci i fosforyzuje...
poczytaj sobie inne posty SKRa to zrozumiesz czemu duży procent osób na niego warczy - u mnie ignor już działa.

['] za wszystkie szczury które muszą cierpieć przez głupotę ludzką....
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

śp. bohater [*]

Post autor: mataforgana »

[quote="olaihekate"]jemu i tak jest wystarczasąco cięzko, więc nie dołujmy go bardziej...tak [/quote]

słuchaj, czemu jest mu ciężko? bo ktoś zabił szczura, którego on na oczy nie widział, szczura ze sklepu, z którym nie miał żadnego kontaktu?
/gdyby to oczywiscie w ogole była prawda/

zreszta, poczytaj jego inne posty, zastanów sie i zobacz - to jest czysta prowokacja...
bo nie wierzę, że można być tak ...... żeby mówić takie ......... rzeczy.

ignor to wspaniała sprawa, tak na marginesie.

['] za szczurki, ktore moze jeszcze zgina niechcacy bedac pod opieka 'niektorych' ludzi...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

śp. bohater [*]

Post autor: sauatka »

[quote="olaihekate"][*] a to dla małego bochatera[/quote]

co to za bohater przez 'ch' :drap:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”