SŁOWNICZEK szczurzego języka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Szałas »

nie wiem czy było to wyżej czy nie, w każdym razie zastanawia mnie, bo Grzana gdy ją głaszcze tak śmiesznie "merda" szybko uszkami :> o co chodzi ?? :>
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Rujka :D Pytalam o to w tym temacie wczesniej trochę ;) a to mi sie tak podoba, kulac sie mozna ze smiechu :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: zamtuz »

A co to oznacza ze albo szybko lapie mnie za koszulke, ciagnie i szybko ucieka - zacheta do zabawy? :drap:
Inna sytuacja to taka ze zlosliwie mnie skubia w skarpetki :drap:
NIE KARMIC TROLLA
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Dona »

Moim zdaniem prowokuje Cię do zabawy. ;)
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: viridjam »

zamtuz tez jestem zdania, ze prowokuje do zabawy ;) mi sie wydaje, ze ogolnie kiedy szybciutko uciekaja i wracaja, to oznaka, ze sa wesole i chca sie bawic :lol:
Klaudyna
Posty: 45
Rejestracja: czw mar 30, 2006 4:21 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Klaudyna »

NIE. Moja Ziuta nawet teraz tak robi (ma ok. 1 rok) no napewno będzie miała mniejszy zapał , no ale wiadom :bije: o rok dla szczura to duzo. :bije: :jezor2: chyba :drap: :wozek:
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Joanka »

Kto mi wytłumaczy, co chce przekazać Falka liżąc mnie po rękach? Cały czas i przy każdej okazji? Wylizuje mi palce jak najlepszy smakołyk i nic innego ją wtedy nie obchodzi. Czasem nawet lekko nadgryza. Czy to wyraz sympatii, czy raczej poddańcza próba obrony przez wzięciem na ręce?
I mam jeszzce inny, trochę krępujący problem. Falka najchętniej siedzi mi pod bluzką, a wtedy zaxczyna mnie lizać pod pachami. Z wielu powodów nie chcę, żeby tak robiła. Jak ją oduczyć?
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
Orange
Posty: 48
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 7:20 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Orange »

Co oznacza mycie się na kolanach właściciela? Czuje się swodobnie? Jest już oswojona? :drap: (Bebe się myje a Hebe nie)
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Dory »

Czuje się swobodnie i zajmuje się sobą.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: mazoq »

mam pytanie, poznałam dzisiaj Aralę z Luną ale trochę się nie polubiły :roll: i zjeżona Arala ciągle ocierała się mi o nogę... jak kot. to jakaś oznaka przywłaszczenia sobie mnie? (Arala do Lunki) "Idź stąd bo to moje"?
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: tarantulek »

Moje szczury zgrzytają ząbkami jak chcą zwrócić na sibie moją uwagę. Np jak jednego głaszcze to ten drugi zgrzyta ząbkami. Albo czasami któryś na koniec stołu wyjdzie i patrząc na mnie zgrzyta zębami. Wie że wtedy przyjde do niego :P
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Velis »

[quote="Livonia"]Tika spi jak ja chodze z nia na ramieniu;)
- podbiega skacze na reke lapie za palca pazurkami i czasem podgryza, po czym ucieka-->zlapalam cie teraz ty gonisz;) to rodzaj naszej zabawy...czy jak Tika urosnie to jej to przejdzie?[/quote]
Ta zabawa nazywa się "Sztormowe Morze" :hyhy: .
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Venio »

nie wiem czy było bo nie przeczytałem całego ale coż...
Wywalanie miski z jedzonkiem - moj szczuras (Dżefrej) gdy brakuje w misce (naprawde stabilnej i wielkiej) jakis kawałkow ktore on lubi to ją poprostu wywala do gory nogami... z całą zawartoscią. Tak mi sie wydaje przynajmniej bo jesli jeszcze są ich ulubione kawałki karmy to nigdy nie wywalą. hehe :)
Obrazek
[*] Psychol
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Joanka »

Rozumiem, że chrumkanie jest zawsze oznaką zadowolenia? Bo jeśli tak, to chyba mam szczęśliwego szczura. :) Chrumka cały czas, najbardziej wtedy, gdy coś spsoci, a ja na nią krzyczę (Chrum chrum, prawie udało mi się przegryźć ten kabel; chrum chrum, jak fajnie było pod tym materacem; chrum chrum, omal nie spadłam na posadzkę, widziałaś? ). Myślę, że chrumka też do psa, bo świetnie się porozumiewają, a chyba nie telepatycznie. ;) Tylko nie jestem pewna, czy to jej chrumkanie, to na pewno to samo, o którym piszecie, moja poprzednia szczurzyca nigdy nie wydawała takich odgłosów...
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
lodzianin
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 7:51 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: lodzianin »

mój szczur zna kroki mojego taty bo zawsze coś od niego dostanie. Gdy je słyszy dosłownie skacze po całej klatce.A gdy chce iść do klatki to zaczyna biegać (jak jest na biurku)
"Szczurów jest milion, a tylko jeden Cvaniak"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”