śp. bohater [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

śp. bohater [*]

Post autor: Layla »

[quote="mataforgana"]olaihekate napisał/a:
jemu i tak jest wystarczasąco cięzko, więc nie dołujmy go bardziej...tak


słuchaj, czemu jest mu ciężko?[/quote]

mataforganko, myślę, że chodzi o to, że on wlaśnie stracił szczurka.
Obrazek
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

śp. bohater [*]

Post autor: Bartek i Ilonka »

może to był taki szczur skrzyżowany z królikiem?
http://szczury.org/viewtopic.php?t=10492

Ludzie tracą swoich przyjaciół, a to miejsce jest po to, aby ich powspominać, aby usłyszeć kilka ciepłych słów od innych, aby podzielić się swoim smutkiem. My też straciliśmy szczuraska. Ilekroć wchodzę do tego działu robi mi sie smutno, gdyż widząc smutek i ból innych przypomina mi się nasza Kreska. Nie uważam aby to miejsce było dobre na głupie żarty, bo Twoja wypowiedź SKR nie może być traktowana w tym miejscu jako nic innego tylko głupi i okrutny żart.

Zamknijcie lepiej ten temat.

Bartek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

śp. bohater [*]

Post autor: mataforgana »

[quote="SKR"]niedawno uslyszałem od sprzedawcy w zoologu historię jak szczur uciekł mu , zdziczał i buszował przez 2 dni żywiąc sie chomikami z klatek. sprzedawca w koncu go złapał i zabił ale tamten bronił się do końca. gryzł i drapał. bohatersko walczył o życie.

postanowiłem założyć mu temat aby nie zaginęła o nim pamięć ... [*] niech spoczywa w pokoju[/quote]

Layla, jak stracił...? przecież to nie był jego szczur...

czy chodzi o to, ze dopiero co on sam zabił swojego ogona?

wiesz, ja tez słyszałam pare smutnych historii o śmierciach zwierzaków, a jakoś nie zakładam tematów, by sprowokować tym jakąś jatkę...

przykre, że w tym dziale, ale naprawdę...
nie, dobra, szkoda słów.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

śp. bohater [*]

Post autor: mazoq »

mataforgana, chill out 8) nie daj się prowokować...
agresja rodzi agresję, a nic prócz gadania nie możemy zrobić.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

śp. bohater [*]

Post autor: mataforgana »

ja już off...

szkoda nerwów ;)

a i tak wyjdzie na to, że to nam sie oberwie po głowach, a on dalej bedzie miał swietny ubaw 8)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

śp. bohater [*]

Post autor: Kaka »

miejmy nadzieję, że nie nam.... moim zdaniem to on pogwałcił regulamin minimum w 2 przypadkach:
1. Zakaz obrażania innych użytkowników.

2. Zakaz używania słów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne. ( tutaj słowa typu banda ujadaczy, moze nie słowo wulgarne ale z pewnoscią nie swiadczy o wysokiej kulturze osobistej i jest obraźliwe)

Ale to jest jedynie moje zdanie, które publicznie wyrazam
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

śp. bohater [*]

Post autor: olaihekate »

dobra nie ma co sie kłucić...jeśli ktoś no p[oprostu nie umie sie zachowac i najpierw się zali , apotem roni prowkacje
Ja poprostu myslałam,ze jak ktoś zabił swojego ogonka to jest mu durzio ciezej ma go na sumieni( ale cóż ludzie są dziwni- to nie jest aluzja prosze tego zle nie odbierać)
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
SKR
Posty: 79
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 10:25 am

śp. bohater [*]

Post autor: SKR »

Kaka ja jestem obrażany na każdym kroku i mam kaganiec nałożony przez regulamin i dwa ostrzeżenia gdyż nie mogę się prawie w żaden sposób odgryźć , bo zaraz zostanie to uznane za obrazę. ujadacze - to nie jest obraza tylko prawda na temat niektórych osób z tego forum , które przyczepiają się do mnie w każdym temacie.
spoczywaj w pokoju kochany TeeRku [*]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

śp. bohater [*]

Post autor: limba »

Koniec tematu.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”